Soovitud toote leidmine

Teil on suur soov midagi kindlasti osta, aga te ei leia ihaldatavat toodet.

Mida teha?
Ärge heitke meelt! Kõik on kontrolli all. Seadke end mugavalt sisse ja järgige näpunäiteid:

*Kategooriad
Lihtsalt uurige kategooriate nimekirja, mille leiate meie esilehelt. Kui soovite suuremat kategooriate valikut, siis klikkige lingil "Kategooriad" või "Otsi", mis mõlemad asuvad meie lehe päises. Saate kohese vaatepildi kõigist kategooriatest, mis on meie lehel esindatud. Seal ringi vaadates leiate valitud teema alt kindlasti midagi, mis Teile huvi pakub, mida Teil vaja on või mida Te lihtsalt endale soovite.

*Otsing 
Üks lihtsamaid viise leida just see, mida vajate. Klikkige esilehel lingil "Otsing" ja määrake ära otsitavad parameetrid. Kui teie otsingule ei leitud ühtegi tulemust, siis proovige otsingut mõne teise märksõnaga või ärge kasutage nii palju parameetreid. Laiem valdkond annab alati suurema tulemuste arvu. Uurides seda, võite mittevajalikud välja praakida ja ongi soovitud kaup käes. Osta.ee otsingumootor võimaldab leida soovitud eset liht- või eriotsingu abil, samuti müüjat, pakkujat või mõne kasutaja tagasiside lehte.

*Mina ostan
Teie lemmikute asukoht! Kui olete juba varasemalt kasutanud kahte eelnevat toimingut ja leidnud selle mida soovite omandada, siis salvestage huvipakkuv oksjon rubriigis "Mina Ostan" kasutades lingi "Jälgi oksjonit" (asub oksjoni pealkirja all). Edaspidi leiate nad kontole sisse logides "Mina ostan-> Jälgitavad oksjonid". Enam ei ole vaja raisata aega uute otsingute ning sirvimise peale. Siin on kõik kompaktselt ühes kohas ja igal ajal käepärast.

Seonduvad teemad:
*Kuidas otsida
*Otsingu liigid