Kasutaja reiting ja tagasiside

Krauss
Kasutaja alates 11.10.2017

97.5% usaldusväärne müüja
100% usaldusväärne ostja

Nädal Kuu Aasta Kõik
positiivne 0 10 119 122
neutraalne 0 0 7 7
negatiivne 0 0 3 3

 • Krauss Torupuhastusaine 550g

  Lihtsale soovile, kaks samaaegselt tellitud kaupa saata ühes postikapis, ei reageeritud

  Vastus 1

  Tere! Leidsin Sinu ostud ülesse ja kirja ka nende juurest. Sinu soovi oli aga meil võimatu täita sest VIP-müüana genereeritakse meile triipkood iga ostu korral itella SmartPosti poolt ja see süsteem töötab läbi Osta.ee e-poe keskonna. Kui oleksime kaks ostu ühte pannud siis oleks tekkinud segadus kus on üks saadetis?

 • Krauss Pesumasinapuhastusai​ne 550g +Torupuhastusaine 550g

  Esimese korraga ei saakohe aru.

  Vastus 1

  Kui on küsimusi võib alati helistada ning saame anda nõu kuidas erinevates olukordades antud tooteid kasutada, et asjast kasu oleks. On selge , et 50g torupuhastusainet ei suuda reeglina avada WC ummistust kuid kraanikausi ummistuseks on see reeglina piisav. Ilusat aastavahetust ja head uut aastat !

 • Krauss Torupuhastusaine 550g

  kurjakuulatav mürgine, metalsed osad "EI" Aeg annab arutust...

  Vastus 1

  ? mürgine??? loomulikult on tegemist keemiaga, ega see võilille siirup ole! Mis aga puudutab reageerimist metallidele siis ainuke metall millele ta reageerib on alumiinium ja see on ka kirjas etiketil. samas äravoolutorud on kas plastik, teras, vask, roostevabateras või malm ...kui pesupulbrid pole teie torustike ära söövitanud siis ei söövita ma naatriumhüdroksiid. Tundub , et keemia pole vist selgeks koolis saanud?

 • Krauss Torupuhastusaine 1,1kg

  vannitoas mõjus ideaalselt aga köögikraanikausi ummistust eriti ei mõjutanud, pean vist veel katsetama.

  Vastus 1

  suurenda kogust kuid mõõdukalt. samas käisin tutvumas hiljuti olukorraga kus köögi kraanikauss oli umbes ja inimene oli nördinud miks meie aine ei tööta. keerasin valamu all oleva sifooni lahti ja leidsin sealt väiksema kalarootsu mille külge oli jäänud natuke kilt ja suitsukoni filtrid!!! Vabandust kui neid asju meie toode tõesti ei lõhusta. Soovitan esimesel võimalusel sifoon ülekontrollida.

 • Krauss Torupuhastusaine 550g

  Ostuprotsess oli lihtne ja mugav, tootest ei ole veel aru saanud, kas on efektiivsem kui kõik teised puhastusvahendid.

  Vastus 1

  Tee lihtne katse. Võta üks korralik peotäis juukseid/lemmiklooma​ karvu pane need mõnda vanase kruusi/klaasi (peasi, et mitte alumiinium kruusi !), vala natuke torupuhastusainet ning lisa kuuma vett 40-50 kraadi ning võta aega mitu sekundit läheb selle lõhustamiseks aega...ja ongi vastus olemas. Tervitustega ja ilusat j]ulurahu soovides, Krauss Baltic O{

 • Krauss Torupuhastusaine 550g

  Krauss ja Torusiil - hinnavahe suur, toimivad võrdselt. Ei mingit efektiivsust!

  Vastus 1

  inimesed kes oma nime varjates teevad negatiivseid postitusi on lihtsalt laimajad. Seda, et meie toode on tõhus olen valmis iga kell tõestama. Margus Vainu Krauss Baltic OÜ tootmisjuht.