Korter, 2 toaline.

 • Eseme ID: 147552454
 • Jaga

Korter, 2 toaline.

Eseme ID: 147552454 Seisukord: vana Tarneaeg: 7 päeva
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 4 900.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: P 22.11.2020 14:53:03
Lõpuaeg: R 27.11.2020 15:10:47
Vaadatud: 3209
Viimati pakkus: Georgkaupmees
Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: vana
Asukoht: Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Tarneaeg: 7 päeva
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: elevants79100% / 141 / Vaata müüja teisi esemeid

Korter aadressiga, Harjumaa, Raasiku vald, Kurgla küla, Kanguri kinnistu, korter nr.1.

Katastri tunnus: 65101:002:0030

Renoveerimist vajav 2 toaline korter üldpinnaga 36,3m2, 4 korteriga elamus. Olemas salvkaev ja majas sees kuivkäimla. Vett majja sisse ei tule. On võimalik rajada uus puurkaev ja vesi ja kanalisatsioon sisse tuua, (võimalik hajaasustuse programmi raames). On alustatud, kuid peatatud ehitustööd. On eemaldatud vana katkine välissein ja toestatud ajutise seinaga. Hea projekt taastamiseks ja üürile andmisel raha teenima panna. Asukoht otse Aruküla külje all. Ehitus on peatatud, kuna on tehtud ettekirjutus, et vajab renoveerimiseks ehitusprojekti ja ehitusteatist. Ehitusprojekt on hetkel arhidekti valmistamisel.

Luban omal käel objektiga  tutvuma minna. Tel 56191011.

Tehing tuleb notariaalselt lõpuni viia esimesel võimalusel. 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Sortam küsis 26.11.2020 21:30

  Kas vana eterniitkatus on hetkel vettpidav? Miks teisel korrusel ei elata, kas on liiga ohtlik?

  Katus hetkel läbi ei lase. Teise korruse omanikel teised elukohad. Plaanis renoveerida ja üürile anda, mina olen nendest nii aru saanud. Rohkemat ei tea.

 • Kas põrandatalad on ka mädanenud ja vajavad vahetust?

  Võimalik. Mina oleksin teinud täieliku renoveerimise, aga mul asjaolud muutusid ja oli vaja plaane muuta. Tervis on kõige kallim vara.

 • kas see varisemisohtlik pole? mis ülemise korteri omanikud asjast arvavad?

  Selleks ongi ajutine sein ja lisa toestus, et aastaid polnud seal midagi, mis teist korrust toetaks. Oli pool sellest seinast maha varisenud (suur auk) ja ülejäänud sein oli läbi mädanenud. Selle augu ja mädanik asemel nüüd ajutine puitkarkass sein ja lisatoestus, mis on vaja taastada esialgse palkseinaga, siis kui dokumendid korda aetud.

 • tere , kas selle tehtud seina peab nüüd ära lammutama ja uue tegema?

  Jah, siis kui paberimajandus korda saab, enne ei tohi midagi teha.

 • Kas on loodud ka korteriühistu? Millises seisus antakse korter uuele omanikule üle? Sain hetkel vallavalitsuselt vastuse, et ettekirjutuse osas on küsitud ajapikendust kuni 2021 veebruarini. Kas sel juhul kandub vastutus edasi uuele omanikule või on plaanis täita ettekirjutus praegusel korteri omanikul?

  Tegutsev korteriühistu puudub. Objekt antakse üle sellisena nagu ta praegu on. Viiakse ära isiklikud asjad mis seal praegu on. Ettekirjutus täidetakse, ehitusprojekt on arhidekti töös, et saada vajalikud dokumendid ettekirjutuse täitmiseks. Vastutus ettekirjutuse osas ei lähe üle järgmisele omanikule, vaid on tehtud konkreetsele isikule.

 • Sortam küsis 26.11.2020 10:47

  Kuna Raasiku vald on teinud katastri tunnusega: 65101:002:0030 hoonestusele ettekirjutuse ehitusregistrisse ja nõuab puudu olevate dokumentide esitamist hiljemalt 01.12.2020a. Kui need aga sinna õigeaegselt ei jõua jääb nõutud trahvinõude 6400.-uuele omanikule?

  Trahvi õue ei kandu edasi uuele omanikule, kuna ettekirjutuse nõue tehakse nimeliselt kellelegi isikule ja see isik peab täitma ettekirjutuse, ehk siis see isik olen mina.

 • kax2 küsis 25.11.2020 22:21

  Tere, Piltidelt paistab, et on tehtud toestus lae toestamiseks. Kas võib eeldada, et laetalad on läbi?

  Toestus on tehtud selleks et välissein oli mäda ja osaliselt puudu ja laetalad toetusid sellele seinale, et laetalad alla ei vajuks on pandud ajutine toestus ja toestus sein. Vana mädanenud ja osaliselt puudu olev sein on eemaldatud.

 • 1. Milline elekter majas on? Kui palju ampreid? 2. Jooniselt ei ole näha juurdepääsuteed, kas majani teed ei lähegi? 3. Jooniselt ja piltidelt pole näha abihoonet. Kas korteril on abihoone/abiruum olemas küttepuude hoidmiseks? 4. Millises seisus on korteri küttekolded? Kas korstnapühkija akt on olemas? 5. Kas ehitusprojekt tuleb korteri ostuga kaasa?

  1.Tere. Maja peakaitse on 25A,sellele korterile pandi elektrilevi elektriku poolt 20A automaatkaitse. Palju lepingus kirjas ei oska hetkel peast öelda pean järgi vaatama ja täpsustama. 2. Maja küljealla jah tee ei vii. 3.kuuri abihoonet pole, majas sees umbes 1m2 panipaik. 4.küttekolded pigem kehvad. Korstnapühkija käis suvel, aga minul pole teada kas akt tehti ja millistele kolletele ja korstendele see tehti. Korstnapühkija tellis kõrval korteri omanik. 5.Ehitusprojekt tuleb kaasa.

 • aiolus küsis 24.11.2020 18:51

  Kas teistes korterites elanikud sees?

  Kõrval korteris elavad 2 vanainimest. Teisel korrusel kahes korteris ei elata.

 • kai69 küsis 22.11.2020 17:04

  kes maja haldab? kui suured on igakuised kom. kulud? miks välissein katki oli ja eemaldamist vajas?

  Kom. Kulud puuduvad. Ainult elektri tarbimise eest maksad. On registreeritud korteriühistu, kuid ühistu eestvedaja puudub. Kinnistu toimib nagu korteriomand. Tegutsetakse kokkulepel teiste korterite omanikega. Seina jäänused eemaldati, kuna oli osaliselt puudu ja see mis alles oli, oli läbimädanenud. Korter oli aastaid tühi ja puudus hooldaja.

 • 5 10