Other users have also viewed

Samsung LaFleur 200cm külmkapp (väikese veaga)

  • Item ID: 152326391
  • Share

Samsung LaFleur 200cm külmkapp (väikese veaga)

Item ID: 152326391 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 103.80 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Fri 26.02.2021 10:32:27
Closing time: Fri 05.03.2021 10:36:39
Viewed: 909
Last bidder: Bock8
Keila vald, Tuulna küla, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Keila vald, Tuulna küla, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Pickup
Payment: by deposit transfer
Seller: Buschman100% / 115 / View other items of the seller

Oksjonil on külmik Samsung LaFleur.

Mõõdud: Kõrgus 200cm, Laius 60cm, Sügavus 63cm

Muidu igati töökorras kapp aga eelmisel aastal hakkas sügavkülm jäätuma. Kuigi kapp on automaatsulatusega ja nii ta ka 10 aastat oli (ei ole kordagi sulatanud ise). Jää koguneb sügavkülma põhja ja kui väga paljuks läheb siis hakkab ka välja tilkuma ehk siis loik põrandal. Suvel kui toas õhuniiskus suurem, siis pidi jääd ära võtma umbes kord nädala-paari jooksul. Talvel on õhk kuivem, siis umbes kuus korra. Sulatama ei pea, noaotsaga natuke sudida ja jää tuleb üsna ühes tükis lahti. Ilmselt on äravoolukanal umbes, mis juhib vett aurutusvanni. Aga kuna ma spetsialist ei ole, siis võib seal ka mingi muu kala olla. Ise ei viitsinud väga süveneda ega ka remondimeestega konsulteerida. Kuna kapp on ikkagi pea 11 aastat vana siis ostsime lihtsalt uue. Nüüd kui kapp sai tühjaks tehtud ja seisis öö läbi, siis voolas sealt ööga korralik kogus vett välja. Ilmselt oli sügaval süsteemis jääd päris palju. Pole võimatu, et sellega lahenes ka probleem.

Aga jah, muidu tundub töötavat igati korrektselt. Lärmakas ei ole. Riiulid on terved. Sügavkülmiku alumisel sahtlil on sees pragu (pildil ka näha). Väljast ka täitsa OK. Mõned mikrokriimud siin seal ikka leiab aga ei midagi otseselt silma hakkavat. Esiküljel on kaunistused - need on originaalid, ei ole ise tehtud. Mingi eritoode/juubelitoode, vms...

Alghind on 0,10€ ja parim pakkuja kauba ka endale saab. Piirhinda ei ole. Sellega seoses peab pakkuja arvestama kuulutuses olevat infot ja pilte ning oma hinna vastavalt sellele pakkuma. Garantiid ei anna ja toodet tagasi ei võta. Külmik on ikkagi suhteliselt vana. Võibolla töötab veel 10 aastat aga võibolla ka 1 päeva, seda ma ei oska öelda.

Transpordi peab ostja ise leidma, seda mul pakkuda ei ole. Külmik asub Tuulna külas (loode Eesti, Kloogaranna kandis). Ehk siis ainult järeletulemisega. Kui vaja abi auto peale tõstmisega, siis seda ikka saab. Hea oleks kui ostja viiks külmiku ära üsna kiiresti peale oksjoni lõppu. Tänud ette.

Head pakkumist ja ärge siis üle pingutage :)

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • ratas asked 02.03.2021 21:05

    See on lihtne viga. Arvatavasti on külmiku sees ummistunud kondensvee äravool hallituse tükikesega, selle saab lihtsalt tikuga eemaldada. Selle paneeli taga, kust jäätunud veenired saavad alguse on kolmnurkne vee kogumise reservuaar kuhu vesi kogunebki enne külmikust väljajuhtimist. Selle kolmnurga põhjas on auk, ja see auk ongi ummistunud.

    Tere. Täname muidugi info eest ja väga tõenäoliselt see asi täpselt nii lihtne ongi. Loodetavasti saab oksjoni võitja siit snitti võtta :)

  • 5 1