Käekell Omega CO-Axial 8500

 • Eseme ID: 106174379
 • Jaga

Käekell Omega CO-Axial 8500

Eseme ID: 106174379 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 1 262.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: T 06.03.2018 10:00:00
Lõpuaeg: T 20.03.2018 10:09:55
Vaadatud: 2131
Viimati pakkus: Navigaator
Lõõtsa 8, Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Maksu- ja Tolliamet
Reg. kood 70000349    Kasutaja alates 30.01.2003

Maksu- ja Tolliamet 100%
REKLAAM
Järelmaksuga ostes alates 65.00€ kuus
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Lõõtsa 8, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 67 / Vaata müüja teisi esemeid

Käekell Omega CO-Axial 8500, ilma pakendita ja sertifikaadita, metallist kellarihmaga, kulumisaste üle keskmise, alghind 150€
Vara seisund - kasutatud, kulumisaste üle keskmise

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.
Vara antakse üle pärast ostusumma laekumist.

Täiendava info saamiseks ja tutvumiseks palun kokku leppida (vähenmalt 1 tööpäev ette) e-kirja teel arvids.tisler@emta.ee.
Ese asub aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn.

NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või
kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 3 (kolme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.


Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Kas ma eeldan õigesti, et kui peaks selguma kella ostnuna, et tegemist on võltsinguga, siis EMTA tagastab ostu hinna ostjale? Kuigi see, et EMTA kaupleb võltsingutega peaks olema ju absoluutselt välistatud? Kas poleks olnud korrektne võtta OMEGA edasimüüjalt Tallinnas ehtsuse serifikaat, seda enam, et tegemist on ikkagi hinnalise esemega

  Kriminaalasja menetluse käigus on leidnud kinnitust, et tegemist on orginaaltootega. Pakkujale on antud võimalus tulla kohapeale ja pakutava esemega kohapeal tutvuda (varasemalt käekellade müügi puhul on seda moodust kasutatud ja toiminud edukalt). Enne kauba üleandmist sõlmitakse parima pakkumuse teinud pakkujaga ostu-müügileping, milles nähakse ette ka tehingust taganemise võimalus.

 • Tere! Omegat ju müüakse Eestis ja esindaja juures peaks olema võimalik originaalsuses veenduda. Ma saan aru, et EMTA ei jõua kõikide siin veebikeskkondades müüdavate võltstoodetega võidelda, kuid ise müüa toodet olenemata kindel selle originaalsuses on väga küsitav. Eeldan, et kui tegu on võltsinguga, peaks see pigem hävitamisele minema?

  Kohtuotsusega on kõnealune kell kantud riigiomandisse ja müüjal ei ole kahtlust, et kohus võltsinguid riigi kasuks välja mõistab. Võltskaup kuulub tõepoolest hävitamisele.

 • rovex küsis 06.03.2018 15:13

  Tere. Kas tegemist on originaaltootega?

  Kella kohta dokumentatsioon puudub mistõttu keeruline hinnata. Ekspertiisi tehtud ei ole.

 • 5 4

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto limiidi alusel. 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 44,88% aastas, on KKM 56,32% aastas, tagasimaksete summa 1260 € ja kogusumma 1260 €. Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.