IT tehnika VLG_1905 (6 tööjaama, 2 sülearvutit ja 3 sülearvuti pordilaiendit)

  • Eseme ID: 124774202
  • Jaga
1/1

IT tehnika VLG_1905 (6 tööjaama, 2 sülearvutit ja 3 sülearvuti pordilaiendit)

Eseme ID: 124774202 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 142.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: N 04.07.2019 11:00:00
Lõpuaeg: N 18.07.2019 11:00:00
Vaadatud: 600
Viimati pakkus: ziibra
Valga, Valgamaa, Eesti
1
RAHANDUSMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIAKESKUS
Reg. kood 70009244    Kasutaja alates 02.03.2018

RM Infotehnoloogiakeskus 100% e-pood
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Valga, Valgamaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: RM Infotehnoloogiakeskus100% / 9 / vaata kasutaja e-poodi

IT tehnika kogum
Kogumi tähis - VLG_1905
Kogumis on 11 ühikut IT tehnikat (6 tööjaama, 2 sülearvutit, 3 sülearvuti pordilaiendit)

Kogum sisaldab:
Sülearvuti HP ProBook 6360b - 2tk
Tööjaam HP Compaq 6200 Pro SFF XL506AV - 3tk
Tööjaam HP Compaq 6305 Pro MT QZ709AV OD - 1tk
Tööjaam HP Compaq 8300 Elite USDT QV997AV - 2tk
Pordilaiendi HP Docking Station A7E32AA - 3tk

Sülearvuti ja tööjaamade pildid on tehtud müüdavatest seadmetest. Seadmed võivad sisaldada Windows OEM litsentsi, mille täpsem versioon on teadmata. Sülearvutil on kaasas toiteadapter ja kott. Seadmed on ilma andmekandjateta.

Seadmed ei ole pakendatud

Seadmete seisukord:
Sülearvutid - Kõikide seadmete toimivus on kontrollitud (arvuti käivitatud ja BIOS'i sisenetud). Seadmetel võib olla tehnilisi vigu, mis testimise käigus ei avaldunud. Seadmetel võib esineda kulumisjälgi, mõlke, kriimustusi nii korpusel kui ka LCD paneelil. Aku ja toiteadapteri seisukord teadmata. Litsentside kleepsud võivad olla kulunud ja ei pruugi olla enam loetavad. Seadmed on ilma andmekandjateta (HDD/SSD on eemaldatud).
Pordilaiendid - Seadme ja toiteadapteri seisukord teadmata.
Tööjaamad - Kõikide seadmete toimivus on kontrollitud (arvuti käivitatud ja BIOS'i sisenetud). Seadmetel võib olla tehnilisi vigu, mis testimise käigus ei avaldunud. Seadmetel võib esineda kulumisjälgi, mõlke ning kriimustusi. Litsentside kleepsud võivad olla kulunud ja ei pruugi olla enam loetavad. Seadmed on ilma andmekandjateta (HDD/SSD on eemaldatud).

Pakutavate seadmete seisukorra ja toimivusega on võimalik tutvuda seadmete asukohas enne elektroonilise enampakkumise lõppemist. Tutvumise aeg tuleb elektroonilise enampakkumise korraldajaga eelnevalt kokku leppida (e-post:myyk@rmit.ee). Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on teadlik pakutavate seadmete seisukorrast ning asjaolust, et seadmetel võib olla puudusi ja et ta ei oma selles osas pretensioone oksjonikeskkonna ega Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse suhtes.
 
Pakkumisi saab esitada ainult veebikeskkonnas avanevas elektroonilises oksjonikeskkonnas www.osta.ee.
 
Elektroonilise enampakkumise tulemused kinnitatakse või jäetakse kinnitamata Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse direktori käskkirjaga 10 tööpäeva jooksul elektroonilise enampakkumise tulemuste teatavaks tegemisest arvates oksjonikeskkonnas.
Elektroonilise enampakkumise korraldaja teavitab kirjalikult elektroonilise enampakkumise tulemuste kinnitamisest parimat pakkujat oksjonikeskkonna raportis kajastatud elektronposti aadressil ning edastatakse enampakkumise müügilepingu projekt ja tähtaeg müügihinna tasumiseks. Oksjoni lõplik müügihind käibemaksu ei sisalda ja seda ei maksustata käibemaksuga (käibemaksuvaba). Müügihind tuleb tasuda lepingus märgitud Rahandusministeeriumi arveldusarvele. Ostja tasub kõik vara omandi üleandmisega kaasnevad kulud.
 
Parim pakkuja kohustub sõlmima müügilepingu ning ostma müüjalt vara parima pakkumise hinnaga 14 tööpäeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste kinnitamist. Kui parima pakkumise teinud osaleja hoidub müügilepingu sõlmimisest kõrvale või ei tasu kogu müügihinda tähtaegselt, võib Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus elektroonilise enampakkumise tulemused tühistada.
Enampakkumisel müüdavad seadmed antakse üle akti alusel pärast müügilepingu sõlmimist ja müügihinna tasumist. Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus ei vastuta müüdud vara seisukorra ja puuduste eest.

Tasumine: pangaülekandega
Transport: järeletulemisega
Kontakt: myyk@rmit.ee (varaga tutvumiseks aeg eelnevalt kokku leppida)

--------------------

NB!
* Vara/ost vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

* Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (minimaalselt 15,00€).

* Oksjonil kujunev hind on lõplik ning ei sisalda käibemaksu!

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Tere, Kas lõplik hind sisaldab käibemaksu? Lp. Andrei

    Oksjoni lõplik müügihind käibemaksu ei sisalda ja seda ei maksustata käibemaksuga (käibemaksuvaba).

  • 5 1