Retro mängukonsool koos 620 sisse ehitatud mänguga +2pulti.

Retro mängukonsool koos 620 sisse ehitatud mänguga +2pulti.

Item ID: 181467698 Item condition: new Delivery time: 3 days
Offer ended
Offer ended
19.90 EUR
Viewed: 1278
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
27
Seller:
Perekaubandus99%positive feedback
218 feedback    29 followers
Perekaubad OÜ   User since 22.08.2020
Reg. code 14948174
Item condition: new
Location: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 27
Delivery time: 3 days
Payment: by bank transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Perekaubandus99%positive feedback view user's e-store
 • 1x mängukonsool 620 mänguga
 • Sisaldab TOP mänge: Super Mario, Bomberman, Tank, Galaxian, Adventure island, Chip&Dale, Ninja, Mappy, Ice Climber, Circus, Double Dragon, Aladin, Robocop, Spiderman, Twin Bee, Pacman, Tetris jne
 • 2x pulti;
 • 1x RCA-kaabel teleriga ühendamiseks ;
 • Kas tead neid ägedaid retro telekamänge? Super Mario, Tank, Bomberman ja paljud teised ägedad mängud mida Sinu vanemad lapsepõlves tundide kaupa mängisid? 
  Need on siin konsoolis olemas!
  Sisse ehitatud lausa 620!!!!! erinevat põnevat nii uuemat kui ka vana klassikalist tuntud mängu.
  Toimib uute ja ka vanemate telekatega millel on olemas RCA sisend:)

Toode on valmistatud väga hea kvaliteediga, korpus on vastupidav. Pärast pakendist väljavõtmist piisab selle ühendamisest teleri ja elektriga. Toiming on väga lihtne, see ei nõua kasseti paigaldamist ega ostmist. Kõik vajalikud kaablid on komplektis kaasas- midagi muud ostma ei pea! Suurepärane alternatiiv lastele – telefonis mängimise asemel saavad nad mängida telemängu.

Suurepärane kingiidee, olenemata vanusest!

Konsoolil on kaks kontrollerit-pulti, saate mängida kahe mängijaga, kuid saate nautida retro-elamust ka üksi. Sellega mängimiseks ei vajata eraldi kassette, kuna kõik 620 mängu on konsooli mällu sisse ehitatud ja peate lihtsalt valima nimekirjast, mida soovite mängida. Saate mõnusalt aega veeta vihmasel päeval, kuid võite isegi koos perega mängumaratoni korraldada kui soovite koos mõnusalt aega veeta. Komplektis: 1 x konsool, 2 x juhtseade-pulti, 1 x RCA kaabel televiisori ühendamiseks ja 1 x toiteallikas

Sisaldab mänge: Super Mario, Bomberman, Tank, Galaxian, Adventure island, Chip&Dale, Ninja, Mappy, Ice Climber, Circus, Double Dragon, Aladin, Robocop, Spiderman, Twin Bee, Pacman, Tetris jne jne.

NB! Pakkuda veel ka uuematele telekatele juhtmevaba HDMI ühendusega retro mängukonsoole 954 ja 20 000 mängu. Hinnad 34 ja 39€

https://www.osta.ee/juhtmevaba-retro-mangukonsool-954-sisse-ehitatud-top-mangude-192818507.html

https://www.osta.ee/retro-mangukonsool-20-000-sisse-ehitatud-manguga-hdmi-201306820.html

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • xiim asked 22.10.2023 16:57

  Kui pikk juhe on puldil? Ostsin juhtmevaba variandi aga mingi lag on sees ja hästi mängida ei kannata. Juhtmega variandil sellist jama pole vist?

  Tere, Puldi juhe umbes 1m. Juhtmevaba alati parem variant kui telekas sobib sellele mudelile. Võite kirjutada mis mudeli juhtmevaba ostsite ja mis täpsemalt viga?

 • Puldi juhtmete pikkus?

  Tere,puldi juhtme pikkus umbes 1m

 • Tere. Oleks huvitatud ostmisest ja ise järgi tulemisega ag need järele ajad suht kehvad mu jaoks. Kas võimalik kokkuleppida mingi muu aeg?

  Tere, Jah saab ka teisi aegu kokku leppida. Peale ostu sooritamist kirjutage millal soovite järele tulla ja teeme kaupa.

 • Tere! Pildilt ei loe välja. Kas nimekirjas on ka Super Mario, Cobra, Tanks jms klassika? Tänan.

  Tere, Kõik hitid peal. Zoomige nimekirja Sisaldab TOP mänge: Super Mario, Bomberman, Tank, Galaxian, Adventure island, Chip&Dale, Ninja, Mappy, Ice Climber, Circus, Double Dragon, Aladin, Robocop, Spiderman, Twin Bee, Pacman, Tetris jne

 • 5 4