Enampakkumine: Hoonestatud elamumaa Maardus Muuga teel

 • Eseme ID: 137838549
 • Jaga
1/1

Enampakkumine: Hoonestatud elamumaa Maardus Muuga teel

Eseme ID: 137838549 Seisukord: vana
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 65 250.00 EUR
Pikenev lõpp: 10 minutit
Algusaeg: T 05.05.2020 10:00:00
Lõpuaeg: T 26.05.2020 13:00:00
Vaadatud: 1688
Viimati pakkus: bacardi47
Maardu linn, Harjumaa, Eesti
1
BNT ADVOKAADIBÜROO OÜ
Reg. kood 11276509    Kasutaja alates 23.03.2020

bnt Advokaadibüroo 100% e-pood
Seisukord: vana
Asukoht: Maardu linn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Kokkuleppel müüjaga Abi
Käsiraha / tagatisraha: 1000 EUR
Maksmine: deposiidikandega
Müüja: bnt Advokaadibüroo — / 0 / vaata kasutaja e-poodi

Saksamaa Liitvabariigi esindajana müüb bnt Advokaadibüroo OÜ avalikul elektroonilisel enampakkumisel kinnistu:

Muuga tee 164, Maardu linn, Harjumaa (endine Muuga aedlinna suvilapiirkond) asuv hoonestatud elamumaa, katastritunnus 44601:002:0054, pindala 869 m2.

Kinnistut ei koorma piiratud asjaõigused ega hüpoteegid.

Kinnistul asub amortiseerunud hooned: aiamaja (kandekonstruktsiooni materjal: puit), saun-majandushoone, kasvuhoone. Kinnistul kasvavad üksikud viljapuud.

Hooned on amortiseerunud ja seisnud kütmata vähemalt neli aastat. Hoonetes võib esineda niiskus-, seen- ja vammkahjustusi ja müüja ei võta vastutust hoone konstruktsiooni vastupidavuse eest. Hoones on märkimisväärsel hulgal koduse majapidamise esemeid, sh riideid, mööblit, elektroonikat ja raamatuid, mis kuuluvad ilmselt utiliseerimisele ja mille eemaldamise kohustust müüja ei võta.

Krunt on korrapärase kujuga ja metallvõrkpiirdega piiratud.

Ühendus vee- ja kanalisatsioonivõrguga, elektrivarustus EE jaotusvõrgust, 25A.

Rahulik elukeskkond, hea ühistranspordiühendus kesklinnaga.

Kinnistule on vaba juurdepääs ja sellega saab tutvuda; hoonetesse sissepääsu enne müüki müüja ei saa võimaldada.

 

Enampakkumise tingimused: 

Enampakkumine algab Osta.ee keskkonnas 05.05.2020 kell 10.00 ja lõpeb 26.05.2020 kell 10:00

Pakkumisi saab teha ainult osta.ee keskkonnas vastavalt käesolevas teates ning oksjonikeskkonnas toodud tingimustele.  

Pikeneva lõpu intervall on 10 minutit. Kui pikenemise intervalli jooksul tehakse enne enampakkumise lõpu aega uus pakkumine, lükkub enampakkumise lõpp pikenemise intervalli võrra edasi ja enampakkumine kestab seni, kuni pakkumisi tehakse, kuid mitte rohkem kukolm (3) tundi alates 26.05.2020 kell 10:00-st.  

Enampakkumisel osaleda sooviv isik peab tasuma tagatisraha 1 000 (üks tuhat) eurot osta.ee e-kontole, mis vabaneb enampakkumise tulemuste kinnitamisel, kui pakkujat ei kinnitata enampakkumise võitjaksEnampakkumise võitja deponeeritud tagatisraha tasaarvestatakse müügihinnaga. Tagatisraha ei tagastata, kui enampakkumise võitjast tulenevatel asjaoludel ei ole kinnistu müügilepingut sõlmitud enampakkumise tingimustes sätestatud tähtaja jooksul. 

Notariaalne müügileping ja asjaõigusleping sõlmitakse enampakkumise võitjaga bnt Advokaadibüroo OÜ valitud notari juures 30 (kolmekümne) päeva jooksul alates enampakkumise tulemuste kinnitamisest. 

Kõik notariaalse müügilepingu sõlmimisega seotud kulud ja riigilõivud tasub ostja. Kogu ostuhind tuleb tasuda notariaalse müügilepingu sõlmimise päevaks (arvestusega, et ostuhinna laekumine on toimunud enne müügilepingu sõlmimist) bnt Advokaadibüroo OÜ arvelduskontole  nr EE487700771002730335 LHV Pangas või notari deposiitkontole. 

Juhul, kui ostja kasutab krediidiasutuse teenuseid ostuhinna tasumiseks, peab ostja hiljemalt notariaalse müügilepingu sõlmimise ajaks esitama bnt Advokaadibüroole: 

a) kinnituse vastava kokkuleppe sõlmimisest ostja ja krediidiasutuse vahel, mille alusel enampakkumuse korraldaja võib kindel olla, et ostja täidab ostuhinna tasumise kohustuse täies ulatuses  

ja 

b) kinnituse, et ostja on andnud krediidiasutusele täitmiseks maksekorralduse ostuhinnaulatuses (või ulatuses, mis ei ole kaetud ostja omafinantseeringuga), mille alusel krediidiasutus teostab vastava ülekande bnt Advokaadibüroo pangakontole 3 (kolme) pangapäeva jooksul notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevast. 

Kui pakkuja, kelle pakkumusele on antud nõustumus müügilepingu sõlmimiseks, ei ole sõlminud kinnistu müügi- ja asjaõiguslepingut 30 (kolmekümne) päeva jooksul arvates enampakkumise tulemuste kinnitamisest või võtab ostupakkumise tagasi selle jõusoleku ajal, on müüjal õigus enampakkumine nurjunuks tunnistada 

MUU TEAVE: 

 1. Ostjal on võimalus objektiga tutvuda iseseisvalt. Hoonetesse sissepääsu ei saa võimaldada.
 2. Müüja ei vastuta objektil (sh selle olulistel osadel) esinevate võimalike varjatud puuduste eest, millest müüja ei olnud ega pidanud olema teadlik enampakkumise väljakuulutamisel ja/või müügilepingu sõlmimise hetkel, ning tulenevalt eeltoodust, ei ole ostjal õigust esitada müüja vastu nõudeid müüdava vara puudustega seoses ning kasutada mistahes õiguskaitsevahendeid. 
 3. Ostupakkumuse tegemisega kinnitab ostja, et ta on teadlik objekti seisukorrast, teinud kõik endast oleneva veendumaks selles ning tal ei ole müüjale mingeid pretensioone nüüd ega tulevikus.
 4. Müüja ei vastuta elektroonilises andmebaasis avaldatud andmete õigsuse ega tegelikkusele mittevastavuse eest või nende puudumise eest ning kahju eest, mis võib kaasneda ostjale seoses nimetatud andmete ebaõigsusega, puudumisega ja tegelikkusele mittevastavusega.
 5. Müüja lõpetab tema nimel sõlmitud tarbimislepingu hiljemalt kümne (10) tööpäeva jooksul arvates valduse üleandmisest ostjale.
 6. Kui omandamisest huvitatud isik peab vajalikuks teostada omal kulul täiendavaid analüüse, ekspertiise vm, ei tee müüja huvitatud isikutele takistusi selliste toimingute teostamiseks. Vajalike toimingute teostamiseks palume eelnevalt müüjat teavitada.

Teabevahetus (küsimused, vastused) toimub osta.ee keskkonnas. 

 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Tere, Soovin teada, kas ühenduse vee- ja kanalisatsioonivõrguga, elektrivarustus EE jaotusvõrgust, 25A on juba tasunud?

  Tere! Liitumised on olemas ja liitumistasud makstud. Võlgnevusi ei ole. Veearvesti tuleb uuesti paigaldada.

 • 5 1