MERCEDES-BENZ A 180 CDI, 2013.a

 • Eseme ID: 133942981
 • Jaga

MERCEDES-BENZ A 180 CDI, 2013.a

Eseme ID: 133942981 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 15 000.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 10.02.2020 10:50:00
Lõpuaeg: E 24.02.2020 10:50:00
Vaadatud: 4159
Viimati pakkus:
Harku alevik, Harjumaa, Eesti
1
Maksu- ja Tolliamet
Reg. kood 70000349    Kasutaja alates 30.01.2003

Maksu- ja Tolliamet 100%
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Harku alevik, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Maksu- ja Tolliamet100% / 73 / Vaata müüja teisi esemeid

MERCEDES-BENZ A 180 CDI

Tehnilised andmed:

Keremudel: luukpära

Esmane registreerimine: 08.07.2013

Mootori nimivõimsus: 80 kw

Mootori töömaht: 1,8 l

Odomeetri näit: 79960 km

Värv: must

Salong: nahk

Käigukast: automaat

Vedav sild: esivedu

VIN: WDD1760001J128906

Lisainfo: Üks süütevõti, kerel esineb värvikahjustusi, tahavaatepeegli korpus puudub, põrandamattidel esineb vähesel määral hallitust. Auto käivitub ja on võimeline iseseisvalt liikuma.

Kõik registreerimise, arvele võtmise ja registreerimismärgiga seotud kulutused kannab ostja.

Müügivara asub Harku alevikus, kinnises parklas.

Alghind vastavalt kohtuotsusele 15000.00 eurot.

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.

Vara antakse üle pärast ostusumma laekumist.

Täiendava info saamiseks või varaga tutvumiseks palume võtta ühendust e-posti teel tauri.zmenja@emta.ee


NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • klr küsis 14.02.2020 12:41

  See, et autole pole ARK poolt iseg reg nr väljastatud ei ole ainult tehnilised probleemid vaid olulisek puuduseks võib olla tüübikinnituse puudumine, vin-kood on võltsitud, auto on varastatud autode registris. Kuidas inimene ostab autot nagu põrsast kotis, kui hiljem ilmnevad varjatud puudused, et ostja ei saa seda autot arvele võtta on õigus nõuda tehigu tühistamist või müüjalt kahjutasu.

  Tere. Enne pakkumise tegemist soovitame kõigil sõidukiga tutvumiseks aeg kokku leppida. Ostu-müügilepingust tulenevad vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada on lepingupooltel õigus pöörduda vaidluse lahendamiseks kohtusse.

 • hiina küsis 13.02.2020 00:45

  Tere.Kas ARK-i aktis kirjas pole,miks nõuetele ei vasta.Imelik värk.

  Tere. Sellist akti Maksu- ja Tolliameti valduses ei ole.

 • klr küsis 12.02.2020 08:53

  Tere! Mis probleemid on tekkinud selle auto arvele võtmisega, et ARK lehel selline märge: Registreerimiseelse ülevaatuse läbinud, nõuetele mittevastav sõiduk????

  Tere. Auto tehnoülevaatusel avastati olulisi rikkeid või puudusi. Selle kohta, millised vead täpsemalt avastati Maksu- ja Tolliametil info puudub. Soovitame tutvuda auto seisukorraga kohapeal.

 • 5 3