Teised kasutajad on vaadanud veel

Leekpea SUHTEKEEMIA

  • Eseme ID: 157660857
  • Jaga

Leekpea SUHTEKEEMIA

Eseme ID: 157660857 Seisukord: uus

Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne

Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta

Vaata aktiivset müüki

Ese on läbi müüdud või ei ole aktiivne

Antud ese on juba lõppenud, kuid müüja on eseme juba uuesti müüki lisanud. Vajuta nupule "Vaata uut müüki" ning sind suunatakse õigesse kohta

Vaata aktiivset müüki
Lõpphind: 700.00 EUR
Algusaeg: E 07.06.2021 11:15:40
Lõpuaeg: E 05.07.2021 11:15:40
Vaadatud: 16
Rakvere, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: uus
Asukoht: Rakvere, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: sularahas, deposiidikandega
Müüja: leekpea100% / 8 / Vaata müüja teisi esemeid

Abstraktne maal mõõdus 140x100 cm.

Akrüül, segatehnika, 2021

 


Kui inimene sünnib, tekib tal peagi vajadus armastuse järele. Armastus on justkui turvatunne, mida tahetakse kogeda ja see annab meile kindluse, et me pole üksi. Esialgu pakub armastust ema, hiljem keegi teine, kellega võib tekkida muud laadi tugev side või sõprus.

Armastuse peamisteks tõukejõududeks on peetud seksuaalset külgetõmmet ning kiindumust, mis kujuneb täiskasvanute vahel umbes samamoodi nagu ema ja väikelapse vahel. Äsja armunud inimeste ajuskaneeringud näitavad, et neil on aktiviseerunud sama ajupiirkond mis nälja, janu ja uimastisõltuvuse puhul. Aja jooksul see reaktsioon nõrgeneb ning aktiveeruvad ajupiirkonnad, mis vastutavad pikaajaliste sidemete eest.
 
Kuid miks tekib üleüldse inimeste vahel side? Öeldakse, et armastus pole muud kui ajukeemia, kus hormoonid teevad oma tööd. Aju on suur keemialabor, mida mõjutavad mõtted ja tunded. Seesama keemia mängib suurt rolli ka mitmetasandiliste sidemete loomisel teiste inimestega.
 
Inimesed, kellega oleme seotud, on alati meiega, kuid sidemed nendega võivad olla erineva tähtsusega. Kuigi suhete muutumine toimub ajas, siis hingetasandil loodud ühendus võib olla tugev ja kesta igavesti. See on mitmekihiline, see võib olla õhkõrn kui pits või tugev kui tsement.

Lõppeda võib suhe, kuid mitte side. Sidemed suhtes kujunevad vastastikuse vahetuse kaudu teise inimesega. See, mida oleme koos kogenud, muutub isiklikuks kogemuseks.

 

Käest-kätte saab Tallinnas ja Rakveres Leekpea kunstiateljeest Pikk 51. Mujale kokkuleppel.

Vaata ka teisi maale Leekpea kodulehelt.

 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud