Revolutsioonid kui ajaloo lokomotiivid - Martin Malia
- Eseme ID: 252768323
- Jälgi eset
- Jaga
| Hetke hind: | 18 EUR |
|---|---|
| Sinu pakkumine: |
Seda eset saad osta ka siis, kui ei oma veel Osta.ee kontot
| Pikenev lõpp: | 5 minutit |
|---|---|
| Algusaeg: | P 24.05.2026 23:56:23 |
| Viimati pakkus: | — |
- Turvatud maksed
- Autenditud müüjad
- Kiire klienditugi
- Soodne transport
| Seisukord: | Kasutatud |
|---|---|
| Asukoht: | Karunurme, Harjumaa, Eesti |
| Keel: | Eestikeelne |
| Kogus: | 1 |
| Transport: |
Omniva: al. 1.23 EUR (XS)
Unisend: 1.39 EUR (S)
|
| Maksmine: | deposiidikandega, Osta.ee e-konto ülekandega |
| Müüja: | Coifield100%positiivset tagasisidet Vaata müüja teisi esemeid |
512 lk
Nagu uus.
Meisterlik raamat vaatleb Lääne revolutsioonide lainet ja selle kommunistlikku kulminatsiooni 20. sajandil. Võrdleva ajaloo laiahaardeline ja sügav käsitlus pakub sotsialismi kujunemise uut tõlgendust, tuues välja Vene revolutsiooni, Nõukogude režiimi esile tõusu ja Nõukogude Liidu lõpliku kokkuvarisemise tähenduse.
Martin Malia uurib 15. ja 16. sajandi Euroopa ususõdasid, Inglismaa, Ameerika ja Prantsusmaa revolutsioone ning plahvatuslikke sündmusi 20. sajandi Venemaal. Ta järeldab, et 20. sajandi revolutsioonide juured on sügaval Euroopa ajaloos, revolutsiooniline mõtlemine ja tegevus radikaliseerusid ühest suurest revolutsioonist teise. Malia pakub omanäolise vaate revolutsiooni fenomenile ja annab huvitava hinnangu selle jõule kui ajalugu edasiviivale väele.
MITU ESET ÜHES PAKIS SAADAN AINULT JUHUL, KUI NENDE EEST ON TASUTUD E-KONTOGA. DEPOSIIDIGA MAKSMISEL SAADAN IGA ESEME ERALDI.
Palun võidetud esemete eest tasuda ühe nädala jooksul. Vastasel juhul lähevad asjad uuesti müüki.
Kui on öeldud, et esemed liiguvad ainult postiga, siis järelikult ei saa neid käest kätte üle anda ja pole mõtet sel teemal kauplema hakata.

Küsimused müüjale
Ainult vastatud küsimused on kõigile nähtavad. NB! Oma kontaktandmete jagamise korral ei saa Osta.ee teid petturite eest kaitsta.