Kasutaja reiting ja tagasiside

SussidOnHallid
Kasutaja alates 27.02.2011
AUTENDITUD KASUTAJA

100% usaldusväärne müüja
100% usaldusväärne ostja

Nädal Kuu Aasta Kõik
positiivne 0 0 7 521
neutraalne 0 0 0 2
negatiivne 0 0 0 4

  • Arhiveeritud oksjon

    Müüb sõbranna kaupa ja ise pole neid asju näinudki ja usaldab sõbrannat kui too ütleb et asjad on korralikud, tegelikult pole neid asju üldse pestudki ega üle vaadatud kas auke esineb või mitte. Ütlesin et ta räägiks oma sõbrannaga et tagastaks postitasust kasvõi 0.50€ aga enam ei vasta mu kirjalegi kui küsisin et kas sai räägitud, ebausaldusväärne, ei soovita!

    Tegelikult olete teie ka h2bematu ju :) Yks pisike auk pluusis ? See ei ole ju nii hull, kui seda nyyd t2hele ei pantud. :S ja plekid olid ka v2japestavad. k6ikkysimused olid oodatud oksjoni k2igus, oleksite v6inud siis midagi kysida. iga normaalne inimene peseb ju niikuinii enne kasutatud riiete selga panemist need 2ra. 7 pluusi 55 sendiga, see hala on kyll natukene naeruv22rne. Kust veel odavamalt saab ?

    Asi on põhimõttes mitte et see summa mingi üüratu oleks ja ma selle võrra nüüd vaene oleksin, vaid iga normaalne inimene peseks ise ka ennem asjade müüki panemist esemed üle ja kontrolliks piisavalt täpselt kas on plekke, auke ja lisab need kirjeldusse ära, mitte et ostja peab lisaks veel ise uurima kas on või ei, mõelge ka ennem kui midagi ütlete.