Suur krunt koos majaga

  • Item ID: 162371266
  • Share

Suur krunt koos majaga

Item ID: 162371266 Item condition: old Delivery time: 30 days
Auction is ended or not active
Auction is ended or not active
Final price: 7 950.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sat 11.09.2021 21:00:00
Closing time: Sat 09.10.2021 21:00:00
Viewed: 7267
Last bidder:
Aravete, Järvamaa, Eesti
1
Seller:
Konto1
42 feedback    2 followers
Item condition: old
Location: Aravete, Järvamaa, Eesti
Quantity: 1
Delivery time: 30 days
Payment: by deposit transfer
Private auction: Names of bidders are hidden
Seller: Konto1View other items of the seller 2 followers

Maja kandvad seinad ja vahelae ning pööningu talad on tugevad. Katusest lekkeid ei ole näinud. Maja uste ja akende avaused on esimesel korrusel suletud. Esiuks on rahuldavas töökorras ning paigaldatud uus lukk. Maja sisemusest on enamik prahti ning vanu ehitise osi minema viidud. Majal veel eraldi sissepääsuga keldrid.

AS Paide Vesi hinnangul on see maja veevõrgu ning kanaliga ühendatud, millele lisasid oma väljavõtte kaardist. Elektriga uuesti liitumiseks saab Loo Elekter AS asendada vana jaotuskilbi ning paigaldada uue liitumiskilbi kulupõhiselt.

Ümbruskonnas on mitmeid kortermaju ning uus mänguväljak lastele. Ühtlasi on majade juures naabrivalve piirkond. Majani viivad teed on asfalteeritud ja on ligipääsetav avalikelt teedelt. Tegu pidevalt areneva alaga. Krundile jääb ka isiklik korvpalliväljak.

maja sisemusest on tehtud videod esimeselt ja teiselt korruselt:
https://youtu.be/N75fWYb0hlY
https://youtu.be/zMuBgmV96AE

Täpsem info kinnisvara asukoha ning suuruse kohta on nähtav alljärgneval lingil
https://xgis.maaamet.ee/ky/13402:004:0650

https://goo.gl/maps/aPmnHfARS3vZV7bv5

Krundi pind on 2255 m²

Müüjaks on eraisik. Tehingu vormistamine toimub notari juures, mille kulud (riigilõiv ja notari tasu) kannab ostja. Krundi saab iga soovija ise väljast üle vaadata endale sobival ajal.

Kõik küsimused esita enne oksjoni lõppu ja paku omapoolne summa vaid juhul, kui kõik huvipakkuv on teada ja on sobilik. Kui sooritad pakkumise, siis kinnitad, et oled oksjonil oleva vara seisukorrast teadlik ning ei oma mingeid pretensioone vara võõrandajale ja nõustud ostma vara tingimustes nimetatud viisil.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.

  • — asked 27.09.2021 00:48

    Tervist. Kas peale ostu olete midagi teinud ka selle majaga?

    replied 27.09.2021 14:27

    Tere. Ostu hetkest on majal vahetatud peaukse lukk, suletud kahel keldril sissepääsud ja maja tagumise osa mõlemad uksed. Samuti on kinni pandud kõik esimese korruse aknad ja eemaldatud teise korruse katkised või lahtised klaasid. Seega maja on tehtud sellisesse korda, et teda on võimalik säilitada sellisel kujul investeerimisobjektina (kuluna maamaks lisaks). Samuti on suuremad utiliseerimist vajavad esemed maja seest ära veetud. Sisemusest täpsema olukorra näeb videost või piltidelt. Kuna algupärastel kaasmõtlejatel tekkisid teised väljakutsed ja maja esialgsete plaanidega iseseisvalt edasi ei saa ega soovi tegeleda, siis seetõttu lisasingi müüki. Ehk oskab keegi seda asumi südames olevat potentsiaali paremini ära kasutada sest maja on suur, tugev ja aus.

  • 5 1