Other users have also viewed

Seat Altea XL 2009

  • Item ID: 155167183
  • Share

Seat Altea XL 2009

Item ID: 155167183 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 1 481.00 EUR
Extending closure: 10 minutes
Starting time: Wed 21.04.2021 20:21:01
Closing time: Wed 19.05.2021 21:06:47
Viewed: 2356
Last bidder: TS Kinnisvarahaldus
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: roosarg100% / 36 / View other items of the seller
Seat Altea XL
2009
universal diesel
manual front-wheel drive
77 1896
Mileage 365495 white
5 No

Oksjonil säästlik universaalkerega sõiduauto

Reg. 160BDY vin:VSSZZZ5PZAR001285

Sisesta andmed maanteameti veebilehe lahtritesse ( https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf ) ja saad väärtuslikku lisainfot.

Läbinud Tallinnas Tulika tehnoülevaatuses tehnilise kontrolli ja tunnistatud ülevaatuskõlbulikuks. Vajab ideaalis siiski väikest remonti (ühe esimese õõtshoova puksi vahetus, lahtise pleki eemaldus summuti pütilt). Vigade loetelu näeb ka tehnokontrolli aruannet, millest on pildid tehtud. Ohtlikke vigu pole tuvastatud. UUS AKU!

Saanud väikse tagaosa kõksu, aga plastikust pamper läks "lupsti" vormi tagasi. Plekk plastiku all siiski veidi kõver ja pampri värvil jäljed. Lisaks on auto pampri all lisa plastkate, milles on pikk lõhe ja see tuleks vahetada. 

Kaks komplekti valuvelgi kaasas. Ühel korralikud suverehvid, teisel OK naastrehvid, millest üks vajub tühjaks (ei tea, kas velje, rehvi või ventiili pärast). Hetkel all talverattad ja üks suveratas varuratta ülesannetes. Veljed välimuselt peaaegu identsed.

Veel vajalikku teavet:

Autol puudub ülevaatus. Selle tegemine jääb uue omaniku rõõmuks. Tehnokontrolli võib potensiaalne ostja alati korrata (oma kuludega)

Ülevaatuse puudumine on seotud tehnilise passi kadumisega ja praegused omanikud soovivad müüa auto sellisena nagu ta on. Piiranguid ja muud sellist autol ei ole. Autot müüb omanike volitatud isik. Auto on olnud igapäevases kasutuses, aga vahepeal aastakese seisnud ja nüüd hea säilimise eesmärgil regulaarselt käivitatud ja sõidetud. Hea sujuv ja vaikne auto.

Vajab seismise tõttu salongi puhastust. Niiskust imav kotike talv läbi autos olnud ja liigniiskust eemaldanud!

Oksjoni lõpuajaks olen autol rehvid ära vahetanud ja aku kinnitanud (vigade loetelus mainitud vead)

Õlilekke kohta ütles tehnik, et niisutab mootorit, aga ei tilgu. Leke on mootori küljel salongi pool.

Tagumine vasak uks ei avane väljastpoolt alati (tehnokontrollis avanes)

Esimene parem uks avaneb veidi puiselt. Eelmise omaniku sõnul ei avanenud üldse, aga nüüd avaneb. Ei garanteeri, et tulevikus avaneb.

Pagasiruumi avab ainult pult, luugi käepideme tross ilmselt lahti/katki. Testimisel ei saanud iga kord puldiga lahti. Kesklukk ja pult ise korras.

Juhi kõrvalistuja aken ei avane. Avaja mootor töötab, aga krõbiseb ja aken ei avane. Pakun, et selle mootori reduktor on talvel jäätunud akna avamise katsel hävinud.

Laepolster pagasiruumi kohalt kinnitustest lahti ja veidi katki. Ülejäänud lagi korras.

Värv ei ole ideaalseisukorras - mõned mustad täpikesed ja siin-seal kulunud.

 

Oksjoni võidu korral tuleb auto eest maksta nädala jooksul oksjoni lõppemisest ja auto ära viia 30 päeva jooksul. Auto ümbervormistamisega seotud kulud jäävad ostja kanda. Auto asub Tallinnas Espaki ehituspoe läheduses (Viadukti tn.)ja eelneval kokkuleppel saab temaga tutvuda. Kontakt 5393 9692. Kohtumine pole mingi probleem, töötan seal samas lähedal. Vastan hea meelega küsimustele. 

 

Müüa ka varuosadeks ford mondeo 1,8 85kw, mis asub Jõgevamaal - vaata teisi oksjone 

 

Head pakkumist!

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • Kinnitan, et autol praeguseks aku nõuetekohaselt kinnitatud ja suvekummid all. NB! Autoga saab kaasa osta Thule katuseboksi ja katuseraami, millele see kinnitub. Auto seisab Tallinnas Espaki ehituspoe juures. Tule 16 bussiga Viadukti peatusesse ja kohe näedki!

    Katuseboksi hind kokkuleppel!

  • 5 1