Rännates läbi Eestimaa. Marko Kaldur 2004a. 200lk
- Item ID: 93946489
- Watch item
- Share
Rännates läbi Eestimaa. Marko Kaldur 2004a. 200lk
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 83 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 3.04 EUR (S)
Omniva: from 1.51 EUR (S)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Agreement with seller: |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | vaimuvara100%positive feedback view user's e-store |
Autor(id): Marko Kaldur
Kujundaja: Kairi Kalmann, Ingmar Muusikus
Illustraator: Margit Toovere. Fotod: Ingmar Muusikus
Kirjastus: Äripäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
ISBN: 9985950496
Lehekülgi: 200
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu: RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 282 Käesolev üllitis on Eestit tutvustav ja Eestis vaba aega veetma kutsuv teos, mille eesmärgiks on olla abimees matkamehele. Raamat keskendub Eestimaa looduse püsivaatamisväärtustele, mistõttu on ta kasutatav ka aastate pärast. Siin ei käsitleta majutus-, toitlustus- ega aktiivse puhkuse veetmise võimalusi, kuna selline info on ajas kiiresti muutuv. Raamat sobib üksi seiklejatele, kes uusi huvitavaid sihtkohti otsivad. Peredele ja sõpruskondadele, kel rõhk lisaks kauni looduse nautimisele ka mõnusal koosviibimisel. Firmajuhtidele, kel soov koos kollektiiviga eripalgelisi üritusi korraldada. Neile, kes tunnevad, et Eestis on veel avastamata paikasid, soovivad neist lähemalt lugeda ning teiste kogemusest osa saada. Siia koondatud kohad on valitud meelevaldselt. Raamat on kasutatav aastaringselt – olgu siis rännates ja puhkust veetes või kodus kamina ees lehitsedes. Marko Kaldur Märksõnad: matkamine loodus loodusrajad matkarajad vaatamisväärsused turism reisijuhid käsiraamatud Sari: Äripäeva raamat
Ostes lugege palun kindlasti läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada. Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamisele
Vaadake lisaks ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.
Saadame ainult Eesti siseselt SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaatidesse, paki postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale makset. Järeletulemise võimalust ei ole. Välismaale ei saada.
Vastavalt seadustele tagastame raha soovi korral 14 päeva jooksul, kuid raamatu tagasi saatmise kulud maksab ostja.
NB! Kui olete raamatu ostnud, lugege palun korralikult läbi infoteade. Saatke enda transpordieelistus KINDLASTI osta.ee sisese teatena, sest ainult nii saame seda konkreetse tellimusega seostada.Palume tehing lõpuni viia 3 kuu jooksul (kauba eest tasumine ja transpordi valimine), vastasel korral paneme raamatud uuesti müüki ning raha ei kuulu tagastamiseleVaadake lisaks peale selle Alice läbi nõelasilma raamatu ka teisi meie väljaandeid, mis on Osta.ee kaudu saadaval.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.