User rating & feedback

Andresv57
Registered 03.12.2014
AUTHORIZED USER

99.6% reliable seller
reliable buyer

Week Month Year All
positive 11 42 537 1502
neutral 0 0 2 5
negative 0 0 2 4

 • Valter Ojakäär - Laulud (2009) Autogrammiga

  Kuidas sa saad minu ostetud plaati uuesti oksjonil müüa kui sul on see mulle saatmata.Kauba eest on makstud ja transportki ammu kinnitatud.Tahan oma plaati kätte saada!

  Tervist, Tulin teile vastu , tasusite võidetud eseme eest kuuaega hiljem, lubadusega veel midagi osta. Ootasin järgmist ostu.Lubaduseks see jäi. Plaat oli siiamaani ootel. Nüüd kirjutasite pruuniga peldiku seinale. Tubli! Plaat läheb esmaspäeval posti!

 • Olav Ehala - Eesti Kullafond (2007) 2CD UUS

  Taas ei vasta kaup kirjeldustele! Müüja põhjendused on naeruväärsed. Kui rahulolematust avaldada julged, ähvardab blokeerida. Soovitan temalt mitte osta!

  Hoiatan! Tegemist on eriti nõudliku ja kannatamatu ostjaga, Kellega ei soovita tegemist teha. Rohkem muret kui rõõmu.Olin nõus ostjale tagastama nii plaadi maksumuse ja postikulud. Olen aastate jooksul saatnud üle tuhande plaadi ja saanud nüüd neljanda negatiivse tagasiside. Kes teeb sel juhtub.

  Müüja väide, et olen "eriti nõudlik ostja", kuna eeldan, et oksjoni pildid, kirjeldus ja komplektsus vastab reaalselt müüdavale kaubale on pehmelt öeldes koomiline! Sinu "üle tuhande plaadi" jutt ei muuda minu kogemust ju kuidagi positiivseks.

 • "Plaat heas korras" tähendab kriime täis plaati, müüja oskus plaate hinnata täiesti olematu. Ja muidugi tänud minu blokkimise eest, mine tea millal võiks muidu tekkida hull mõte veel midagi osta.

  Panen selle "kriimulise" plaadi varsti üles koos piltidega mõlemalt küljelt ja palun jätta kommentaar selle plaadi olukorrast potentsiaalsetelt ostjatelt-vaatajaelt​. Siis saate aru millega on tegu. Tundub et ostjal hakkas lihtsal rahast kahju (oli oksjonil vist liiga hasartne) Tagastasin raha samal päeval kui olin plaadi tagasi saanud, et kõik oleks korrektne. Selliste mõtetute probleemsete ostjate vältimiseks blokeerisin sellise ostja. Sellest kas see hala. Lihtsalt hale.

  Müüja kordas mitu korda kirjavahetuses, et olin selle plaadi saanud liiga odavalt, nüüd siis äkki kallis, võiks kuidagi püsivam oma seisukohtades olla. Lisaks vaadates teiste tagasidet, pole ma ainus, kes seisukorra hindamisega rahul ei ole, seega arenguruumi on. Ja muidugi kriitikal ja halal võiks osata vahet teha, aga eks vähese kogemuse viga.

 • Müüjal on täiesti oma arusaam uuest cd plaadist või siis väga heas korras plaadist! Temajaoks tähendab, et kriibitud karp ja kriibitud plaat on väga heas korras ja lisaks pealkirjas märgitud "UUS" jutumärkides tähendab vana, sama on määratud müügi all uue plaadina!

  Oleksid privas mulle teatanud et pole plaadiga rahul, oleksin tagasi võtnud või ringi vahetanud. k