Other users have also viewed

Pokkeriõhtu sõprade seltsis.

  • Item ID: 179383321
  • Share
1/1

Pokkeriõhtu sõprade seltsis.

Item ID: 179383321 Item condition: new Delivery time: 30 days

Offer ended

Item back on sale

Go to new item

Offer ended

Item back on sale

Go to new item
Final price: 250.00 EUR
Starting time: Fri 05.08.2022 19:30:00
Closing time: Fri 02.09.2022 19:30:00
Viewed: 11
Eesti, üle kogu Eesti, Eesti
10
Seller:
Intan100%positive feedback
1959 feedback    60 followers
Item condition: new
Location: Eesti, üle kogu Eesti, Eesti
Quantity: 10
Delivery time: 30 days
Payment: in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Intan100%positive feedback View other items of the seller

Pokkeripakett sisaldab pokkeri mänguõpetust ja turniiri, kestab see kokku u 4 tundi. Mängust saab osa võtta kuni 9 inimest, kui on rahvast rohkem, siis teised vaatavad pealt.

Kogu mäng on meelelahutuslikus võtmes, raha peale mäng ei käi. Pakett sobib sünnipäevale, firmapeole või muule üritusele, aga kindlasti peab see toimuma siseruumis või telgis, sest lageda taeva all viib väiksemgi tuuleke kaardid laualt minema (järgi proovitud 😁). Mäng sobib hästi algajatele, eelnevad teadmised pokkerist pole vajalikud, mängu viib läbi 23-aastase kogemusega diiler ja kõik saavad mängu kenasti selgeks, lõbus õhtu ja üldine heaolu on garanteeritud!

Tellija tasub teenuse eest vahetult enne ürituse algust (kas eelnevalt e-kontoga, kohapeal sularahas või vabastab deposiidi), mängijatele on mänguõpe ja turniir tasuta, võitjale (või nt esikolmikule) võib tellija omal valikul ise välja panna mingi auhinna. Enne teenuse ostmist palun kindlasti minu käest üle küsida, kas mul antud kuupäev on vaba või mitte, selle jaoks on allpool lahter "Küsi müüjalt"!

Hind sisaldab laua, toolide, kaartide ja žetoonide renti, transporti, diileri töötasu jne, mingeid varjatud lisakulusid ei ole. Välja arvatud sõit saartele, siis lisandub 1 inimese + kaubiku edasi-tagasi praamipilet pluss €30.- aja- ja kütusekulu.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked