Kasutaja reiting ja tagasiside

NÕUKA
Kasutaja alates 01.02.2018
AUTENDITUD KASUTAJA

99.8% usaldusväärne müüja
100% usaldusväärne ostja

Nädal Kuu Aasta Kõik
positiivne 2 19 624 1586
neutraalne 0 0 6 10
negatiivne 0 0 1 1

 • Morsikann ja 6 klaasi

  Või 29.01.2021 23:08

  Tänan, kann väga ilus, klaasides olen veidi pettunud.

  Kogu info kauba juures kirjas,Lugege palun ikka enne ostu infot asjade seisukorra kohta.

  Vabandust. Kann nähtavasti pimestas.

 • Tarbeklaas Jalaga alus magustoidupokaal

  Nii väikese eseme läkitamine ca 5 korda suuremas pakendis on minule kahjulik, kuna postimaks on 805 suurem eseme hinnast!

  Kliendi soovidele vastu tulles, võime saata õrna klaaskaupa ka ümbrikus, peenestatult. Kui aga M kapi eest küsiti 805 siis soovitan Omniva poole pöörduda postikulu asjus. Sellistest ekstrasoovidest peaks alati müüjat eelnevalt teavitama.

 • NOSTALGIA MÄRK NORMA lm.4 cm

  ???

  Kahjuks ei ole meil võimalik iga ostetud eseme pärast hakata kohtumisi kokku leppima, sest kogemus on näidanud, et inimesed ei tule järgi lubatud ajal! Seega oleme otsustanud saata kaupa AINULT postiga, see on ka tooteinfo all suurelt kirjas ja ostja peab sellega enne ostu sooritamist arvestama. Tagastame teile raha.

 • Vintage Knox New York Jahimehe kaabu koos karbiga

  Mütsi karp on küll Knox New York aga kaabu ise täiesti teine firma.

  Miks Te probleemist ei räägi ? Tagastamine: Nõustun eseme tagasi võtma 14 päeva jooksul, kui see ostjale ei sobi. -on e-poe päises.

  Müts muidu igati korralik ja heas seisus aga vale firma nime alt liiga kallis... Ma olen mütsiga rahul aga lih hinda võiks siis muuta.

 • Made in Germany taldrik

  Taldrikud kiiresti postitatud ning kenasti pakitud. Tellisin 4 taldrikud, kuid fotodel oli vaid 1 taldrik. Kahjuks ühel taldrikul oli mõra. Kuna see oli juba ka mustust täis, siis ilmselt saatmise teel see ei tekkinud vaid oli juba enne. Olen alles uus kasutaja ja õppisin sellest, et et tulevikus tuleb paluda lisada kõikidest toodetest fotod.

  Alati on võimalik taldrik tagastada ja siis juba kirjutada negatiivne tagasiside.Katkiseid​ asju välja ei saada.