Puustelli Köögimööbel

 • Item ID: 146991967
 • Share

Puustelli Köögimööbel

Item ID: 146991967 Item condition: used Delivery time: 1 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 2 030.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 10.11.2020 22:11:53
Closing time: Tue 01.12.2020 22:20:52
Viewed: 3291
Last bidder: huvitatud75
Viimsi, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Viimsi, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 1 days
Shipping/Delivery: Pickup
Agreement with seller Abi
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Benedetta100% / 15 / View other items of the seller

Müüa väga kvaliteetne ja ilus täispuidust Puustelli köögimööbel, mille täpsed mõõdud on välja toodud kaasasolevatel joonistel. Uksed ja sahtlite esipaneelid on kaunist mererohelist tooni, sokkel jm. detailid ning söögilaud (toolid ei kuulu komplekti) on tumepruunist tammest. Kivist tööpind on kuumus- ja kriimustuskindel. Mööbli juurde kuuluvad Bosch integreeritud nõudepesumasin ja Siemens külmik koos sügavkülmakambriga, Bosch keraamiline pliit ja elektriahi ning roostevabast terasest õhupuhasti. Demontaaž ostja poolt.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • Küsin veelkord üle, kuna päris täpset vastust ma mööbli külgede osas ei saanud, et kas see külgede materjaliks märgitud RUSTIIKKITAMMI on melamiin või spoonitud plaat ? Seda ei ole lihtsalt kahjuks foto alusel võimalik tuvastada. Samas on mõlemad variandid võimalikud. Kui te ise ei oska vastata, siis äkki lisate tellimuse numbri, mille alusel saaksinl Puustellist täpsema info.

  Tere, melamiin see ei ole.

 • Tere ! Huvitab millest on mööbli küljed, mis teiepoolses kirjelduses on märgitud tumeda tammena. Kas melamiinist, või tumeda tamme spooniga kaetud plaadist ? Samuti huvitab uste materjal, mis tundub olevat peitsitud mänd pildi järgi, aga kuna ei tahaks eksida, siis küsin üle ka selle kohta.

  Tere, tänan küsimast! Et päris täpne olla, siis mööbli külgede materjaliks on Puustelli spetsifikatsioonis märgitud RUSTIIKKITAMMI ning uksed on peitsitud männist TURKOOSI PINE.

 • elijah asked 14.11.2020 14:12

  Tere. Mis on mööblikõrgus kubu kohas põrandast laeni? Kas saartel on mõlematel poolel uksed? Tooli poolest saate pilte ka teha?

  Tere, tänan küsimast, kõrgus laest (kubu kinnituskohast) kuni kivist tööpinnani on 159 cm ning tööpinnast põrandani 89,5 cm. Puhvetkapil on mõlemal pool uksed nii üleval kui all, seega kapp on kahelt poolt täiesti identne.

 • Tere. Kas saaksite täpsustada, mida hõlmab " jm. detailid" , kas kõik mis on pruuni värvi kaasa ei tule?

  Tere, tänan küsimast, kaasa ei tule ainult need kaks kõrgema rohelise seljatoega tooli, mis on köögilaua ääres pildil näha, kuna need kuuluvad meie teise söögitoa lauaga komplekti, aga ununesid pildistamise ajaks köögilaua äärde. Sulgudes on kirjutatud ainult toolide kohta, et need ei kuulu komplekti.

 • 5 4