Ragne Jõerand Minu Bollywood

  • Item ID: 119504462
  • Share
1/1

Ragne Jõerand Minu Bollywood

Item ID: 119504462 Item condition: used
Offer ended
Offer ended
6.00 EUR
Viewed: 36
Tallinn, Harjumaa, Eesti
CREPERIE PISCO OÜ
Reg. code 12892432    User since 01.02.2018

NÕUKA 100% e-store
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Return: I agree to take back the item within 14 days, if it is not suitable for the buyer. Buyer pays all shipping costs. Item must be unused and in original packaging with tags Abi
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: NÕUKA99.8% / 1639 / view user's e-store

Ragne Jõerand
Minu Bollywood
Elu nagu India filmis
280-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat sarjast Minu...

Petrone Print 2011

 

Läksin Indiasse otsima hingerahu ja sisemist tasakaalu, kuid leidsin hoopis armastuse. Ja veel millise! Selles armastusloos on tormilised tõusud ja mõõnad, madalad kired, armukadedad naised, suguvõsa vastuolek ja armukese kättemaks. Pean sageli sulgema silmad ja mõtlema, kas see ikka on tõsi ja juhtub minuga – või on see kõik üks Bollywoodi nõretav film, kuhu endalegi ootamatult olen peaosatäitjaks sattunud.

Ühte tean ma siiski tänu Indiale kindlalt: elada tähendab julgeda armastada just siis, kui armastus on sinu ellu tulnud. Isegi siis, kui sa pole seda otsinud ja selle armastuse vastu tundub olevat kogu maailm: viisareeglid ja elamisload, kultuurid ja perekonnatraditsioonid ning eelnevate elude suhtesasipuntrad. Ent siiani ei ole mul vastust küsimusele, kas armastuse nimel ikka võib tuua ohvriks süütuid hingi ja panna kannatama lapsi. Kas see üldse on armastus, kui õnn ja valu nii tihedalt läbi põimuvad?

4

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked