Metsamaterjal

Metsamaterjal

Eseme ID: 190634460 Seisukord: kasutatud
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 11 496.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 06.03.2023 12:00:00
Lõpuaeg: E 27.03.2023 12:00:00
Vaadatud: 939
Viimati pakkus:
Haapsalu, Läänemaa, Eesti
1
Müüja:
Haapsalulv
4 tagasisidet    76 jälgijat
Haapsalu Linnavalitsus   Kasutaja alates 22.06.2006
Reg. kood 75012802
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Haapsalu, Läänemaa, Eesti
Kogus: 1
Transport: Kokkuleppel müüjaga Abi
Käsiraha / tagatisraha: 2000 EUR
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Haapsalulvvaata kasutaja e-poodi

Haapsalu Linnavalitsus võõrandab Paralepa metsa hooldusraie käigus saadud metsamaterjali.

Metsamaterjali sortiment:
Mänd, palk, pikkus 4 m - 75 tm;
Mänd, paberipuu, pikkus  3 m – 8 tm;
Lehtpuu, küttepuu, pikkus 3 m – 12 tm;
Segaliigid, peamiselt mänd, palk, paberipuu, pikkus 3 m – 34 tm.

Metsamaterjali äraveo tähtaeg on 31.03.2023.

Oksjoni alghind 11496 eurot sisaldab käibemaksu.

Kontakt: Metsamaterjali üle vaatamiseks tuleb pöörduda tööpäevadel Haapsalu Linnavalitsuse üldistel kontaktidel (tel + 372 472 5300, [email protected]).
**********************************


PROTSEDUURIREEGLID

Haapsalu Linnavalitsus k o r r a l d a b:

    1. Kinnitada Haapsalu linnale kuuluva metsamaterjali elektroonilise enampakkumise korras võõrandamise tingimused järgmiselt:
        1.1. Võõrandatav metsmaterjal on ladustatud Lääne maakonnas, Haapsalu linnas, Ungru tee ja Ranna tee ristumisalale ning Paralepa teele.
        1.2. Metsamaterjali sortiment:
1.2.1. Mänd, palk, pikkus 4 m - 75 tm;
1.2.2. Mänd, paberipuu, pikkus  3 m – 8 tm;
1.2.3. Lehtpuu, küttepuu, pikkus 3 m – 12 tm;
1.2.4. Segaliigid, peamiselt mänd, palk, paberipuu, pikkus 3 m – 34 tm.
        1.3. Metsamaterjal müüakse tervikuna. Enampakkumise alghind on 9580 (üheksa tuhat viissada kaheksakümmend) eurot käibemaksuta maksumuses. Oksjoni lõpphinnale lisandub käibemaks.
        1.4. Metsamaterjali äraveo tähtaeg on 31.03.2023.
        1.5. Enampakkumise korraldaja on Haapsalu Linnavalitsus.
        1.6. Enampakkumine viiakse läbi üldkasutatava andmesidevõrgu vahendusel Osta.ee portaalis (www.osta.ee), mida haldab Allepal OÜ.
        1.7. Tagatisraha on 2000 (kaks tuhat) eurot. Enampakkumisele määratud tagatisraha broneeritakse pakkumise tegemisel pakkuja Osta.ee e-kontolt, ilma tasumata ei lase oksjonisüsteem pakkumist teha. Broneering tühistatakse, kui keegi teeb oksjonil suurema pakkumise. Enne pakkumise sisestamist peab olema tasutud tagatisraha. Enampakkumise võitja tagatisraha tasaarveldatakse müügihinna tasumisel. Osta.ee konto on igal registreerunud kasutajal. E-kontole saab konto omanik läbi pangalingi kanda ettemaksuks raha, mida saab kasutada tagatisraha, osavõtutasude ja arvete tasumiseks. Kui pakkuja ei võida enampakkumist, siis eemaldatakse e-kontol tagatisraha broneering ning pakkuja saab antud summa tagasi oma pangakontole kanda;
        1.8. Pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et on tutvunud ja nõustub käesolevate protseduurireeglitega ja ei oma selles osas Haapsalu Linnavalitsusele pretensioone. Metsamaterjali üle vaatamiseks tuleb pöörduda tööpäevadel Haapsalu Linnavalitsuse üldistel kontaktidel (tel + 372 472 5300, [email protected]).
        1.9. Enampakkumine kestab Osta.ee portaalis 06.03.2023 kuni 27.03.2023 kell 12.00. Kogu enampakkumise kestvuse ajal on võimalik teha pakkumisi. Metsamaterjali hetkehind on reaalajas nähtav enampakkumise juures. Pakkumised teinud isikute kohta näidatakse nende registreeritud kasutajanimesid. Enampakkumise võitja on kõrgeima pakkumise esitanud isik;
        1.10. Juhul, kui enampakkumisel osaleja osutub enampakkumise võitjaks ning enampakkumine kinnitatakse, kohustub ta maksma metsamaterjali eest tema pakutud hinna.
        1.11. Enampakkumise protokolli kinnitab Haapsalu Linnavalitsus.
        1.12. Komisjon tunnistab enampakkumise nurjunuks, kui enampakkumisele ei tehtud ühtegi pakkumist vähemalt alghinna ulatuses ning enampakkumise nurjunuks tunnistamisel müügilepingut ei sõlmita.
        1.13. Kolme päeva jooksul pärast enampakkumise tulemuste teatavakstegemisest on enampakkumisel osalejatel ning teistel asjaosalistel õigus esitada komisjonile proteste enampakkumise läbiviimise kohta. Komisjon registreerib saadud protestid ja esitab koos oma seisukohaga kahe päeva jooksul müügi korraldajale, kes kolme päeva jooksul teeb otsuse protesti rahuldamise või rahuldamata jätmise kohta.
        1.14. Enampakkumise tulemused kinnitatakse või jäetakse kinnitamata kümne päeva jooksul peale enampakkumise toimumist.
Enampakkumise tulemused jäetakse kinnitamata, kui:
            1.14.1. enampakkumise läbiviimisel rikuti oluliselt enampakkumise protseduuri;
            1.14.2. selgus, et enampakkumise võitjal ei olnud õigust enampakkumisest osa võtta;
            1.14.3. enampakkumise läbiviimisel on rikutud õigusaktidega sätestatud korda;
Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmise põhjused formuleeritakse kirjalikult. Enampakkumise tulemuste kinnitamata jätmise korral müügilepingut ei sõlmita. Enampakkumise tulemuste mittekinnitamine enampakkumise protseduurireeglite rikkumise või õigusaktide nõuete rikkumise tõttu müügi korraldaja süül kohustub müügi korraldaja tagastama ostjale tema tasutud tagatisraha täies ulatuses. Muid täiendavaid kulutusi ei hüvitata.
        1.15. Metsamaterjali võõrandamise enampakkumise võitjal (edaspidi nimetatud Ostja) tuleb tasuda metsamaterjali ostuhind vastavalt metsamaterjali ostu-müügilepingule.
        1.16. Metsamaterjali Ostjal sõlmida eelnimetatud ostu-müügileping 30 päeva jooksul elektroonilise enampakkumise tulemuste kinnitamise otsuse teatavakstegemisest, s.o. 30 päeva jooksul eelnimetatud otsuse koopia kättesaamise päevale järgnevast päevast arvates. Käesolevas punktis nimetatud tähtajaks ostu-müügilepingu sõlmimata jätmise korral tunnistatakse enampakkumine nurjunuks ning enampakkumise tulemused tühistatakse.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud