Kasutaja reiting ja tagasiside

minajuu
Kasutaja alates 01.11.2016
AUTENDITUD KASUTAJA

99.5% usaldusväärne müüja
100% usaldusväärne ostja

Nädal Kuu Aasta Kõik
positiivne 26 73 789 4412
neutraalne 0 0 6 33
negatiivne 0 0 4 7

 • Samsung Galaxy S10 karastatud kaitseklaas

  Kiire tehing. Kahjuks pealkiri on eksitav, sest tegemist on ilmselt hoopis Samsung Galaxy S10e sobiv klaas. Pealkirjas on Samsung Galaxy S10 karastatud kaitseklaas.

  Pealkiri ja klaas on õged ja kuuluvad S10-le. Kui probleem tekib, peaks ühendust võtma müüjaga siiski. Suurim ja nähtavam vahe S10 ja S10e vahel on S10 sõrmejälje lugeja ekraanil, S10e on see äärel asuval kodunupul. S10e klaas on väiksem ka.

 • Sony Xperia X Compact kaaned kaarditaskutega, kohe olemas!

  Tere! Minu ligi 80 aastase pensionäri rõõm oli väga üürike,et saan lõpuks oma SONY Xperia sobivad kaaned! TE OLETE MULLE JU TÄIESTI VALED KAANED SAATNUD!!!. Ma ei soovinud X Compacti, need on palju lühemad ja ükski ava ei sobi! Ma olen väga õnnetu!

  Saatsime täiesti õiged Sony Xperia X Compactile sobivad kaaned. Müügikuulutuses on nii pealkirjas kui ka sisus mudel ära näidatud. Ma ju ei tea missugused Xperia mudelid Teil kodus on ja millisele teil just antud hetkel kaasi on vaja. Alati on võimalik e-poodide reeglite kohaselt kasutamata kaaned tagasi saata, osta.ee-l on selle kohta reeglid olemas. Olen alati probleemide korral pakkunud klientidele lahendusi, et rahule jäädaks, seekord ennem tagasiside jätmist kommunikatsiooni ei olnud.

 • Popsik, telefonihoidik, tugi, kohe olemas!

  Kahjuks antud toode on defektne,nimelt ei kleepu ja selle pisikese summa pärast ei hakka taidlemagi.Küll aga teised tooted on antud müüija poolt väga korralikud ja soovitan müüijat.

  Vabandan defektse toote pärast, liimiribade alla tõesti ei näe kui hästi nad kleepuvad. Väga hea ostja, kindlasti anname järgmisel ostul alet, näiteks tasuta traspordi.

 • Samsung Galaxy S20 karastatud kaitseklaas

  Esem tuli nii, nagu kirjas on. Kuid rakendada seda pole mul õnnestunud.

  Klaasi paigaldamisel ei ole rakendusi vaja kasutada. Vaja väga korralikult puhastada paigalduskomplektis olevate lappidega ekraan, eemaldada sisemine kile ja paigaldada kaitseklaas.

 • Sony Xperia M4 Aqua kaaned silikoonsisuga, kohe olemas!

  Kätte sain kaaned imekiiresti, aitäh! Aga üks tõrvatilk on ka - pildi peal on kaane esiküljel kaks auku, tegelikult on üks.

  Aitäh tagasiside eest. Sain kommentaarist teada, et üks auk on puudu. Püüan alati ostjatele pakkuda lahendusi ja mitte nende eest ära joostes. Alati on võimalus kaaned tagasi saata või leida muid lahendusi aga see eeldab kontakti võtmist ostja poolt aga mida ei toimunud.

 • Arhiveeritud oksjon

  OK!

  Ostja ei võtnud ühendust kauba kvaliteedi osas, ka kaup jõudis ühe päevaga ostja valitud pakiautomaati. Miks siis jätte neutraalne kommentaar kui kõik on korras ehk "OK"?

  Vabandan!Neutraalne kommentaar on ilmselt näpuviga,oma arust panin positiivse.

 • Arhiveeritud oksjon

  Praak toode.

  Ostja kinnitas peale ostmist mitu päeva hiljem transpordi kui ma olin kirjadega tähelepanu juhtinud, selles võis probleem olla. Ostja ise helistas aga ei võtnud hiljem kontakti kui jättis neutraalse tagasiside. Sama partii teised kaaned olid kõik ilusad ja korras, seega ei saa neutraalset tagasisidest aru. Ei saa võimalikku probleemi lahendada kui pannakse kontakti võtmata neutraalne hinne.

 • Arhiveeritud oksjon

  Klaas oli katki.

  Koostöös ostjaga leidsime probleemile lahenduse teise kauba näol, kahepoolse kommunikatsioonis tuleb probleeme lahendada. Positiivne tagasiside.