GoGoNano Anti-Viral puhastus-ja desinfitseerimisvahe​nd, 1 L

GoGoNano Anti-Viral puhastus-ja desinfitseerimisvahe​nd, 1 L

Eseme ID: 144972730 Seisukord: uus Tarneaeg: 1 päeva
Vana hind: 29.95 EUR
Hind: 15.95 EUR
Kogus:
Saadaval 50 tk
Kokku: 15.95 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

OstaKohe 15.95 € 29.95 €
Kogus:
Saadaval 50 tk
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
DPD ( 2.85€)
Omniva (al. 2.89€)
SmartPOST (al. 2.80€)
Vaadatud: 89
Kehra, Anija vald, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
50
Digital Trade Solutions OÜ
Reg. kood 12548418    Kasutaja alates 15.03.2014

DigitalTrade 100% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Kehra, Anija vald, Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Kogus: 50
Tarneaeg: 1 päeva
Transport:
SmartPOST: al. 2.80 EUR Kampaania Abi (M)
Omniva: al. 2.89 EUR Kampaania Abi (M)
DPD pakiautomaat 2.85 EUR Kampaania Abi (M)
Tagastamine: Nõustun eseme tagasi võtma 14 päeva jooksul, kui see ostjale ei sobi. Ostja tasub kõik postikulud. Ese peab olema kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Abi
Maksmine: pangaülekandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: DigitalTrade100% / 57 / vaata kasutaja e-poodi

GoGoNano Anti-Viral on uus jätkusuutlik ja universaalne desinfitseerimisvahend, mida saab kasutada kõikide pindade, sealhulgas rõivaste, töö- ja köögipindade puhastamiseks ning desinfitseerimiseks.

Selle peamised omadused on:

  • Eemaldab bakterid ja viirusosakesed
  • Sobib kasutamiseks mistahes pindadel, sh rõivastel, köögi- ja tööpindadel
  • Jätkusuutlik ja ohutu piimhappe baasil toimiv koostis

Jätkusuutlik sügavpuhastus- ja desinfitseerimisvahend GoGoNano Anti-Viral – eemaldab haigustekitajad kõikidelt materjalidelt

GoGoNano Anti-Viral on välja töötatud asendamaks kahjulikud desinfitseerimisvahendid ohututega ning aitamaks tõkestada haigustekitajate levikut jätkusuutlikul moel. Selle piimhappe baasil toimiv koostis aitab koostöös pindaktiivsete osakestega eemaldada haigustekitajad alates bakteritest ja viirustest kuni seenteni välja. Erinevalt tavalistest desinfitseerimisvahenditest saab GoGoNano Anti-Viralit kasutada igal materjalil, ka õrnadel esemetel nagu riietel ja paberpakenditel.

Piimhape on jätkusuutlik, ohutu ja efektiivne alternatiiv sünteetilistele biotsiididele. See on looduses esinev hape, mis tekib piima hapnemisel, aga ka inimestes ja loomades füüsilise tegevuse tulemusena. Kui enamik desinfektantidest toimib kolme biotsiidse mehhanismi toel, siis piimhappes on neid mehhanisme neli, mistõttu on mikroobidel selle vastu resistentseks muutumine palju raskem. Tänu sellele on piimhape tõestanud end tõhusa kaitsena suure hulga erinevate viiruste vastu.

Enamik turul olevatest desinfektantidest ei ole sügavpuhastavad ega biolagunevad, peale selle sisaldavad need ka mürkaineid, mis on kahjulikud nii inimesele kui ka keskkonnale. GoGoNano Anti-Viral võitleb haigustekitajate vastu palju efektiivsemalt ning ei kahjusta seejuures sind ega sind ümbritsevat.

Kontsentreeritud jätkusuutlik desinfitseerimisvahend kõikide tahkete pindade, sh toiduvalmistamise alade kahetoimeliseks puhastamiseks ja desinfitseerimiseks.

Kasutusjuhend:

Enne desinfitseerimist eemalda pinnalt suurem mustus. Pihusta lahust pinnale, 3-5 korda m2 kohta(15-20ml). Viie minuti möödudes pühi puhta mikrofiiberlapiga või loputa vajadusel veega.

ETTEVAATUST: Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kanda kaitsekindaid/kaitserõivastust/kaitseprille/kaitsemaski. ESMAABI. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Võtta saastunud rõivad seljast. Sisaldab tsinnaamaldehüüdi. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.

Toote antibakteriaalseid ja antiviraalseid omadusi on testitud vastavalt Euroopa standarditele BS EN 1276 ja BS 1040.

Aktiivsed koostisosad: L(+) piimhape 3,3 % / 0,33g /L(toimeaine), väävelhape 1,66 % / 0,166g /L, mono-C12-14-alküülestrid, naatriumsoolad 1,5%, tsinnaamaldehüüd 0,6 % / 0,065g /L(toimeaine), anioonsed pindaktiivsed ained <5%

Biotsiidi registreerimistunnistus Nr.2065/20

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
Küsimuste esitamiseks palume sisse logida
OstaKohe 15.95 € 29.95 €
Kogus:
Saadaval 50 tk
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot