Teised kasutajad on vaadanud veel

EstAlert Vingugaasiandur LCD ekraaniga (Pakend muljutud)

 • Eseme ID: 135961120
 • Jaga

EstAlert Vingugaasiandur LCD ekraaniga (Pakend muljutud)

Eseme ID: 135961120 Seisukord: uus Tarneaeg: 3 päeva
Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne
Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne
14.99 EUR
Vaadatud: 1989
Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Balti Tuleohutus OÜ
Reg. kood 12574893    Kasutaja alates 26.09.2014

Balti-Tuleohutus 100% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Tarneaeg: 3 päeva
Transport:
SmartPOST: al. 2.99 EUR (S)
Omniva: al. 2.95 EUR (S)
DPD pakiautomaat 2.25 EUR (S)
Järeletulemisega
Kokkuleppel müüjaga Abi
Tagastamine: Nõustun eseme tagasi võtma 14 päeva jooksul, kui see ostjale ei sobi. Ostja tasub kõik postikulud. Ese peab olema kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Abi
Maksmine: pangaülekandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Balti-Tuleohutus100% / 336
/ vaata kasutaja e-poodi

EstAlert Vingugaasiandur CO99D LCD Ekraaniga 

Toote pakendil puudub kaubanduslik välimus.

Komplektis: 1 x vinguandur, 2x Kruvid/tüüblid, 3 x patareid, 1x kasutusjuhend

Anduril olevad juhised on ka Eesti keeles.

Sellel mudelil kasutatakse uut 2.1 tarkvara mis reageerib ohuolukorras kiiremini kui analoogse välimusega turul leiduvad vingugaasiandurid. 

Kvaliteetne vingugaasiandur mis sobib ka kõige nõudlikumale kasutajale.

Vingugaasiandur töötab 3 x 1,5V AA patarei toitel - patareid on anduri soetamisel kaasas (sisaldub hinnas). Vingugaasi anduril on toite ja häire kontrollnupp. Kaasas ka kinnitusklamber ning kruvid ja tüüblid klambri fikseerimiseks. Anduri sensori eluiga on 7 aastat. Antud mudel kuvab ka ekraanil hetke temperatuuri. Anduril on vaigistusfunktsioon, mida vajutades andur vaikib kümneks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja vingu tegelikult ei ole, läheb andur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi, kui ruumis on ikka vingu, hakkab andur uuesti häiresignaali andma, kui vingugaas on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. 

Enne anduri paigaldamist ja kasutamist lugege kindlasti läbi tootega kaasasolev kasutusjuhend. Säilitage kasutusjuhend!

Vingugaas ehk süsinikoksiid (CO) on värvitu, lõhnatu ja maitsetu gaas, mis võib levida õhus, ilma et meil sellest aimugi oleks. Sissehingamisel kahjustab see aga väga tugevasti inimeste tervist ning suure kontsentratsiooni korral võib olla ka surmav. Et endi ja oma lähendaste tervist hoida, soetage vingugaasiandur, mille eesmärk on Teid teavitada juhul, kui vingugaasi kontsentratsioon õhus on ohtlikult suur.

Kus ja miks on vingugaasiandur vajalik?

Vingugaas tekib orgaanilise aine mittetäielikul põlemisel, mis johtub õhuhapniku kehvast ligipääsust põlemistsooni (näiteks liiga vara suletud ahjusiiber, halva tõmbega gaasiboiler, valesti reguleeritud gaasipliit, garaažis töötav automootor või ka näiteks grilllahi). Vingugaasiandurid reageerivad vingugaasisisaldusele õhus ning on vajalikud ruumides, kus on ahjud, kaminad, mille siibri sulgemisel võib tuppa tungida mürgine ving.

Üks vingugaasiandur on mõeldud kasutamiseks ühes ruumis, kuna seade näitab vaid anduri juures leviva CO taset. Kui vingu võib tekkida teisteski ruumides, tuleks ka sinna andurid paigaldada.

Spetsifikatsioon:  

Anduri eluiga 7 aastat
EN Standard 50291
Garantii 3+4 aastat*
Kasutusjuhend EST Jah
Kruvid / tüüblid (kinnitamiseks) Jah
LCD ekraan Jah
Niiskuskindlus Ei
Patarei (vahetatav) Kaasas Jah
Sisseehitatud aku Ei
Test nupp Jah
Vaigistusnupp Jah
Toodetud 12/2018
Värvus Valge

 Seadme eluiga 7 aastat hakkab kehtima peale esmast aktiveerimist.

Oleme oma tootes nii kindlad, et anname tootja poolt antud 3 aastasele garantiile veel 4 aastat garantiid juurde, ehk kogu anduri eluiga 7 aastat on kaetud garantiiga.

 

Vingugaas ehk süsinikoksiid (CO) on värvitu, lõhnatu ja maitsetu gaas, mis võib levida õhus, ilma et meil sellest aimugi oleks. Sissehingamisel kahjustab see aga väga tugevasti inimeste tervist ning suure kontsentratsiooni korral võib olla ka surmav. Et endi ja oma lähendaste tervist hoida, soetage vingugaasiandur, mille eesmärk on Teid teavitada juhul, kui vingugaasi kontsentratsioon õhus on ohtlikult suur.

Mida kauem inimene vingugaasi sisaldavas keskkonnas viibib, seda vähemaks langeb tal töövõimelise hemoglobiini sisaldus veres. Hapnikuvarustuse suhtes on kõige tundlikumad lapsed, eriti looteeas. Täiskasvanule suhteliselt kahjutu vinguannus võib lootel põhjustada raskete tagajärgedega mürgitust. Eriti halvasti taluvad vingu ka vanurid, südame- ja hingamisprobleemidega isikud ja koduloomad. Sümptomid sarnanevad külmetushaigusele, aga ilma palavikuta – kergema vingumürgituse puhul nõrk peavalu, iiveldus, oksendamine, väsimus, raskemal juhul tugev peavalu, unisus, kiire pulss, krambid. Väga suure vingugaasikontsentratsiooni korral lisandub teadvusekadu, seiskub hingamine ja süda lakkab löömast.

NB! Pea meeles, et vinguandur ei asenda suitsuandurit ega vastupidi.

 

Balti Tuleohutus OÜ e-pood suitsuandur.ee

Kauba saadame Omniva või SmartPosti või DPD-ga

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • volvik küsis 28.02.2021 22:33

  Tere,kas andur reageerib gaasile(propaan,butaan)ka​,või ainult vingugaas?

  Tere, See andur reageerib ainult vingugaasile. Gaasianduri leiate siit: https://www.osta.ee/gaasi​andur-estalert-102457927.​html

 • Arve ka saab?

  Tere! Ikka saab, peale tellimist edaste meile arve saaja andmed.

 • Tere, Kas karp muljutud ainult ja seade ise üle vaadatatud ja terve?

 • SKOBA küsis 23.08.2020 07:52

  Tere! Kas antud vingugaasiandur sobib ka kasutamiseks gaasiboileriga vannitoas?

  Tere! Antud vingugaasiandur ei sobi kasutamiseks vannitoas. Vannituppa sobiva anduri leiate siit: https://www.osta.ee/vingu​gaasiandur-honeywell-xc70​-alarm-scan-109220011.htm​l

 • Safe küsis 22.08.2020 15:35

  Tere! Mis ajal on toodetud?

  Tere! Kuna andurite tootmisaeg on partiiti erinev, siis hetkel müügis oleva anduri tootmisaja leiate toote spetsifikatsioonist.

 • Tufka küsis 31.03.2020 11:13

  Kas äkki saab andurile ise järgi tulla?

 • 5 6