Ostja meelespea!

Järgi nõuandeid, et sooritada soodne ost:

Vaata üle kõik antud eseme kohta toodud andmed.
On makseviisid ja kohaletoimetamise tingimused sulle vastuvõetavad? Kas kauba kirjeldus vastab sinu nõuetele?

Tutvu müüja taustaga
Müüja kasutajanimele klikkides saad lugeda teiste ostjate kommentaare selle konkreetse müüja kohta: "Tagasiside müüjale".

Küsi müüjalt küsimusi
Kui kauba kohta toodud info on puudulik, siis võid alati esitada müüjale küsimuse, klikkides oksjoni kirjelduse all oleval lingil "Küsi müüjalt". Tutvu mitte ainult oksjoni kirjeldusega, vaid rubriigis "Küsimused müüjale" oleva infoga samuti.

Otsusta, millist maksimumhinda oled nõus selle eseme eest maksma
Kasuta infot, mida sa senini kogunud oled (võttes samas arvesse, kui palju sa seda eset ikka soovid, kui raskeks sul osutuks teise samaväärse toote leidmine, kui kiiresti sul seda eset vaja läheb jne.) ning jõua otsusele, millist hinda oled nõus maksma.

Kaalu OstaKohe hinna maksmist
Kas sellel kaubal, mida sa osta soovid, on ära märgitud OstaKohe hind? Kui jah, siis mõtle hästi järele, kas oled nõus maksma OstaKohe hinda, et garanteerida eseme soetamist nii kiiresti kui võimalik.

Mõtle iga pakkumise tegemine hoolikalt üle!
Ära tee pakkumisi sarnastele toodetele, kui tahad vaid ühte. Ära paku ka huupi või katsetamaks, kui kõrgele hind tõuseb - tehtud pakkumist tühistada ei saa!

Tehingu lõpuleviimine
Tuletame meelde, et ostjana on sul kohustus tehing lõpuni viia - see tähendab, et lisaks eseme eest tasumisele tuleb ese ka vastu võtta. Õigeaegselt pakiautomaadist väljavõtmata eseme korral on Osta.ee-l õigus deposiidimakse olemasolul see müüjale vabastada, kuna müüja on omalt poolt kohustuse täinud ja eseme postitanud. Eseme vastuvõtmata jätmisel on Osta.ee-l õigus pretensioon lahendada ostja kahjuks. Ära siis unusta oma ihaldatud eset pakiautomaati, postkontorisse ega müüja toanurka!


Nautige ostmist Osta.ee lehel!