Reinusauna kinnistu, Tõnumaa küla, Märjamaa vald

 • Eseme ID: 113680574
Oksjon on lõppenud
Lõpphind: 1 340.00 EUR
Pikenev lõpp: 5 minutit
Algusaeg: E 01.10.2018 12:00:00
Lõpuaeg: E 29.10.2018 12:00:00
Vaadatud: 5530
Viimati pakkus: jalmark
Tõnumaa küla, Märjamaa vald, Raplamaa, Eesti
1
Seisukord: kasutatud
Asukoht: Tõnumaa küla, Märjamaa vald, Raplamaa, Eesti
Kogus: 1
Tarneaeg: 30 päeva
Käsiraha / tagatisraha: 100.00 EUR
Maksmine: pangaülekandega
Müüja: Märjamaa Vallavalitsus — / 0 / vaata kasutaja e-poodi

Reinusauna lagunenud hoonega kinnistu, Märjamaa vald, Manni küla

Maksmine: pangaülekandega

Müüja: Märjamaa Vallavalitsus

Kinnistusraamatu registriosa nr 816950

Katastritunnus 88401:003:0165

Elamumaa 100%, pindala  3925 m², sh ehitiste alune maa 100 m2

Elektroonilise enampakkumise alghind on 300 eurot. Tagatisrahaks on 100 eurot, mis broneeritakse pakkumise tegemisel pakkuja Osta.ee e-kontolt ning enampakkumise võitja tagatisraha tagastatakse peale ülekandearve (ettemaksuarve) tasumist. Notari deposiidi kasutamisel tagastatakse tagatisraha peale tehingu notariaalset vormistamist

Kinnistuga tutvumiseks tuleb pöörduda tööpäevadel Vigala osavallavalitsuse majandustöötaja Arvo Roosi poole (mobiil 56919868, e-post arvo@vigala.ee).

Kinnistu asub Tõnumaa külas. Kinnistul asub elamiskõlbmatu hoone.  Hoonel puudub energiamärgis. Hoonet on võimalik nii lammutada kui ka rekonstrueerida. Kinnistul puudub väljapääs avalikult kasutatavale teele.

Kinnistu müüakse koos kõige kinnistul olevaga, st hoonetes on viimase omaniku mööblit, esemeid, jäätmeid jne.

Enampakkumisel osalev pakkuja kinnitab pakkumist tehes, et on vara põhjalikult üle vaadanud, ta on teadlik kinnistu seisukorrast, suurusest ja piiridest ning juurdepääsuõigusest ja kitsendustest ning ei oma seoses vara, sealhulgas ehitis(t)e seisukorraga mingeid pretensioone võõrandajale ja ta on nõus kinnistu, sealhulgas ehitise(d) omandama seisundis, millises see on pakkumise tegemise hetkel.

Ostja on kohustatud 2 nädala jooksul Märjamaa Vallavalitsuse poolt oksjoni tulemuste kinnitamisest ja arve saamisest tasuma ostuhinna ettemaksuarve. Tasumiseks loetakse raha laekumist Märjamaa Vallavalitsuse arvelduskontole või notari deposiitkontole

Kinnistu notariaalne  müügi- ja asjaõigusleping sõlmitakse enampakkumise võitjaga ühe kuu  jooksul enampakkumise tulemuste kinnitamisest.  Notaritasu ja riigilõivu omaniku kande muutmise eest maksab ostja.

NB! Palume huvilistel kindlasti varaga tutvuma minna ning kinnistu ise põhjalikult üle vaadata. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.

* Kui oksjoni võitja loobub ostust, siis vastavalt Osta .ee kasutajalepingule ja hinnakirjale on Osta.ee’l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille suurus on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast.

* Kinnistu ja oksjoni arve/ ostu-müügi leping vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele).

* Kui soovite arvet/ ostu-müügi lepingut ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt pakkumine teha.

* Kinnistu notariaalne  müügi- ja asjaõigusleping sõlmitakse enampakkumise võitjaga ühe kuu  jooksul enampakkumise tulemuste kinnitamisest.  Notaritasu ja riigilõivu omaniku kande muutmise eest maksab ostja.

Küsimused müüjale

Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad.

 • Kuidas krundile siis pääseb?Kas eelmine omanik sõitis kopteriga?

  Ei oska kommenteerida, kuidas eelmine omanik kinnistul käis. Kopter on ka võimalus. Üks naaberkinnistu on erakinnistu, teine riigimaa, mille riik on teisele eraisikule kasutada andnud. Läbipääsu saab seada kas omanike kokkuleppel või kokkuleppe mitte saavutamisel kohtus (saab taotleda isiklikku kasutusõigust. Sellest tuleneb ka alghind. Hoonete juures pole tavapärane, et ametlikku juurdepääsu pole, küll on see üsna tavaline põllumaade ja metsamaade puhul, et ligipääs toimub omanikevaheliste kokkulepete alusel.

 • pitpro küsis 08.10.2018 14:07

  Kas voolu liin jookseb majani vaatan pildil mingi elektripost

  Majal kehtivat elektriliitumist pole. Kui kaugel vool on, ei tea.

 • Kas foto on tehtud nii kaugelt, kuna kinnistule on võimatu jalgsi minna, sest vahepealse maa omanik seisab püssiga kõrval või on seal pesas kurjad kured? Kas vallal on kurgedele uus majutus olemas juhul, kui ostja nendega kokkuleppele ei saa või jääb kurgede eluaegse majutamise kohustus ostja kanda?

  Leppige huvi korral vaatamine kokku (kontaktid ülal) ja käige kinnistul oma silmaga vaatamas. Ps vastavalt eilsetele uudistele Tallinnas on 1 m2 elamispinna mediaanhind ca 2400 eurot, vaadake ka siinse kinnistu pindala ja alghind uuesti üle.

 • 5 3