Lisateenused

Oma müügipakkumise (oksjon, fikseeritud hinnaga müük, e-poe kaup) esiletõstmiseks on võimalik kasutada järgnevaid teenuseid.

Esilehe eripakkumine

Osta.ee esilehel kuvatav fotoga viide/link oksjoni juurde (ei saa tellida XXX kategooriale).

Kategooriapuu tasemeteenus

Teenuse kasutamine tõstab eseme nimekirjas ettepoole, mis muudab selle teiste sarnaste seast paremini leitavaks. Eespool kuvatakse kõrgeima tasemega esemeid ning TOP 3 eset on lisaks märgistatud oranži raamiga.

Tasemeid on võimalik osta piiramatus kogustes. Kui tellitud tasemete arv ületatakse mõne teise kasutaja poolt, siis teavitatakse sellest allapoole liikunud müügipakkumise omanikku ning soovi korral on võimalik tasemeid juurde tellida.

Kategooriapuu lisateenusega esemed on nimekirjavaates märgistatud vasakul üleval nurgas oleva noole ja numbri kombinatsiooniga.

Lisateenuste tellimine

Kategooriapuu tasemeteenust on võimalik tellida lähtudes müügi algusajast või lõpuajast. Näiteks kui sisestad müügi kestusega 7 päeva ning soovid sellele kolmeks päevaks kategooriapuu tasemeteenust, siis selle tellimisel saad valida, kas teenus aktiveerub kohe müügiperioodi alguses või kolm päeva enne müügi lõpuaega.

Esilehe eripakkumist on võimalik tellida lähtudes müügi algus- või lõpuajast.

Kui ese, millele on tellitud lisateenust müüakse maha enne ostetud lisateenuste ära kasutamist, saab kasutamata jäänud teenuse ära kasutada mõne järgmise müügi juures. Sisestades hiljem uut müüki, kuvatakse lisateenuste tellimise sektsioonis, mitu kasutamata lisateenuse ühikut sul varasemate müükide arvelt kasutada on. 

Lisateenuste hinna arvutamisel kasutatakse mudelit: pakkumise tase x päevade arv.

Lisateenuste hind (üks päev)

Esilehe eripakkumine

  3.20

Kategooriapuu tasemeteenuse 1 tase

  0.30