Klaasist valamukomplekt

  • Eseme ID: 145712345
  • Jaga

Klaasist valamukomplekt

Eseme ID: 145712345 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 12.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: R 16.10.2020 20:00:00
Lõpuaeg: P 25.10.2020 20:00:00
Vaadatud: 233
Viimati pakkus: Marketplace
Laulupeo 2, Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Cocoon OÜ
Reg. kood 11119922    Kasutaja alates 30.07.2020

Auctions 100% e-pood
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Laulupeo 2, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: Auctions100% / 23 / vaata kasutaja e-poodi

Kasutatud klaasist valamukomplekt:

Klaasist valamu:
Diameeter ca. 415mm
Kõrgus ca. 135mm

Klaasist valamu alus:
Laius ca. 750mm
Sügavus 465mm
Kõrgus ca. 700mm

Segisti
Metallist jalg


Enampakkumisel müüdavad esemed on kasutatud.
Enampakkumise käigus lähevad müüki ainult kirjeldatud esemed. Fotod on illustreerivad.
Fotodel nähtavad aksessuaarid ja muud esemed omavad ainult illustreerivat tähendust.

Asukoht: Laulupeo 2, Tallinn
Kontakt: auction@cocoon.ee
Tutvumine: Kaubaga on võimalik tutvuda vaid eelneval kokkuleppel. Salong on igapäevaselt suletud.
Kauba üleandmine: Kaup peab olema ära viidud hiljemalt 1.novembriks 2020. Palume enne kaubale järeletulemist tasuda Osta.ee e-konto ülekandena ning kaubale järeletulemine eelnevalt kokku leppida kontaktil auction@cocoon.ee.
Tasumine: Osta.ee e-konto ülekandena


Müügitingimused:

* Kaup müüakse Üürileandja pandiõiguse alusel. Kaup asub aadressil Laulupeo 2, Tallinn.
* Palume Kaupa kindlasti vaatama minna enne pakkumiste tegemist, et veenduda ostusoovis. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. Kaubaga on võimalik tutvuda vaid eelneval kokkuleppel kontaktil auction@cocoon.ee.
* Müüja ei ole müüdavat Kaupa defekteerinud ja kirjas on vaid teadaolev info kauba kohta. Müüja ei anna Kaubale garantiid. Kaup müüakse seisukorras nagu see oksjoni hetkel on – „as is“. Kauba kohta olemasolev info on antud ilma vastava erialateadmiseta isiku arusaamise läbi ja seetõttu pole ammendav. Täpse ja ammendava info saamiseks peab ostja selle ise välja selgitama. Kaubaga on võimalik tutvuda vaid eelneval kokkuleppel kontaktil auction@cocoon.ee.
* Kauba äraviimiseks võimalikult vajaliku lahti võtmise, deinstalleerimise ja transpordiga seotud kõik toimingud teostab ja kulud kannab täies mahus ostja. Ostja peab enne pakkumise tegemist ise omal kulul ja spetsialistide abiga kindlaks tegema kauba füüsiliseks kättesaamiseks vajaliku nii ajalise kui ressursilise mahu, et teha pakkumine arvestusega, et asja kättesaamise kulud, olenemata nende keerukusest, mahust, aja- ja ressursikulust jäävad kõik 100% eduka ostja kanda. Kogu lahti võtmine, deinstalleerimine ja transport peab toimuma ruume kahjustamata. Ostja vastutab Kauba äraviimiseks võimalikult vajaliku lahti võtmise, deinstalleerimise ja transpordiga tekitatavate kahjude eest, hoolimata sellest, kes tegelikult kahju tekitab. Ära tuleb viia kogu soetatud Kaup. Ostja peab eeltoodud info ise enne pakkumuse tegemist üle kontrollima, välja selgitama, müüja ei võta vastutust mistahes eeltoodud Kaupa iseloomustavate andmete kehtivuse osas.
* Kaupa ei müüda ositi, Kauba hind ei sisalda käibemaksu (käibemaks ka ei lisandu hinnale, enampakkumisel kujunev hind on lõplik)
* Kauba eest ostuarvet ei väljastata, tasumine toimub Osta.ee e-konto ülekandena
* Ostjaga võetakse ühendust pärast enampakkumuse lõppemist e-maili teel. Palume eelnevalt kontrollida Osta.ee keskkonnas oma kontaktandmete õigsust.
* Ostja on kohustatud tasuma ostu eest täies ulatuses 5 (viie) päeva jooksul enampakkumise lõppemisest, pärast vastava teate saamist.
* Ostja on kohustatud pärast enampakkumise lõppu 7 (seitsme) päeva jooksul teostama kõik toimingud, mis on vajalikud Kauba ära viimiseks ning kauba sama tähtaja sees ära viima. Kauba eest peab olema tasutud ja kaup peab olema ära viidud hiljemalt 1.novembriks 2020.
* Kui Kaupa ei ole ettenähtud ajaks ära viidud või ostja ei ole täitnud muid kohustusi on müüjal õigus müügilepingust taganeda ja makstud summad lugeda leppetrahviks müügilepingu olulise tingimuse rikkumise eest. Müüjal on õigus Kaup uuesti enampakkumisele panna.
* Müük vormistatakse ainult oksjonil võidupakkumise teinud kasutaja registreerimisandmetega (vastavalt juriidilisele või füüsilisele isikule, kelle nimele kasutajakonto on registreeritud).
*Käesolevas teates ettenähtud tingimused on müügilepingu kohustuslikud tingimused, millega enampakkumisel osaleja nõustub pakkumise tegemise hetkel.
* Enampakkumisel osalejal lasuvad samuti kõik Osta.ee Kasutajalepingust tulenevad õigused ja kohustused. Kasutajalepingu täistekst asub www.osta.ee/kasutajaleping

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud