Teised kasutajad on vaadanud veel

Puidust katusekorrusega SUVILA ära vedamiseks

 • Eseme ID: 130576356
 • Jaga

Puidust katusekorrusega SUVILA ära vedamiseks

Eseme ID: 130576356 Seisukord: vana Tarneaeg: 1 päeva
Oksjon on lõppenud
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 4 700.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: P 24.11.2019 22:00:00
Lõpuaeg: K 27.11.2019 22:00:00
Vaadatud: 7814
Viimati pakkus:
Ilmandu, Harjumaa, Eesti
1
Seisukord: vana
Asukoht: Ilmandu, Harjumaa, Eesti
Kogus: 1
Tarneaeg: 1 päeva
Transport: Järeletulemisega
Maksmine: sularahas, deposiidikandega
Müüja: jaanm1100% / 2 / Vaata müüja teisi esemeid

Pakkumisel uuele ehitusele ette jääv katusekorrusega 70 mm freespalksuvila põhjaplaaniga 620x466cm, lisaks  välised rõdude ja verandaosad - siis üldpikkus 925 cm. Ehitusaasta 1996. 

TEHNILINE SEISUKORD 

Katusekate (bituumensindel) ajahambast puretud, hakkab pudenema, seega katusekonstruktsioon võib olla vett saanud, otseseid läbijookse ei tea olevat. Väliste piirete (räästalauad, rõdupiirded jms) kahjustusi näha osaliselt,  põhikonstruktsioon senini olnud kaitstud. Ühekordse klaasiga topeltaknad; puituksed; sisevoodrit ei ole lahti võetud; Tehnilise seisukorra kirjeldus põhineb visuaalsetel  vaatlustel. 

RUUMIJAOTUS: I korrusel köök, vaheruum, kaminaruum ja terrassid kummalgi pool maja. Välisküljel üks tehniline panipaik. Korrustevaheline trepp asub väljas. II korrusel viilkatuse all kaks magamistuba ja rõdu. Vt plaane. 

Pakkumine sisaldab kividest laotud kaminat, muu sisustus ei kuulu kauba sisse. 

TINGIMUSED OSTU KORRAL:

Ostja ostab ehitise olukorras nagu ta on, hilisemaid pretensioone ei arvestata. 

Ostja demonteerib või teisaldab muul moel suvila ja teeb nö platsi puhtaks - viib kaasa kogu puidu ja ka lammutusest tekkivad puidujäätmed ja kamina. Kõik demontaaži ja ehitise teisaldamisega seotud kulud ja võimalikud riskid kannab ostja.   

Nö "ühes tükis" äravedamise huvi korral peab Ostja arvestama, et tee ajutise sulgemise korral läheb vaja lubasid - nt Maanteeameti eriveose luba, millega kaasnevad võimalikud kulud jäävad ostja kanda. Kohalik tee on üsna kitsas ja ka väikese tõusuga, hoone asub paepealsel alal. Hoovi peale sõit suurema autoga soovitatav külmal ajal, kuna pole võimatu, et raske veok võib mullamurukamarasse mõnevõrra sisse vajuda. Värava sissepääs teelt ca 5 m lai. Kraanaga saab suuremaid osi peale tõsta ilmselt kohalikku teed ajutiselt (laadimise ajaks) sulgedes.  

Lahti võtmise ja uuesti kokku panemise huvi korral korral ladustab Ostja utiliseerimist vajavad materjalid nagu ruberoid vms korralikult eraldi viisil, mis ei kahjusta keskkonda ja nii, et prügi oleks võimalik sorteeritult jäätmejaamas utiliseerida. Prügi ladustamine ei tohi jääda takistama muude ehitiste juurde pääsemist krundil. Krundi omanikul on vaja utiliseeritava kohta esitada aruanne.      

Vundament jääb paigale.  

Rubriigi valik on tingitud sellest, et ehitis on demonteerimiseni maa küljes kinni ning selle tulevane sihtotstarve on määramata, kuna müüja ei oska seda määrata. Ostja võib peale ehitise äravedamist sellega teha, mida võimalikuks peab ja soovib. 

Müügis on vaid ehitis, krunt EI OLE müügi objektiks! 

Ehitis on riigipoolne kingitus olümpiavõitjale, mistõttu algse materjali ja ehituse kvaliteet on arvestatavad. Praegune ehitustehniline seisund Müüjale teadmata.  

Ehitis koos päraldistega võiks olla krundilt ära viidud vähemalt aasta lõpuks. Mida varem, seda parem, sest ega tali taeva jää.  

Kõik küsimused oodatud ENNE pakkumise tegemist, hilisemaid pretensioone ei arvestata!

Ehitise seisukorraga tutvumiseks SAATKE PALUN OMA KONTAKT siinsamas oksjoni KÜSIMUSES, millele vastame TEILE HELISTADES, et leppida kokku vaatamise aeg ja koht.     

KAUBA ÜLEANDMINE JA KAUBA EEST TASUMINE 

Kaup loetakse üle antuks/kätte saaduks oksjoni võitja kinnitamisel ja kauba eest tasumisel; demonteerimine või äravedu võib alata kohe pärast kauba eest tasumist. Deposiidimakset kasutades tuleb makse vabastada võiduteate saamisel. Müüja jaoks on aktsepteeritav valuuta euro ja sobivad kõik makseviisid. Tasumise võimalustele seatud piirangud antud oksjoni juures tulenevad OSTA reeglitest.

NB! LISAINFO teisaldamisest huvitatutele: 

Ehitamise alustamise teatis on valda esitatud. Ehitusseadustiku järgi pole vahet, kas teisaldada v lammutada. Töö lõppedes esitatakse jälle vastav teatis (kui hoone on krundilt ära viidud). Mõlemal juhul tuleb aru anda, kuhu lähevad võimalikud tekkivad jäätmed. Mitteorgaanilised utiliseeritakse.  

NB! Palun tee pakkumine vaid juhul, kui oksjoni tingimused sobivad! 

OSTA KOHE hinna pakkuja saab soovi korral kaasa võtta ka natuke NOSTALGIAT - 1996 aastal paigaldatud freesprusssist KÄMPINGU (viimasel pildil). Seest heas korras, katusekate vajab uuendamist;mõõdud: 300 x 380 cm; kõrgus ilma alusplokkideta tipuni 324 cm, koos alusega ca 337 cm. Võta ja vii oma õuele suveks valmis! Jääme kadestama! 

Pakutav SUVILA asub Ilmandu külas, Harku vallas ja kaubaga saab eelnevalt tutvuda, kui jätate oksjoni küsimusse oma kontaktid. Usaldusväärse reitinguga huvilistega võtan otse ühendust ja lepime vaatamise aja ja koha kokku! 

 

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Infoks: Autode, kinnisvara jms asjade puhul on see lubatud.

  vastas 25.11.2019 22:31

  Loomulikult on kaubaga vajalik eelnevalt ja vahetult tutvuda ja kontakti jagamine selleks on lubatud. Antud oksjoni puhul palub müüja saata huvilisel küsimuse kaudu oma kontaktid - ja küsimusele vastamise asemel võetakse huvilisega otse ühendust ning saab kokku leppida ka vaatamise aja ja koha.

 • Kas aluspõrandast kuni korstna tipuni on kõrgus umbes 6 meetrit (nii jooniselt paistab) ja kuni harja tipuni 5,2 meetrit?

  vastas 25.11.2019 22:55

  Tundub nii. Plaani järgi põrandast pennini 470cm, ca 60 cm tipuni ja koos korstnaga tuleb siis ligi 6m jah.

 • Teadupärst ei liba osta.ee oma kontakte osalistel avaldada enne oksjoni lõppu. Kas saate jätta täpsemad koordinaadid, kus ta asub.

  vastas 25.11.2019 20:33

  Reaalne huviline jätku enda koordinaadid. Saame siis täpsustada. Kuigi kirjeldus on niigi küllalt informatiivne.

 • 5 3