Oksjonil koht Riigikogu valimistel ühe erakonna nimekirjas!

 • Eseme ID: 113960627
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 34.83 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: K 03.10.2018 13:08:55
Lõpuaeg: K 10.10.2018 13:08:55
Vaadatud: 11395
Viimati pakkus: viking26
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: uus
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Maksmine: sularahas, deposiidikandega
Müüja: lugejakiri — / 0 / vaata kasutaja e-poodi

Tähelepanu! Ainulaadne võimalus saada odavalt Riigikogu liikmeks! Oksjonil on üks koht 3.märtsil 2019 toimuvateks Riigikogu valimisteks ühe tuntud erakonna nimekirjas!

Oksjoni alghind ainult 10 senti!

Oksjoni võitja saab erakonna nime teada peale oksjoni lõppu. Vihjeks ette niipalju, et tegemist on hetkel valitsuses oleva erakonnaga, kes seni on oma nimekirja kohti müünud ainult erakonnale lähedalseisvatele inimestele, sõpradele ning tuttavatele. 

Kuid nüüd on JUST SINUL võimalus oksjonil võita see koht ja kandideerida kevadel selle erakonna ridades!

Mida oksjonivõitja saab?

-võimaluse astuda sellesse erakonda

-koha erakonna nimekirjas Riigikogu valimistel

-võimaluse saada Riigikogu liikmeks koos sellega kaasneva suure palga, soodustuste, kuluhüvitiste ning reisimisvõimalustega! (NB! Oksjoni võitjal tekib võimalus kõigeks selleks aga garanteeritud see pole!).

-Au ja kuulsust Eestist kaugemalgi!

-Riigikogu liikme puutumatuse!

-Võimaluse osta piiramatus koguses majoneesi!

Ära maga maha! Osale just nüüd ja võida oksjonil endale see ainulaadne ja suurepärane võimalus saada valitud Riigikokku tuntud erakonna nimekirjas!

 

 

 

 

(NB! Oksjonit korraldab ja ühte kohta valimistel vahendab Eesti kõige tõsiseltvõetavam uudisteportaal Lugejakiri. Lugejakirja portaal hoiab silma peal kõigil Eestis toimuvatel olulistel sündmustel ja reageerib vastavalt. Oksjoni kirjelduses nimetatud erakond võis ja võis ka mitte pöörduda Lugejakirja poole, et antud oksjon korraldada. See oksjon ei pruugi ega ka ole mingitmoodi lubadus ega garantii oksjoni võitjale ühegi erakonna nimekirjas riigikogu valimistel kohta saada. Lugejakirja portaal paneb oksjonil osalejatele rangelt südamele: juhul kui te teete omapoolse pakkumise, siis olete 100% kindlusega ilma oma rahast, Riigikogu valimiste nimekirja kohast erakonnas ja kindlasti ka osast eneseväärikusest). 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • KOBA1 küsis 03.10.2018 16:47

  Pakuks vahetust. Mul on 100 hektarit maad kuu peal. Kui pakub huvi anna kindlasti teada :)

  Tere KOBA1. Aitäh suurepärase potentsiaaliga kinnisvarapakkumise eest! Kahjuks jäite pisut hiljaks, esimene pakkumine on tehtud ja nüüd ei jää muud üle kui oodata oksjoni lõppu ja õnnitleda siis üheskoos värsket Riigikogu liiget!

 • Mitmes koht nimekirjas?

  Hea real_smith! Aitäh suurepärase ja asjakohase küsimuse eest! Meile antud info kohaselt on tegemist vääääga magusa kohaga nimekirjas, kõlakate järgi isegi partei genossedele väga lähedal. Seega tegemist igati väärt kraamiga. Edukat pakkumist!

 • Ainult Eestis on võimalik selline petmise skeem...

  Hea squirrel! Mõned täpsustavad küsimused - kas Riigikogu liikmeks olemine? Või parteide nimekirjas kandideerimine?

 • Oksjonil on üks koht ostmine see ei ole vist kandideerimine?

  Usun, et hetkel on kõikide parteide kontorid avatud ööpäev läbi ja kui astute ükskõik, millisesse neisse ja ütlete, et olete tubli Eesti riigi kodanik ning soovite saada erakonna esinumbri kohta, siis teile see ka võimaldatakse. Heade inimeste puudus kummitab kõiki erakondi - nii et võtke aga julgus kokku ja minge kandideerima!

 • Millisel kujul kaup üle antakse?

  Millisel kujul aga oksjoni võitja seda ise soovib, kasvõi ämma kilekotis!

 • Tere lugejakiri, Te annate garantii, et 100% kindlusega jääb võitja ilma osast eneseväärikusest, kuid kui mingil segastel asjaoludel peaks väärikus säilima, kas siis korvate suure moraalse kahju, mis on tingitud lubatud seisuni mitte saavutamise tõttu või ostate kauba tagasi?

  Hea mihkel1982. Küsimuse püstituse järgi tundud olevat nutikamat sorti noormees ja kindlasti jätkus sulle selle küsimusega pusimist tundideks. Vastab tõele, et me ei saa lubada täielikku eneseväärikuse kadumist ja seda mitmel põhjusel: a) osadel inimestel polegi seda või b) osad inimesed isegi ei tea, kas see neil on või ei ole või c) igasugune Riigikoguga, valimistega, poliitikaga või erakondadega seotud asi ei saa ega ole kuidagi seotud mingigi eneseväärikusega. Seega saame lubada sulle ainult ühte kindlat asja - pakkumist tehes jääd sa oma rahast kindlasti ilma!

 • Tere! Kas deposiidiga tasumisel võib võidusumma müüja kasuks vabastada peale uue koosseisu kinnitamist? Kahju, et pakiautomaati ei saadeta, Toompea jääb nati kaugele, et ise järgi tulla, või iga päev kohal käia. Kas on võimalikud ka erinevad kokkulepped?

  Hea PriitIZ! On kaugelt näha, et Teie näol on tegemist väiksemat või suurematsorti (oleneb, kui kaugelt vaadata) nihverdajaga ja skeemitajaga. Esmapilgul tundub küll, et Teie võiksite pakkumise teha, sest taolised omadused tulevad kindlasti kasuks ka Riigikogus töötades. Mis puutub nüüd Teie küsimusi, siis tsiteerin siinkohal peaminister Jüri Ratast: Tänan selle küsimuse eest. Ma kindlasti ei tea kõiki vastuseid, aga ma püüan oma teadmiste ja tarkuse põhjal edasi anda nii palju kui ma suudan. Loodan, et see vastus rahuldas Teid! Edukat pakkumist ja uut karjääri Riigikogus!

 • Tänan. Vastus on täiesti ammendav. Herr Aimla ütles kunagi (1987. plaadil "Kohviveski") midagi sellist, et kuigi küsimus on keeruline, vastan teile ettenähtud aja jooksul. Kas võidu korral, kaasneb võitjale, lisapaketina ka diktsiooni-hälve ja häälitsused "panustamine", "laiapõhjaline", "euroopalikud väärtused", "paradigma", "avatus", jms? Tänan.

  Hea PriitIZ! Võidu korral on need Teie nimetatud häälitsused teie kõige väiksemad mured. Peamisteks muredeks saavad Teil olema ikkagi otsused ja otsused. Rasked otsused ja veel raskemad otsused. Näiteks otsused, et millist autot liisida endale või otsus, et kuhu restosse siis täna sööma minna. Kas oled ikka valmis selliseks koormaks ja vastutuseks? Kui ei ole, ära oksjonil paku!

 • Uskumatu, kui rumalad võivad olla mõned inimesed, või see tahtmine saada Riigikogu liikmeks on nii ahvatlev, et võtab kohe mõistuse ära.

  No tervist hea Jacop70! Lugesin Su küsimuse või hinnangu läbi kaks korda aga täpselt ei saanud siiski aru, mida sa sellega mõtled. Ehk oled nii hea ja selgitad mulle ja ka teistele oksjonil osalejatele lahti asja!

 • ma siin pisut kahtlen et tegem ist on petukaubaga , kui EKRE kontoris esikohta küsitakse siis on raudselt vastus et ei saa -2,5 meest on enne ja kolmas Helme

  Hea kallis Muruneitsi. On äärmiselt kurb kuulda, et EKRE, kes ometi ju on määratlenud end kui rahvaerakond ja rahva eest võitlev erakond, ei lase valimiste nimekirja etteotsa nö inimest tänavalt. Aga ei tasu kindlasti meelt heita ja võiks käia ikka ka teiste parteide kontoris esinumbri kohta küsimas - kui seda ei saa, siis võibolla erakonna värvides kommi või helkuri ikka saab. Nii et pea püsti ja tegudele, Muruneitsi!

 • avec küsis 05.10.2018 09:19

  Muruneitsil küll ei soovitaks oksjonist osa võtta, sest riigikogu liikmel võiks olla elementaarne funktsionaalne lugemisoskus. Pakkuja ju kirjutab, et tegemist on valitsuses oleva erakonnaga, nii et EKRE jääb valikust välja. Kuna Isamaa on alla valimiskünnise, sotside toetus on samuti nii madal, et neil endalgi ei jätku riigikogu kohti. Seega saab ostja koha ainult keski ridades. Arvatavasti on pakkumisel koht Baruto kõrval ja arvestades Baruto mõõtmeid saab tema pinginaabril suht kitsas olema.

  Keegi on teinud väikest detektiivitööd :=)

 • Eriliselt ahvatlevaks teeb selle oksjoni keset kirjaridu laiutav reklaambänner, mis annab teada, et seesama toode on Issanda ja kreeditoride abiga võimalik saada ka täiesti tasuta. Reklaamile klikkides avaneb segasevõitu skeem mingitest tulevastest osamaksetest, mida on siis võimalik omatahtsi tasuma asuda või siis ka mitte. Tundub igati sobiv hüppelaud jus sellise pakkumise võitjale. Jääkeldreid ja turimistalusid saab siis järgmise sooduspakkumise ajal kuluhüvitiste eest juba osavama olijana kombineerima asuda. Eneseväärikuse võimalikku riivet tuleb siinkohal loomulikuks kaoks nimetada.

  Tervist, Shevardnaze! Igati asjakohased märkused ja kommentaarid Sinult!

 • Loshad küsis 05.10.2018 12:41

  Teil on viga kirjeldusel (parandage) - Seisukord on uus, aga selline koht juba oli varem kasutusel...

  Hea Loshad! Kõik oleneb, mis nurga alt vaadata. Tõepoolest füüsiline koht kui selline on juba üsna vana. Kindlasti leiab sealt laua alt näiteks mõne sinna kleebitud nätsu või laua sisse uuristatud ropu teksti mõne naaberpoliitiku kohta. Kuid samas on tegemist ka uue kohaga, sest selle saab endale tuliuus, loodetavasti varem Riigikogus mitte aega teeninud inimene! Head pakkumist!

 • vispel küsis 05.10.2018 14:29

  Võita oleks ju tore, aga... ega ometigi pidevalt seal kohapela pea istuma? Mõtlen peale komandeeringuid, kohtumisi, muid üritusi ja balle. Et ega ometigi ei kaasne võiduga selle koha täitmise kohustust?

  Kallis uudishimulik Vispel! Need on asjakohased küsimused küll. Mul on hea meel näha, et Sa ei mõtle ainult sinna pääsemisest, vaid seal normaalse inimese kombel ka hakkama saamisest. Võime kinnitada, et seal istuma kogu aeg ei pea. Kindlasti mitte. Võid kasvõi kogu aja eemal olla aga kindlasti pead siis kirja panema, et viibisid kohtumisel valijatega. Kui sa seda ei tee, on meedia sul kohe kaelas nagu hagijas. See nipp tasub Sul meelde jätta enne oma uue karjääri algust. Edukat pakkumist!

 • tybli küsis 06.10.2018 09:55

  Ahh,mis siin ikka,eks kandideerin ka!!

  Tubli, tybli! Elus peab ikka vahel tegema otsuseid, kus sa näed, et päris kindlasti sealt midagi kindlat ega head tulemas ei ole aga sisemine tahtmine ütleb, et kurat, Madis, riski nüüd või mitte kunagi. Ja siis tuleb vette hüpata pea ees. Võib juhtuda, et murrad kaela aga võib ka juhtuda, et hüppasid lihtsalt pea ees vette ja midagi ei juhtunudki! Edukat kandideerimist!

 • On teile see nali tõesti nii suurt komisjonitasu väärt? Mõni tõsisem naljamees vajutab "osta kohe" ja oletegi portaalile sada euri võlgu.

  Tere ilusat vihmast laupäeva, Blacklady! Igati asjalik ja tore küsimus, mille esitasite. Kui Te tähelepanelikult loete, siis oleme meie vahendajad ja müüme siin oksjonil informatsiooni. Oksjoni võitja saab oma raha eest kätte konkreetse info, kuhu ja kuidas ja kelle poole pöörduda, et saada Riigikogu liikmeks. Meie toetame igati seda, et riigi etteotsa jõuaksid tublid, hakkajad, nutikad ning targad inimesed, kellel silmades sära ja suur tahe meie riigis midagi ka ära teha. Kui oksjoni võidab ja Riigikokku saab mõni ludri, siis tegelikkuses ei muutu Riigikogus midagi, üks samasugune tuleb lihtsalt juurde sinna. Meie lubame, et meie ettevõte kasutab seda raha igati eesmärgipäraselt ning kogu summa läheb ettevõtte edasisse arengusse. Kui olete piisavalt nupukas, siis leiate internetist ka selle uudisteportaali üles :) Mis puutub nüüd sellesse, et tuleb mõni rahamees või naljamees, kes maksab 4000 eurot, siis meie võtame tema ees mütsi maha ja vaatame selgelt ja julgelt talle silmadesse ning ütleme: AITÄH, kuradi kõva mees/naine oled, et Eesti väikeettevõtlust toetad! Ps. kahjuks ei saa me mitte kuidagi avaldada informatsiooni, kui palju maksab partei meile selle informatsiooni vahendamise eest, sest võib-olla ja võib ka mitte olla, et sõlmitud on konfidentsiaalsusleping.

 • Juhul kui koht siiski ei sobi kas siis koht kuulub tagastamisele või vahetatakse ümber? Tervitades!

  Tere kena laupäeva pärastlõunat sullegi, hea Fristoffice! Jah, loomulikult saate Te soovi korral Riigikogust lahkuda. Kuid miks loobuda kohast, kus teil on üle 3000 eurone kuupalk, kuluhüvitised ja palju reisimist? Ja mis peamine, kus kohalgi käima ei pea. See oleks lihtsalt äärmiselt loll mõte. Kuid kui Te siiski otsustate sellest kohast mingil põhjusel loobuda, siis niisama minema jalutada Teil siiski ei lasta - saate kaasa kopsaka lahkumishüvitise, et seda suurt kurbust üle elada, mida põhjustab sellisest seltskonnast lahkumine. Soovime Teile edukat pakkumist ja muidugi ka edu uuel töökohal, kus tööd tegema ei peagi!

 • Esiteks soovin edu "oksjoniga." Väga ahvatlev pakkumine. Kes ei tahaks hea kuupalgaga oma tagumist otsa laiaks istuda ning võõra raha eest kalli autoga mööda Eestit ringi vurada. Teiseks kommenteerin, et väga peen huumor ja küsimuste vastused, toob muige suule. Antud vaimukat oksjonit siin ja ühes vastuses nimetatud "uudisteportaali" lugedes, siis on kohe ekstra kurb tegelikult näha, et inimesed ei oska kainet mõistust kasutada või on see maha joodud odava alkoholi abiga. Nõutu ilme tekitas artikli lugemine, kus pidi selgitama pikalt, et laulukaare värvimine vikerkaarega samadesse värvidesse on tegelikult satiirihõnguline artikkel nalja tegemiseks.

  Aitäh kommentaari eest, kurjakuulutava nimega Mart666! Kui vanal Helmel oleks Osta konto, siis ilmselt oleks see ta kasutajanimi :)

 • Nihao küsis 07.10.2018 20:04

  Vaadates Riigikogu istekohti siis Tsahkna kõrval olev koht ei maksa küll rohkem kui 2 Walterit. Seljataga on Tulipalo ja Talvik, mis tõmbab hinda veelgi alla. Ma arvan, et peaksite oksnjoni tagurpidi käima panema "kes on nõus selles seltskonnas istuma sellise raha eest"

  Tere ilusat ja rahulikku pühapäeva õhtut, Nihao! Kuid sellega viisakus ka siinkohal lõpeb! On äärmiselt ebameeldiv, et Sa tuled siia teiste oksjoneid mustama ja välja tooma oksjoni võib-olla mitte kõige tugevamaid külgi! Jah, oleme teadlikud, et läheduses viibiv seltskond ei pruugi võib-olla kõigi isiklik eelistus ja maitse olla, kuid meie pole mitte kuskil varjanud tõsiasja, et ka üleüldiselt ei pruugi oksjoni võitjat Riigikogus oodata kõige meeldivam seltskond. Just sellepärast ongi riik määranud ka niivõrd kõrge palga ja muud hüved, et vähemalt keegigigigigigigi sina tuleks ja seal oma perse...vabandust, mõned tagumikutunnid täis istuks. Vaatamata Sinu püüdlustele meie oksjonit torpedeerida, soovime Sulle edukat pakkumist ja võidu korral ka edukat karjääri!

 • Gran8 küsis 08.10.2018 10:18

  Kas võidusumma saab osaliselt või täies mahus tasuda talvekartulites, küttepuudes või teoreetilise hotellikrundiga Aserbaidzanis merepõhjas? Sularaha korral- kas on mingid eritingimused, kuidas peab raha eelnevalt pestud olema?

  Hea uudishimulik küsija Gran8! Juba Sinu küsimuste püstitus näitab, et peaksid vähem küsima ja rohkem tegutsema. Sa tead ju täpselt, kuidas asjad tegelikult käivad ja on üllatav, et Sa pole juba Riigikogu koosseisus. Juba enne oksjoni lõppu püüad sa maksmisest kõrvale hiilida ja kuigi me ei saa seda heaks kiita oksjoni kontekstis, tundub see olevat vajalik oskus siiski Sinu tulevases karjääris. Sularaha pesemist meie kindlasti ei poolda - ei otseses ega kaudses mõttes. Meie oleme igati aus vahendaja ja meile pole vaja kaela sekeldusi ei politsei ega nende musta raha pesijatega. Meie pakume siin ausat kaupa ja ootame ka ausat raha selle eest! Edukat pakkumist Sulle sellegipoolest!

 • Tere. See kuulutus tundub veidi spekulatiivne. On ju selgelt pildil näha et Teie poolt viidatud vabu kohti on tegelikkuses kolm. Kas teil on sellele selgitust? Kas oksioni võitja saab kohta valida? Mingit kitsaskohta ma nagu ei sooviks. Eriti veel selles seltskonnas. PS. Kas oleks võimalik ka ülejäänud kahe vaba koha ostu suhtes aru pidada? Kui asi ikka aus.

  Tere vihmast esmaspäeva, Kolikko! Spekulatiivset pole siin oksjonil küll mitte kui midagi, see on 100% kindel! Pakkumisel on üks kindel koht koos kindlate mõõtude, standardse tooli ja standardse lauaga. Kuid kuna Sa juba küsisid, siis oleme valmis avaldama oksjoni BOONUS-ringi! Nimelt kui Sa pole varem Riigikogu saalis käinud ja neid laudu lähemalt uurinud, siis on Sind päris kindlasti ootamas mitu üllatust - nimelt on laual sul olemas oma mikrofon! Lisaks on seal väike värviline ekraan ja päris mitu värvilist nuppu, mida igavuse korral vajutada saab. Kuid see pole veel kõik! Kui sa osaled oksjonil kohe, siis lisame Sinu lauale ka sahtli, kuhu saad peita näiteks salvrätikuid või kummikomme! Ära maga seda pakkumist maha! Mis puutub nüüd Sinu soovidesse ampsata endale veel Riigikogus kohti, siis juba vanarahvas teadis, et ahnus ajab upakile. Ma küll ei tea, mida see siin kontekstis tähendada võiks aga Sa ju ei taha minna Riigikokku tööle ja olla seal kohe upakil? Muidugi ei taha. Soovime sulle edukat pakkumist ning muidugi kõrgeimat lendu poliitkoridorides!

 • Tere lugejakiri! Kas saab maksta esimesest palgast?

  No tere õhtut Teilegi, Marikakurm. Intrigeeriv ettepanek muidugi. Lugedes neid küsimusi, mis siia mulle esitatud on, hakkab mulle üha rohkem tunduma, et Eesti on otsast-otsani täis nutikaid, skeemitavaid ja hõlptulu tagaajavaid inimesi, kes mingil põhjusel ajavad mingit oma väikest asja ja mitte riigi asja. Tõuske üles, tavalised eestlased ja tulge Toompeale - tulge tehke oma igati positiivsete oskustega, mida te siin presenteerite, meie praegu niigi väike ja väetike riigike uuesti suureks! Teie siis palun ka, Marikakurm :)

 • Ma pole juba aastaid naernud südamest sellise oksjoni ja kuulutuse peale! ;) Selle peale minu poolt pöial püsti!!! Juhul, kui antud huumorimeelne oksjoni looja oleks veel kogu võidetud summa annetanud mõnele lastekodule, mille eest meie riik ja valitsus väga nigelalt hoolitseb, siis tõstaksin ka teise pöidla püsti ja üleks, et peale arenenud huumorimeele, on selle inimesel ka suur süda ja ta on Eesti Rahvale Eeskujuks!!!!!! Lugupidamisega

  Tervitus, tervitus Olearius! Kuigi siin on tegemist äärmiselt tõsise oksjoni ja äärmiselt tõsise teemaga, siis hea naer on alati terviseks ja ilmselt tulid Teie elule mõned minutid selle eest juurde :) Ja mis peamine, võib-olla hoidis riik Teie naeru pärast kokku mõned eurod Haigekassa raha, mis muidu oleks kulunud Teie ravimise peale hiljem. Nii et võtke aga heaks! Mis puutub nüüd Teie kommentaari teise poolde, siis sai seda isegi alguses kaalutud, pean tunnistama. Seega suurt südant mul pole, võibolla on pisut väiksem süda. Aga mul olid selleks ka kaalukad põhjused - minu väga salajane hääletoru (mis siiski on kahjuks siit juba ka kommentaaridest läbi jooksnud) vajab arenemiseks samuti oma tõuget ja sinna see raha ka läheb. Häälekandja seisab igati selle eest, et meie riigis ei jääks mitte miski saladuseks ja mis peamine - kõik uudised saaksid lihtsalt ja arusaadavalt igale inimesele lahti räägitud ja seletatud! Just sellise asja eest ma seisan! Aga Teile soovime edukat pakkumist ja muidugi superedukat karjääri Toompeal!

 • sirr küsis 09.10.2018 00:00

  Koht valimisnimekirjas on tasuline. Kuna oksjonitingimustes on toodud ära saadavaks hüveks koht valimisnimekirjas, siis ma eeldan, et selle eest on riigilõiv müüja poolt tasutud?! Vastasel juhul oleks tegu pettusega.

  Tere Sirr. Kõigepealt aitäh küsimuste eest. Ma soovitan Teil läbi lugeda oksjoni tingimused. Seal on üksikasjalikult kirjas, mille eest te maksate. Kõik muu puutub juba erakonda, kelle pakkumist meie vahendame ja siis tekib Teil võimalus neilt kõiki neid asju detailsemalt uurida. Aga me hoiatame Teid: parteidele üldjuhul ei meeldi, kui tuleb mingi noor nolk (poliitilise karjääri mõttes) ja hakkab kohe erakonna rahaasjades uurima ja puurima. Esialgu tasuks Teil ikkagi hoida end madalal ja tagaplaanil, observeerida ja teha märkmeid. Alles hiljem hakake oma nina vaikselt erakonna asjadesse toppima ja kaasa rääkima. Nii kindlustate endale korraliku karjääri. Edukat pakkumist ja muidugi tuult tiibadesse Toompeal!

 • Tere, 3. märts 2019 on pühapäev. Juhul kui Teie info on tõene ja Riigikogu valimine toimub just sellel päeval, kas ületunnid arvestatakse oksjoni hinnast maha? Peale piiramatus koguse majoneesi ostmisele, millised varjatud väljaminekud veel tekivad?

  Tere, hea küsija ja tulevane Riigikogu liige Antsus1000. Kõik täpsemad detailid saate Te üksipulgi läbi arutada juba erakonna kontaktiga. Mis puutub Teie küsimustesse, siis kindlasti peaksite Te vähemalt esimesel päeval end pisut lille lööma, et esinduslik välja näha Riigikogu värskete liikmete pildil. Kuludena võiks arvestada maniküüri, pediküüri, juuksuri, uus lõhn kindlasti, uus ülikond või kostüüm ja paha ei teeks näiteks ka limusiini rent, et saabuda Toompeale nagu õige riigivalitseja kunagi. Need on siis varjatud väljaminekud. Aga kui tööle ära juba saate, siis tekib Teil kindlasti mingeid soodsaid võimalusi leida endale varjatud lisasissetulekuid. Tuleb ainult ise julge olla ja küsida! Edukat pakkumist!

 • tesa1 küsis 09.10.2018 20:35

  Tere, olete kindel et erakonna nimekirjas koha müümine pole ehtne korruptsioon ja oht EV julgeolekule?

  Tervist, Tesa1! Seda, et kas erakonna nimekirjas koha müümine on ehtne korruptsioon või oht EV julgeolekule, ei oska meie küll hinnata. Meie seda siin ei tee, tasub tähelepanelikumalt lugeda. Kuid seda, et kas taoline tegevus on eetiline ja ilus tegu meie riigis - kahtleme sügavalt. Soovitan Teil antud teemaga, selle taustaga ja viimastel nädalatel toimunuga end kurssi viia ja tulla siis juba targemate küsimustega tagasi :) Aga muidu loomulikult head pakkumist ja loomulikult kena karjääri Toompeal võidu puhul!

 • refill küsis 09.10.2018 20:43

  Tere! Küsimuste hulga järgi võib järeldada kahte asja: oksjoni selgitus pole üheselt mõistetav ja huvilised on väga madala IQ-ga, ilmselgelt töötukassas arvel, mistõttu kuluks neile mõni lihtsam töö(kasvõi riigikogus) ära küll. Ise ei saa kahjuks pakkumist teha, sest oman kuldseid käsi ja töötahet, vahet pole, et madalama palgaga!

  Tere kena õhtut kuldsete kätega Refill! Saame meiega nõustuda Teiega selles osas, et keegi äärmiselt tubli, nutikas, tark, kena, asjalik ning ettevõtlik inimene võiks oksjoni võita ja Riigikokku minna :) Küll aga ei saa nõustuda kuidagi selle väitega, et siin küsijad ei saa aru, mida nad küsivad või mis oksjonil nad pakuvad. Vaadates küsimuste sisu ja ülesehitust, siis mina julgen küll öelda, et 90% siinsetest küsijatest saavad väga täpselt aru, et mida nad küsivad ja mille peale siin raha oksjonil pakuvad :) Ja siis on see õnnetu 5%, kes on kadedad, et teistel inimestel nii hästi läheb, et nad lausa nii lihtsalt Riigikokku saavad. Aga Teie kommentaari juurde tagasi tulles, siis Teie viimane lause on ilmselt see, mis selle riigi kõige hullemast päästab :) Teile ma siis ei soovi edukat pakkumist, vaid edukat kuldsete kätega oma töö jätkamist! Edu!

 • Osta.ee-s on varemgi nalja tehtud ja nagu ma aru saan siis on neil seal sügavalt "pohhui" mida müüakse, peaasi, et neile vaid vahendustasu tiksuks... Edukat oksjonit ja toredat huumorisoont ka edaspidiseks.

  Õhtust, Generalto! Ega ei olegi siis muud teha kui viibutada rusikat taeva poole ja kiruda kapitalismi!

 • Tere, kas Teil plaanis on presidenti koha müüa ? Tahaks broneerida juba täna...

  Tere hommikust hea küsija RaulK1983! Hetkel sellist pakkumist meile tulnud veel pole. Kui tuleb, paneme siia kindlasti üles. Aga Presidentti kohvi saab muidu osta igast hästivarustatud supermarketist ja see on peaaegu sama asi! Edukat pakkumist!

 • Kas ma loobuda saan oma pakkumisest,ma ei lugenud korralikult kuulutust ja ei täheldanud,et pakutakse "täna valitsuses oleva erakonna ridadesse kohta" aga seal onju kõik luuserid ja tolbajoobid,rääkimata sellest,et seal on laus idioodid täna ! Palun tühistage minu pakkumine ,sest ma vihkan neid erakondi kes on valituses täna ! Tänan !

  Hea Alexallar! Nüüd ei ole hea aeg taganeda ja põgeneda - Eesti riik vajab tugevaid särasilmseid tegusaid mehi ja naisi etteotsa! Sellest paremat pakkumist ei tule! Märtsis valitakse Riigikogu uus koosseis ja vähemalt siin pakkumise või küsimuse esitanute põhjal võib loota, et uus koosseis tuleb parem! Kui ei tule, siis ei muutu jälle mitte midagi ja jätkame samas vaimus ja sama sihitut ekslemist. Nii et selg sirgu, rind kummi ja uhkel sammul Riigikokku ja sealt otse autosalongi uut autot liisima!

 • No aga ikkagi,ma ei tahaks nende tolbajoobidega ühes parteis olla,kas parteid saab valida : ( seal ju ainult imbetsillid kellega pole midagi rääkida ,ma ikkagi loobuks !

  Hea Alexallar! Kui lotovõitja näeb ühel hetkel, et ta on võitnud 50 miljonit eurot, siis tunneb ta täpselt sama, mis Sina hetkel - jalad on nõrgad ja dollarimärgid virvendavad silme ees. Ta ei oska selle sülle kukkunud õnnega kohe mitte midagi peale hakatagi. Aga tulebki võtta korraks aeg maha, kutsuda kokku pere ja sugulased ja anda neile teada, mis ja kes Sinust märtsis täpselt saab. Meie soovitus hetkel on, et tee endale tassike sooja teed ja asu autosalongide lehti lappama ja endale sobivat liisinguautot välja valima. See aitab rahuneda ja leppida selle mõttega, et alates märtsist tuleb reaalne rikkus majja! Aga ära põe, oksjon kestab veel tunde ja nagu vanasõnagi ütleb - tantsi palju tantsid aga kepi- ja rahamehed tulevad õhtu lõpuks ikkagi nurgast. Seega ära muretse ja naudi hetkel edukaimat pakkumist!

 • Tahaks väga sellel oktsionil osaleda, aga mind painab üks küsimus. Nimel kas ma saan olla kindel, et ma saan ka pärast oktsioni võitmist kuidagi IQ testi "puhtalt" läbitud? Ma olen enam kui kindel, et ma oma 60 punktiga osutun liialt taibukaks. Kas ma saan teile loota, et saate "pisut" pabereid liigutada ja minu rumalusest õigesti vastatud vastused valede vastu vahetada, et punktiskoor kuidagigi allapoole saada?

  Tere hea Amadeuzise! See on üks asjalikumaid küsimusi, mis siin seni esitatud on. Tõepoolest pole Riigikogus istumiseks (ärme ajame sassi töötamist niisama istumisega, onju!) vaja just suurt ajukapatsiteeti. Meie kahjuks paberimajanduse võltsimisega aidata ei saa, kuid saame anda möningad soovitused, kuidas oma IQ-s allapoole saada: a) peksa oma pead kõvasti vastu betoonseina. Märtsini on veel aega ja jõuad ennast üsna lolliks peksta selle ajaga. b) Jooge julgelt metanooli või etanooli. kui te seda kuskil ei leia, siis võite näiteks proovida juua ka MMSi ja DMSO-t, mis peaksid ka aitama pisut IQ-d alla tuua c) lugege läbi kõik Delfi, Postimehe ja Õhtulehe artiklid iga päev ja garanteeritult olete lollim inimene märtsiks kui ükskõik, milline teine eestlane! Edukat pakkumist ja edukat IQ langetamist!

 • 5 32