Saksa hõbedane haavatumärk, valmistaja Paul Meybauer

 • Item ID: 147206053
 • Share

Saksa hõbedane haavatumärk, valmistaja Paul Meybauer

Item ID: 147206053 Item condition: used Delivery time: 3 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 32.70 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sun 15.11.2020 21:15:00
Closing time: Sun 06.12.2020 21:15:58
Viewed: 515
Last bidder: Zylwer
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Tartu, Tartumaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 3 days
Shipping/Delivery:
SmartPOST: 2.59 EUR (XS)
Omniva: 1.99 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop 1.94 EUR (XS)
Return: I agree to take item back per Abi
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Kibuvillu100% / 898 / View other items of the seller

Saksa haavatumärk (hõbe) valmistaja markeering 7, mis on Paul Meybauer, Berliin.

Seda kujundust nimetatakse 1939 aasta haavatumärk.

Märgivalmisjajate kohta saab täpsemalt vaadata: http://www.janssen-militaria.com/ldo.html

Märkide materjalidest on internetis selgitused olemas, vaata: https://www.wehrmacht-awards.com/service_awards/wound_badges/1939_main.htm

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

 • Kahjuks see niimoodi ongi.Eelmine aasta kevadel tahtsin osta sealt rüütliristi, vist oli Juncker.Magasin kahjuks maha ja vedas metsikult.Juncker läks ära 8100.- eest ning hiljem tuli välja et 100% koopia!Sinu märgi markeering ei ole 7 ,vaid kehvasti löödud 4.Kahtlased tunduvad asjad sellel märgil-markeering,konks ,nõelatift ja kiivril olevad augud.Saatsin ka oma tuttavale pildid,kes kogub ainult haavatumärke ja tema kinnitas ka seda. Igatahes edu ja head taastumist!

  lugesin võrdust kommentaariumist ka, et 7 võib vabalt olla lohakalt löödud 4. Ma muud moodi vaadata ei saa kui teen pildi läbiluubi. mul on 4 olemas panen selle pildi lisaks, ehk keegi saab teadjamaks.

 • Olen sellelt saidilt või oksjonilt ostnud nii mõnedki asjad ja kahjuks ka nende hulka sattunud mõnedki koopiad.Uskusin minagi,et Saksa suuremaid oksjonimajad nagu Hermann Historica , Thiesi või siin kiidetud Ratisbons ei müü koopiaid.Kahjuks müüvad.Kes viitsib quugeldada siis minu viimane koopia,mis pärineb just Ratisbonist oli hõbedane haavatumärk 1.mudel,mille müüsin ostas koopiana!Pluss igasugused tinaplönnidest DRL spordimärgid .

  Kurat sedagi teab, küllap peab kõike uskima. Andsin Klausile oksjoni aadressi, näis kas vastab ja kui vastab, siis mis ta ütleb. Mina oma hea, ikka veel 100%, nägemisegqa nii peent vahet ei tee, aga kui suurtel oksjonitel on ka koopiad müügis, siis ei oska ma enam miskit kosta. Pole ekstra märke otsinud, need mõned märgid mis mul on, on ikka tääke luurates silma jäänud ja siis olen müüatesse uskunu. Need kõik on mul 2007-2010 ostetud, peale seda vaaatasin ainult tääke ja hästi tegin, kui enam kedagi uskuda ei saa. Kuldset märki Kanada müüja juures võrreldes, kus neid on aja jooksul hulgi läbi käinud, vahet küll ei saa. Nii on, mis teha, see võib siia sahtlisse jääda ja kuna lapsi need asjad nagunii ei huvita, siis peale mind need leiavad tee prügikasti. Nende hind ju pole oluline, kui oled 4 märgi omanik, siis vahet pole kas müün maha või lähvad prügimäele. Saksa vägi oli suur ja märke tehti palju, küllap huvilistele veel originaale ka jagub.

 • Kuule karl1812

  Vaata Kindrali haavatumärki ja ütle, kas see on õige või ka feik, kiiver on sel väga poorne,mis? Siin hakkab nalja saama, viisaka inimesena jätan ühe indiviidi saatmata, kuigi v'iks, või lausa peaks.

 • Poorse all mõtlen auklikust.See hõbe sama auklik nagu oli hiljuti lõppenud kuldne ja kahjuks kuldne oli 100% koopia.

  Ostsin märgid (paar tükki on veel, valmistaja 4, mis ma teadsin, et harva saadavad valmistajad) juba 10-12 aastat tagasi Klaus Butcheki käest Saksamaalt ja kui väidad, et ta müüb 100% feiki, siis palju edu. Kunagi siis, kui ta lausa nime all Saksa reeglite järele, siis ta ta viis oma oksjonikeskonna USA serverisse ja nüüd on seal parenmad pildud, riste ei pea katma. Ta on lahke kirju vahetama ja võimalus on, et saadab minu oksjoni aadressi talle vaadata saata ja las ta siis annab hinnangu. https://www.ratisbons.com​/ ja info on: info@ratisbons.com Kes on end registeerinud, saab Kalsiga otseühenduse, üsna kähku vastab. Niisama lambist väita, et kiiver on poorne ja kui seda teemat uurima hakata, siis võib kõikide sõja ajal tsingisulamitest tehatud asjade kohta väita. Või väidad samaga, et võltsiad on nii saamatud ja lollid, et ei suuda sõja ajal kasutatud sulemeid järel teha, kus erinevate metallideosa protdenti sulamis saab vähemasti milligrammise täpsusega määrata. Muidugi ka sulami temperatuuri valamise ajal vähemalt tuhandikukraadi täpsusega hoida Olen TPI-s metalle ja nende sulameid professor Priit Kulu enda käe all õppinud, nii et võtsid huvitava teema üles. Siin piirdun sellega, mida sõjaaegsete märkide asjatundjad nendest sulamitest erinevatel saitidel kirjutavad. Panen lingi üles ja huviline saab ise vaadata, et kas nüüd võltsitud märke on võimalik poorsuse järele sõjaaegsetest eristada. Tasub need oksjonilehed läbi käia ja vaadata, kas saab enamuse või lausa100 % feigiks kuulutada. Või läheb mõni siiski läbi ja huvitav oleks teada saada, mismoodi nende erinevus välja näeb, konkreetselt? Mis on nendelt pildilt- või silmaga nähtav erinevus? Ja kus need siledad sõja ajal tsingisumlamist tehtud märgid on. Enne sõda oli sakslastel materjale laialt käes ja nad tegid head tööd, aga sõja ajal alates 1942 hakkas kvaliteet alla käima. Wehrmacht paisus suuremaks, alates 1943-st tõsteti järsult sõjamaterjalide tootmist ja muidugi said sajad tuhanded sõdurid haava, mis märki vääris. Valmistajal 7-l (mis hakkas märke peale Austra annekteerimist 1938 tegema) oli ka LDO kood (L/13), ehk nad kasutasid praleelselt mõlemat markeeringut. Kellel on aega surfata ja keelt natuka tõnkab, siis saab palju huvitavat teada, kas müügisolevaid- või juba müüdud asju võrreldes. https://www.emedals.com/e​urope/germany/third-reich​-army-badges/wound-badge/​gold http://www.janssen-milita​ria.com/ldo.html https://www.liveauctionee​rs.com/item/57388773_wwii​-german-wound-badge Sai juba pikelelt seletatud küll, kui küsijat usute, siis ärage pakkuge, jääb alles. Vahet pole, kas mul on siin kaks või kolm märki sahtlis, parem ärge pakkuge, aga karliga võib diskuteerida ikka, peale puusalõikust hea siin rulaatoriga peatus teha ja siis kas või sõja ajal kasutatud tsingisulamitest tehtud märke võrrelda. Kindlam on ikka Klausi oksjonile minna, aadress on: https://www.ratisbons.com​/40th-contemporary-histor​y-auction

 • Tere!Oled sa kindel ,et tegu originaaliga?Hea oleks kui saaks markeeringust selged pildid.Kiiver tundub väga poorne!

  Tegin kaks pilti juurde, numbet 7 on näha küll. Kui mõtled ˇpoorse all pinnakaredust, siis võrgust pilte vaadates on veel karedamaid olemas. Vaata 65 märki https://dutchmilitaria.co​m/product/silver-woundbad​ge-maker-marked-65-klein-​und-quenzer/

 • 5 5

Other auctions of that seller