PILET_004 autobussi pilet Narva A-14 1 kroon ühistransport

1/1

PILET_004 autobussi pilet Narva A-14 1 kroon ühistransport

23 päeva 1 tund N 13.02.2020 20:45:00
Eseme ID: 132809855 Seisukord: vana Tarneaeg: 5 päeva
Oksjoni lõpuni:
23 päeva 1 tund
Lõpuaeg: N 13.02.2020 20:45:00
Hind: 0.50 EUR
Kogus:
Saadaval 4 tk
Kokku: 0.50 EUR

Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

OstaKohe 0.50 €
Kogus:
Saadaval 4 tk
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
DPD ( 1.95€)
Omniva (al. 2.20€)
SmartPOST (al. 2.59€)
Lihtsaadetis: 0.70 EUR Tähitud saadetis: 3.10 EUR Järeletulemisega Kokkuleppel müüjaga Abi
Algusaeg: N 16.01.2020 20:45:00
Vaadatud: 1
Tallinn, Harjumaa, Eesti
4
REKLAAM
Seisukord: vana
Asukoht: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Kogus: 4
Tarneaeg: 5 päeva
Transport:
SmartPOST: al. 2.59 EUR (XS)
Omniva: al. 2.20 EUR (XS)
DPD Pickup pakiautomaat/-pood 1.95 EUR (XS)
Lihtsaadetis: 0.70 EUR
Tähitud saadetis: 3.10 EUR
Järeletulemisega
Kokkuleppel müüjaga Abi
Maksmine: pangaülekandega, sularahas, deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega
Müüja: okasrebane100% / 6274 / Vaata müüja teisi esemeid

PILET_004 autobussi pilet Narva A-14 1 kroon ühistransport

pileti number võib erineda pildil olevast

 

Kliki siia : Okasrebase e-pood

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

  • Ühtegi küsimust ei ole esitatud
Küsimuste esitamiseks palume sisse logida
OstaKohe 0.50 €
Kogus:
Saadaval 4 tk
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto limiidi alusel. 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas, on KKM 27,24% aastas, tagasimaksete summa 1135 € ja kogusumma 1135 €. Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.