Kuu tn 10-7. Tartu linn

 • Eseme ID: 176297415
 • Jaga

Kuu tn 10-7. Tartu linn

Eseme ID: 176297415 Seisukord: vana
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 45 400.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: R 03.06.2022 12:00:00
Lõpuaeg: R 01.07.2022 12:00:00
Vaadatud: 2044
Viimati pakkus: aostore
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
Müüja:
TartuLV
3 tagasisidet    109 jälgijat
Tartu Linnavalitsuse linnavarade osakond   Kasutaja alates 16.09.2015
Reg. kood 75006546
Seisukord: vana
Asukoht: Tartu, Tartumaa, Eesti
Kogus: 1
Käsiraha / tagatisraha: 1000 EUR
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: TartuLVvaata kasutaja e-poodi

Tartu linna omandis on korteriomand Kuu tn 10-7, Tartu linn, Tartu maakond (kinnistu nr 3356903) suurusega 26,5 m2.

Korteriomand Kuu tn 10-7 asub Karlova linnaosas 2-korruselises elamus teisel korrusel. Korter on 1-toaline. Korter koosneb elutoast ja köök-esikust. Korteris on külm vesi, WC koridoris ja pesemisvõimalus puudub. Korter on ahiküttega. Korter vajab kapitaalremonti.

Enampakkumise tingimused:

 1. Vastavalt Tartu Linnavalitsuse 05.04.2021 korraldusele nr 360 võõrandatakse kinnistu Kuu tn 10-7, Tartu linn, Tartu maakond (kinnistu nr 3356903) elektroonilise enam­pakkumise korras tasumisega rahas.
 2. Enam­pakkumise korraldaja on Tartu Linnavalitsuse linnavarade osa­kond. Enampakkumine viiakse läbi üldkasutatava andmesidevõrgu vahendusel Osta.ee (www.osta.ee) portaalis.
 3. Enampakkumisel osalemiseks peab pakkuja olema registreeritud Osta.ee keskkonna kasutajaks, nõustuma osta.ee kasutajatingimustega ning tema isik peab olema tuvastatud kas ID kaardi või pangalingi kaudu. Pakkumised tuleb sisestada enampakkumisele Osta.ee portaalis.
 4. Enampakkumise alghind on 27 000 eurot ja tagatisraha on 1000 eurot.
 5. Enampakkumisele määratud tagatisraha broneeritakse pakkumise tegemisel pakkuja Osta.ee e-kontolt, ilma tasumata ei lase oksjonisüsteem pakkumist teha. Broneering tühistatakse, kui keegi teeb oksjonil pakkumise. Enne pakkumise sisestamist peab olema tasutud tagatisraha. Enampakkumise võitja tagatisraha tasaarveldatakse müügihinna tasumisel suurema. Osta.ee e-konto on igal registreerunud kasutajal. E-kontole saab konto omanik läbi pangalingi kanda ettemaksuks raha, mida saab kasutada tagatisraha, osavõtutasude ja arvete tasumiseks. Kui pakkuja ei võida enampakkumist, siis eemaldatakse e-kontol tagatisraha broneering ning pakkuja saab antud summa tagasi oma pangakontole kanda;
 6. Juhul, kui enampakkumisel osaleja osutub enampakkumise võitjaks ning enampakkumine kinnitatakse, kohustub ta tasuma korteriomandi eest pakutud hinna.
 7. Enampakkumise võitnud isikule tagatisraha ei tagastata. Tagatisraha arvestatakse müügihinna hulka.
 8. Korteri näitamine toimub 15.juunil 2022 kell 11. Täiendava info saamiseks palume pöörduda tööpäevadel linnavarade osakonna poole tel +372 57502620, e-posti aadress [email protected] või +372 736 1179, e-posti aadress: [email protected] . 
 9. Enampakkumine kestab Osta.ee portaalis 3. juuni 2022 kell 12:00 kuni 1.juuli 2022 kell 12:00. Kogu enampakkumise kestuse ajal on võimalik teha pakkumisi. Korteriomandi hetkehind on reaalajas nähtav enampakkumise juures. Pakkumised teinud isikute kohta näidatakse nende registreeritud kasutajanimesid. Enampakkumise võitja on kõrgeima pakkumise esitanud isik.
 10. Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on vara põhjalikult üle vaadanud, on teadlik vara seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigusest ja kitsendustest. Lisaks kinnitab pakkuja, et ei oma mingeid  pretensioone võõrandajale seoses vara seisukorraga ja on nõus omandama korteriomandid seisundis, millises need on pakkumise tegemise hetkel.
 11. Vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele. Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele. Kui soovitakse ost vormistada juriidilisele isikule, tuleb pakkumine teha nimetatud juriidilise isiku nimele loodud kasutajakontolt. Oksjoni võitjale ei väljastata oksjoni lõppedes arvet.
 12. Enampakkumisel on võimalik teha kaht erinevat liiki pakkumist:
  1. tavapakkumine: pakkuja sisestab summa, mida soovib pakkuda ja süsteem teeb kohe vastavas summas pakkumise. Pakkumine peab olema vähemalt pakkumise sammu võrra suurem eelmisest. Erandiks on kõige esimene pakkumine, mille saab teha alghinnaga võrdse; 
  2. automaatpakkumine: pakkuja sisestab suurima summa, mida on nõus pakkuma. Süsteem teeb seejärel ise pakkuja eest pakkumisi suurendades summat, kui keegi pakkuja üle pakub, pakkumise sammu võrra. Kui automaatpakkumine ei ole enam piisavalt suur, et viimast pakkujat sammu võrra üle pakkuda, pakub süsteem välja pakkuja määratud suurima summa. Kui mitu pakkujat teevad automaatpakkumise, jääb peale neist suurim, pakkudes väiksema üle maksimaalselt pakkumise sammu võrra. Vahepealseid samme ei näidata. Kui kaks pakkujat teevad automaatpakkumise samale summale, eelistatakse ajaliselt esimest pakkujat.
 13. Vaikimisi on pakkumise tegemisel ette antud minimaalne võimalik summa. Kui pakkuja teeb minimaalse võimaliku pakkumise, ei ole tava- ja automaatpakkumisel erisusi.
 14. Pakkumise samm on sõltuv enampakkumisel kujunevast hetke hinnast. Soovi korral saab oksjonil osaleja teha pakkumise ka suuremas summas kui on pakkumise sammu suurus.
  Pakkumise sammu kujunemise tabel on nähtav leheküljel: http://www.osta.ee/support/?act=support.page&id=1029
 15. Enampakkumise puhul on tegemist pikeneva (dünaamilise) lõpuga enampakkumisega ning pikenemise samm on viis minutit. Enampakkumise pikenemine on piiratud kolme tunniga.
 16. Enampakkumise tulemused tehakse kõigile enampakkumisel osalejatele teatavaks Osta.ee portaalis kohe pärast enampakkumise võitja selgumist. Enampakkumise protokolli kinnitab Tartu Linnavalitsuse linnavarade osakonna enampakkumise läbiviimise komisjon. Enampakkumise võitjaga ostu-müügi lepingu sõlmimise otsustab Tartu Linnavalitsus.
 17. Kolme päeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste teatavakstegemist on Osta.ee portaali vahendusel enampakkumisel osalejatel ning teistel asjaosalistel õigus esitada komisjonile proteste enampakkumise läbiviimise kohta. Komisjon registreerib saadud protestid ja esitab koos oma seisukohaga kahe päeva jooksul müügi korraldajale, kes kolme päeva jooksul teeb otsuse protesti rahuldamise või rahuldamata jätmise kohta.
 18. Enampakkumise tulemused jäetakse kinnitamata, kui:
  1.    enampakkumise läbiviimisel rikuti oluliselt enampakkumise protseduuri;
  2.    selgus, et enampakkumise võitjal ei olnud õigust enampakkumisest osa võtta;
  3.    enampakkumise läbiviimisel on rikutud õigusaktidega sätestatud korda.
 19. Korteriomandi elektroonilise enampakkumise võitjal (edaspidi nimetatud ostja) tasuda korteriomandi ostuhind hiljemalt korteriomandi notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevale eelnevaks päevaks ja kanda ostuhind Tartu Linnavalitsuse pangaarvele nr EE241010102030232008 SEB Pangas (viitenumber 60109212000001) või notari deposiiti. Kui parimaks tunnistatud pakkuja kasutab vara omandamisel panga finantseeringut, siis ka sel juhul kanda ostuhind korteriomandi notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevale eelnevaks päevaks Tartu Linnavalitsuse pangarvele või notari deposiiti.  Korteriomandi müümisel järelmaksu ei rakendata.
 20. Tehinguga seotud kulud ja omandiõiguse registreerimise kulud tasub ostja.
 21. Korteriomandi ostja on kohustatud sõlmima eelnimetatud korteriomandi notariaalse ostu-müügilepingu ühe kuu jooksul arvates Tartu Linnavalitsuse otsusest sõlmida ostjaga leping. Käesolevas punktis nimetatud tähtajaks  korteriomandi notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimata jätmise korral tunnistatakse enampakkumine nurjunuks, enampakkumise tulemused tühistatakse ja ostja poolt tasutud tagatisraha ei tagastata.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Ühtegi küsimust ei ole esitatud