Konserveeritud diiselmootor Mercedes Benz MTU 493

 • Eseme ID: 129615412
 • Jaga

Konserveeritud diiselmootor Mercedes Benz MTU 493

Eseme ID: 129615412 Seisukord: uus
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 15 000.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: P 10.11.2019 15:00:00
Lõpuaeg: E 09.12.2019 15:00:00
Vaadatud: 4094
Viimati pakkus:
Paldiski, Harjumaa, Eesti
1
HOOLDUSJUHT OÜ
Reg. kood 12634069    Kasutaja alates 09.10.2019

ESTmil 94% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Paldiski, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Käsiraha / tagatisraha: 1500 EUR
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: ESTmil93.8% / 17 / vaata kasutaja e-poodi

Konserveeritud diiselmootor Mercedes Benz MTU 493, mis oli algselt mõeldud R-klassi patrull-laeva Ristna üheks kahest peamasinast.

Mereväe tehnikaosakonna ohvitseride hinnangul on tegemist uue mootoriga, täpsem spetsifikatsioon on selgitamisel.
Mootor on seisnud suurema osa ajast vaakumpakendis, pildil on vaakumpakend ja transpordikast inspekteerimiseks eemaldatud.
Algne soetamismaksumus: 42 047,09EUR.

Kaubaga saab eelneval kokkuleppel tutvuda Paldiskis, kontaktisik Allan Leppikson, +37256484394, info@estmil.ee
Palun tutvuge ka meie teiste oksjonitega: üks samas konditsioonis MTU 493 on eraldi oksjonil, lisaks üks kasutatud MTU 493 ning palju muud põnevat.

ESTmil on Eesti Kaitseväe, Kaitseliidu ning Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse ametlik partner varade võõrandamisel (Riigihanke järgne leping nr 2-2/19/369-1, lepingupartneriks Hooldusjuht OÜ, reg. kood 12634069)

Oksjoni alghind 15000EUR

Oksjonil on käsiraha nõue ( info). Ostja tasub eseme eest täies ulatuses müüjale. Pärast tehingu vormistamist ja eseme üleandmist tagastatakse käsiraha summa ostjale.

-----------
ENG

Diesel engine Merzedes Benz MTU 493

One of two new main engines, originally bought for EML Ristna - a now decommissioned R-class/Rihtniemi-class patrol boat of Estonian Navy. The engines were never mounted. Unfortuanetly we don't have the specs list, but we are doing our best to get further details.

The engine has spent most of the time sealed in vacuum packaging, also we have the transport case, that was removed for inspection. Original purchase price: 42 047,09EUR. Condition as seen on the picture.

Please see also our other auctions: a second engine like this is listed separately + a used MTU 493 on a separate auction.

Item location: Paldiski, Estonia. Can be seen contacting Allan Leppikson, +37256484394, info@estmil.ee

ESTmil is the official partner of Estonian Defence Forces, Estonian Defence League and The Centre for Defence Investment, selling government-owned assets (Public procurement contract 2-2/19/369-1, Hooldusjuht OÜ, Reg. nr 12634069).

-----------

NB!
* Müüja ei ole müüdavaid esemeid defekteerinud, kirjas on vaid teada olev info seisukorra kohta ehk müüdaval esemel võib esineda kirjeldatule lisaks ka muid puuduseid.
* Müüja ei anna varale garantiid. Vara müüakse seisukorras nagu see oksjoni hetkel on.
* Enne pakkumise tegemist palume varaga tutvuda ning veenduda ostusoovis, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
* Kauba kohta koostatakse ostuarve, mis edastatakse Osta.ee-s registreeritud e-maili aadressile. Palume kasutajakonto andmetes kontrollida meiliaadressi õigsust. Arve esitatakse 20 tööpäeva jooksul peale oksjonivooru lõppu ning tulemuste kinnitamist. Arve maksetähtaeg on 5 kalendripäeva arve koostamisest.
* Oksjoni ostuarve koostatakse vaid enampakkumise võitja andmetega! Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.
* Kui oksjonivõitja ei vii tehingut lõpuni, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus määrata oksjoni võitjale leppetrahv, mille summa on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.
* Varale/kaubale peab järgi tulema 14 päeva jooksul peale müügilepingu sõlmimist, kui ei ole müüjaga kirjalikult teisiti kokku lepitud. Kui varale/kaubale pole ettenähtud ajaks järgi tuldud, kaotab ostja sellele õiguse ja müüjal on õigus ese uuesti enampakkumisele panna. Makstud summat ei tagastata.
* Vara transpordi ning ümbervormistamise (sõidukite jms vara puhul) kulud kannab täies mahus ostja.


NB!
*The item is sold “as-is,” in the condition that it is in at the time of sale, without a warranty of any kind. Although we have done our best to describe the item, the buyer accepts that additional issues may become evident and that the seller is not responsible to compensate for such issues.
*Prior to making an offer, please make sure you wish to purchase the item. If the auction winner does not complete the transaction, in accordance with Osta.ee user agreement, Osta.ee has the right to impose a fine of 20% of the final price of the auction.
*The auction purchase invoice will only be made with the details of the auction winner!
*If you wish the invoice to be issued in a company name, you must register separate user account for the company and bid for it under that account.
*A purchase invoice will be prepared for the goods within 20 working days and forwarded to the e-mail address registered at Osta.ee. Please verify your email address in the user account details.
*The goods are only available for pick-up and the transportation of the goods must be organized by the buyer.

 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • killee küsis 14.11.2019 22:20

  Kurb on pigem see, et eseme kohta infot on minimaalselt, konkteetsel juhul näiteks isegi võimsust ei peeta vajalikuks teistega jagada, rääkimata muudest asjadest, mis võiks müügi puhul juba kuulutuses eraldada huvilised mittehuvilistest. Samas on kuhjaga infot igasuguste tingimuste ja kohustuste suhtes. Ja sama muster, samade müüjatega, ikka ja jälle. Igaljuhul edu müügis!

  vastas 16.11.2019 10:48

  Tänud kaasa mõtlemast. ESTmil.ee on antud juhul vahendajaks - anname edasi kogu info, täpselt nii palju või nii vähe kui meil seda parasjagu on. Loomulikult tahaks rääkida kogu eseme ajaloo ära, aga kui meil seda võtta pole, ei saa me ka spekuleerida. Antud mootoritest rääkides, ei ole meil täna mitte mingisugust dokumentatsiooni, kus oleks täpselt kirjas, millega tegu. Mereväe tehnikaosakonna ohvitseride hinnangul on kahe konserveeritu puhul tegemist uute mootoritega, aga millised on täpsemad näitajad, üritame veel selgitada. Niipea kui lisainfo saame, lisame selle mõistagi ka siia.

 • vipi1 küsis 13.11.2019 22:31

  Riigil raha nagu raba, kui algselt ostetakse 42K ja pärast üritatakse 15K lahti saada.

  vastas 14.11.2019 09:23

  Alghind ja müügihind on teatavasti kaks eri asja.

 • 5 2