Nanoasia ilutšeki väärtus 69 Euro

 • Eseme ID: 147426257
 • Jaga

Nanoasia ilutšeki väärtus 69 Euro

Eseme ID: 147426257 Seisukord: uus Tarneaeg: 7 päeva
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 50.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: N 19.11.2020 19:26:33
Lõpuaeg: N 26.11.2020 19:26:33
Vaadatud: 126
Viimati pakkus: iuliana
Tallinn, Harju county, Estonia
1
Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi
Reg. kood 80131360    Kasutaja alates 15.09.2020

International Womens Club of Tallinn 100% e-pood
Seisukord: uus
Asukoht: Tallinn, Harju county, Estonia
Kogus: 1
Tarneaeg: 7 päeva
Transport: Järeletulemisega
Kokkuleppel müüjaga Abi
Maksmine: pangaülekandega, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: International Womens Club of Tallinn100% / 22 / vaata kasutaja e-poodi

Ametlik NANOASIA osakond Euroopas

Usume, et iluretseptid asuvad looduses ja neid saab kombineerida taimedest saadud komponentide, teadusuuringute ja nanotehnoloogiatega.

Pakume ohutuid protseduure, mis on stressivabad ja ilma valuta. Ainult rõõm! NANOASIA protseduuridel ja toodetel ei ole vastunäidustusi
(välja arvatud organismi individuaalsed omadused) ning need sobivad igas vanuses naistele ja meestele. Kõik protseduurid on multifunktsionaalsed
ja annavad hämmastavaid tulemusi pärast iga protseduuri. Uue põlvkonna nahahoolduse ja koduseadmete abil saate olla iseenda kosmeetik!

NANOASIA protseduurid on tervislik alternatiiv klassikalisele mesoteraapiale ja biorevitaliseerimisele, mesorollerile, keemilistele koorimistele ja botoksile.

Kehtib kuni 29.02.2021

Official NANOASIA division in Europe

We believe that the recipes of beauty lie within nature, and can be combined with the components obtained from plants, with scientific research and nanotechnologies.

We offer safe procedures that are stress-free with no pain. Only pleasure! NANOASIA procedures and products have no contraindications (except individual characteristics of organism) and suite women and men of any age. All procedures are multifunctional and give amazing results after every treatment. With help of new generation skincare and home device you can be your own cosmetologist!

NANOASIA procedures are healthy alternative to classical mesotherapy and biorevitalization, mesoroller, chemical peelings and botox.

Valid until 29.02.2021

 

See on heategevusoksjon, kuhu saab minna veel kingiideid www.osta.ee/iwct

 

See on heategevusoksjon, rohkem pakkumisi leiad: www.osta.ee/iwct

Please support our charity work and make a bid! More offers at www.osta.ee/iwct 

 

Meie teekond algas 26 aastat tagasi Tallinna Rahvusvahelise Naisteklubi (IWCT) heategevusfondi asutamisega. Meie vabatahtliku töö tulemusena saame rahaliselt toetada 12 heategevusorganisatsiooni üle Eesti, aidates sellega meie ühiskonna kõige nõrgemaid ja haavatavamaid. Oleme 67 vabatahtlikku 29 riigist ning meie töö ei oleks võimalik ilma teie rahalise toetuseta (mis saavutatakse meie müügiesemete ostmisega) ja meie suurepäraste toetajate ning annetajateta meie kohalikust ja rahvusvahelisest kogukonnast. 100% korjanduse tuludest läheb otse siin loetletud 12 heategevusorganisatsioonile. http://www.iwct.ee/2020/08/24/international-christmas-bazaar-2019-results/

Mõned näited heategevusest, mida me teie toel 2020. aastal saime ellu viia:

 1. SOS Lasteküla Keila

IWCT heategevusfond on SOS Lasteküla Keila ühe pere „ristivanem“. Igal aastal läheb korjandustegevusest ehk annetatud kaupade müügist kogutud raha otse selle pere ühe aasta kulude katteks. See pere koosneb lastest, kes ei saa elavad koos oma peredega.

 1. Tallinna Toidupank
  Üks 2020. aasta kriisi kõige olulisemaid heategevusorganisatsioone. Varem annetas IWCT Heategevusfond 15 kogumiskasti, mida jagati üleriigilistele, nii et laiem üldsus sai toitu anda kohapeal supermarketites. Tuleval aastal annetab IWCT sularaha toodete müümiseks Tallinna Toidupangale, et toetada hädasti toiduvarusid vajavaid peresid.
 2. Ema ja lapse keskus Nõmmel
  Haridusseadmed, arvuti ja printer koos tindi ja paberitarvikutega läksid sellesse keskusesse 2019. aastal. Elutoamööbel, diivanid, tugitoolid ja uued vaibad 2020. aastal. Meie liikmed teevad annetusi ka eraisikutena, nt pesupesemis- ja hügieenitoodetele.
 3. Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskus Koplis
  Keskus toetab 135 ebasoodsas olukorras olevat perekonda. IWCT heategevusfond toetab Peeteli Sotsiaalkeskuse laste haridustegevusi ja suvelaagreid, lisaks aitab soetada haridustarbeid ja raamatuid.
 4. Kopli Lastekeskus Tähetorn
  Tänu 2019. aasta annetustele said ebasoodsas olukorras olevad liikumisvõimetud pered koroonakriisi ajal omale koju sooja toitu. Lisaks toetati koduõppel olevaid lapsi haridustarvikute ja toiduga, mida nad tavapäraselt oleksid koolis saanud.
 5. Eesti Skautide Ühing
  Ühing juhib iga-aastast skautlusprogrammi 6–26-aastastele lastele ja noortele, edendades noorte akadeemilisi oskusi, enesekindlust, eetikat, juhtimis- ja kodaniku oskusi, mis mõjutavad täiskasvanuks kujunemist.
 6. Minu Unistuste Päev
  Minu Uniste Päev korraldab unistuste päevi raskelt haigetele lastele ja nende peredele, et pakkuda neile emotsionaalset tuge.
 7. Läänemaa Naiste Tugikeskus
  Toetasime keskust rahastusega, mis võimaldas läbi viia kahepäevast töötuba naistele. Lisaks täiendav 1-päevane töötuba kevadisel ajal koos eneseabi voldikute ja raamatutega.
 8. Lasnamäe Lastekeskus
  Aitasime lastekeskusel soetada 4 duśikabiini koos vahenditega. Lisaks rahalised vahendid, et iga laps saaks oma sünnipäeval kingituse.
 9. Haiba Lastekodu
  Lastekodu kasutas oma annetusi uue pesumasina soetamiseks. Lisaks pesuvahenditele ja kahele hariduslikule perereisile.
 10. Tartu lastekeskus sai tänu toetustele muuta kaks oma tuba helikindlaks.
 11. MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde
  Mittetulundusühing toetab vaesuse ohus olevaid lapsi, edendades positiivsust, korraldades ja juhtides haridustegevusi ja programme.

See märkimisväärne töö ei saa juhtuda ilma rahata. Selle toote ostmisega annate oma panuse ja muudate Eesti laste ja naiste elu. Keerulistel aegadel, nagu praegu, on meie peamine eesmärk tagada annetused organisatsioonidele, keda me aitame. Need on vaid mõned näited, mida IWTC saab toetada. Usume, et just need on asjad, mis on tõesti olulised. Meil pole tegelikult aimugi, kuidas kriis mõjutab seda haavatavate laste põlvkonda ja nende peresid, kuid me ei seisa tegevusetult. Sellel oksjonil osalemise ja online-annetustega saate te sellele kaasa aidata ja me oleme teie toetuse eest väga tänulikud. Täname Osta.ee-d koostöö eest Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubiga.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Ühtegi küsimust ei ole esitatud