Lööktrell Bosch GBH 2-24 DFR (nr 4)

  • Eseme ID: 162144614
  • Jaga
1/1

Lööktrell Bosch GBH 2-24 DFR (nr 4)

Eseme ID: 162144614 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 132.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 06.09.2021 11:39:35
Lõpuaeg: E 20.09.2021 11:42:38
Vaadatud: 629
Viimati pakkus: paraddoxx
Harku alevik, Harjumaa, Eesti
1
Müüja:
Maksu- ja Tolliamet100%positiivset tagasisidet
77 tagasisidet    6 jälgijat
Maksu- ja Tolliamet   Kasutaja alates 30.01.2003
Reg. kood 70000349
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Harku alevik, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid 6 jälgijat

Lööktrell Bosch GBH 2-24 DFR

Vara on uueväärne. Töötab. Varal võib esineda vigu, millest müüja ei ole teadlik.

Tootjainfo: https://www.bosch-professional.com/eg/en/products/gbh-2-24-dfr-06112730K0

Müügivara asub Harku alevikus.

Alghind: 50€

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.

Vara antakse üle pärast ostusumma laekumist.

Täiendava info saamiseks või varaga tutvumiseks palume võtta ühendust e-posti teel [email protected]


NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Tere. Kas postiga saata viitsite?

    Tere. Postiga kaupa ei saada. Ametisisese postiga on võimalik saata Pärnu,Narva,Tartu ja Võrru.

  • 5 1