Seikluskaamera GoPro Hero4 + 2 akut ja laadija!

  • Item ID: 145511916
  • Share
1/1

Seikluskaamera GoPro Hero4 + 2 akut ja laadija!

Item ID: 145511916 Item condition: used
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 83.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 12.10.2020 17:27:39
Closing time: Mon 02.11.2020 17:28:38
Viewed: 737
Last bidder: tauriki
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Item condition: used
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST: 2.99 EUR (S)
Omniva: 2.95 EUR (S)
DPD Pickup locker/parcel shop 2.25 EUR (S)
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: Hannesn100% / 39 / View other items of the seller

Täiesti töökorras kaamera!

Kaasa kõik mis on näha pildil: 

*GoPro Hero 4 kaamera.
*2x akut.
*akulaadija.
*turvaümbris kinnine ja veekindel.
*turvaümbris lahtise tagasosaga annab parema heli aga kaitseb kaamerat. 
*lahtine raam.

NB! Esimesel ekraanil on mõned surnud pikslid! Läätse pealt on leitav mikroskoopiline kriim aga see ei ole vidoes näha, antud kaameraga filmitud video näidis: https://youtu.be/g1a36KIpWaU

 

Vaata ka GoPro Hero4 Silver Edition seikluskaamera "Karbist välja" artiklit/pildiseeriat Photopointi ajaveebis.

 

Profitasemel videosalvestus, puuteekraani mugavus
Talleta enda ümbritsevat maailma täiesti uuel viisil koos Hero4 Silver seikluskaameraga - esimese GoPro'ga, millel integreeritud puuteekraan. Juhi kaamerat, kadreeri võtet ning tee palju muud mugavalt kasutades integreeritud ekraani. Hero4 Silver talletab videoid 1080p formaadis kuni 50 kaadrit/sek ning 720p videoid kuni 100 kaadrit/sek. Lisaks talletab see 12MP fotosid kuni 30 kaadrit/sek - kiiremini kui ükski teine kaamera poeletil. Hero4 on saanud lisaks hulgim uusi funktsioonie - HiLight Tag erilise hetke märgistamiseks videol, QuickCapture mis paneb ühe nupulevajutusega kaamera filmima ka siis, kui see välja lülitatud. Hero4 Silver on veekindel kuni 40 m sügavusel, pakkudes sul võimalust kasutada kaamerat nii vee all kui vee peal.

Integreeritud puuteekraan
Hero4 Silver on esimene GoPro kaamera, mil integreeritud puuteekraan. Sa saad seda kasutada videote kadreerimiseks, talletatud seikluste vaatamiseks või kaamera seadistamiseks.

Profitasemel videokvaliteet
Tänu uuele, parendatud sensorile on võimalik Hero 4 Silver kaameraga salvestada FullHD (1920×1080) videoid kuni 50 kaadrit sekundis või hoopis 720p või 960p videoid 100 kaadrit/sekundis, et hiljem aeg-luubis taasesitada. Lisaks on kaameral 4K ning 2,7K video tugi, et talletada võtteid ka üliteravalt, suure lahutusvõimega.

Mitte ainult videokaamera
12 megapikslised fotod kuni 30 kaadrit/sek - Hero4 Silver talletab ka kõige kiiremad tegevused kvaliteetsete fotodena. Samas saab teha ka üksikfotosid või hoopis kasuta intervallvõtet. Kaamerat saab seadistada intervaliile 0,5 - 60 sek - niimoodi saad teha lummavaid videoid mäetipul või hoopis võtta lille kasvamine videoks.

Uued seaded pimedas filmimiseks
Pimedus ei ole valguse puudumine ning GoPro aitab sul seda mõista. Uue Night Photo või Night Lapse režiimiga saad ühte kaadrit säritada kuno 30 sekundit, püüdes pildile lummava Linnutee galaktika või teha pilte öösel telkides. Night Lapse omakorda võimaldab teha öiseid time lapse võtteid lihtsalt ja mugavalt ilma, et peaks suurt varustust kaasas vedama.

Juhi, vaata ja jaga - integreeritud WiFi ja Bluetooth
Ühenda oma GoPro Hero4 kaamera nutitelefoni või tahvelarvutiga ning nutiseade transformeerub suureks ekraaniks/distantspäästikuks, kust saad kaamerat täies mahus juhtida ning tehtud võtteid kohe teistegagi jagada. Kasutades Smart Remote funktsiooni, võid juhtida ka mitut GoPro kaamerat korraga kuni 180m kauguselt.

QuickCapture mugavus
Ole valmis talletama huvitavaid hetkeid ühe nupulevajutusega. Tänu uudsele QuickCapture funktsioonile saad ainult ühe nupulevajutusega hakata filmima videoid. Või siis pikalt nuppu vajutades hakata talletama time lapse fotosid - enam lihtsamaks minna ei saa.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • No questions asked