User rating & feedback

tiirp1
Registered 22.11.2009
AUTHORIZED USER

100% reliable seller
reliable buyer

Week Month Year All
positive 1 5 37 363
neutral 0 0 0 5
negative 0 0 0 5

 • M 8 02.02.2020 11:42

  Tänan töödeldud / kullatud mündi eest

 • Kiire tegutsemine, eksitavad pildid.

 • Ei ole rahul. Sõrmus osutus hõbetatud. Nii piinlik oli peale seda, kui olin sünnipäevaks kinkinud. Suht kaval müüja....

 • ok

 • Kahjuks teenib müüja ostjate hooletust. Mündid, millele tal on koopia, kuid oksjonil ei ole märgitud. Selle koopia kohta on kirjas väikesed tähed. Ja hind näitab otseselt ostetud jaotises esialgse mündi hinda. Seetõttu võib inimene arvata, et see on originaal, ja teha ennustusi. Boult on oma oksjonitega ettevaatlik.

  Ma ei oska sinu sellisele kirjale midagi öelda kahjuks.Inimesi on erinevaid ja sinusuguseid on ka kes ei loe korralikult läbi mis kirjas on.Oled sa kindel et need on koopiad??Kas tohib üks ühele raha järgi teha??Mul on kirjas et ei ole originaal!!!!Nii et enne kui teed pakkumise siis loe korralikult ennem läbi mida ostad!Ja ma arvan et ei pea olema suurte tähtedega kirjutatud mis ese müügis on!!!Aga ole tubli ja pea püsti ega sellepärast elu seisma jääääää!!!!!

  Kui te oleksite aus müüja, tagastaksite mulle raha, ja nii selgub, et teenisid need ebaausalt. Ja ma kirjutasin teile selle probleemi lahendamiseks, kuid teid huvitas ainult raha, ja te ei soovinud seda probleemi sõbralikult lahendada. Seetõttu ei ole midagi solvunud. Aga kui me lahendame selle probleemi ja tagastab raha selle eest, mida ma ei vaja, ja mida nad mulle polnud, kirjutan neutraalse vastuse.