Другие пользователи смотрели ещё

2-toaline korteriomand Maleva tn 1-77 Tallinn (56,4 m2)

2-toaline korteriomand Maleva tn 1-77 Tallinn (56,4 m2)

ID товара: 149011787 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 78 300.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 21.12.2020 17:22:31
Окончание: Вт 19.01.2021 19:00:00
Просмотров: 1628
Последний претендент:
Maleva tn 1-77, Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
RIIGI KINNISVARA AS
Рег. код 10788733    Пользователь с 07.11.2018

RKAS 2 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Maleva tn 1-77, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт: По договорённости с продавцом Abi
Задаток: 1000 EUR
Оплата: банковский перевод
Продавец: RKAS 2100% / 1 / э-магазин продавца

Aadress: Harju maakond, Tallinna linn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva tn 1-77
Kontaktisikuks on Riigi Kinnisvara AS müügijuht Marko Künnapas, e-post: marko.kunnapas@rkas.ee, telefon: 5367 6653.

Aadress: Harju maakond, Tallinna linn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva tn 1-77

Korteriomand: 4. korrusel asuv 2-toaline korter nr 77, üldpinnaga 56,4 m2 ja 564/78386 suuruse mõttelise osaga kinnistust. Korteriomandi igakordse omaniku erikasutuses oleva keldrikorruse panipaiga number on 149 ja korteriomandi igakordse omaniku kasutuses oleva parkimiskoha number on 13.

Sõlmitud on erikasutusse andmise kokkulepe, millega määrati parkimiskohtade, panikaikade kasutamine.

Registriosa nr: 13168650

Katastriüksuse tunnus: 78408:808:0090 

Sihtotstarve: elamumaa 50% - ärimaa 50%

Kinnistu pindala: 9039 m2

Objekti kirjeldus:

KORTER

4. korrusel asuv 2-toaline avara planeeringuga valgusküllane korter. Korter koosneb koridorist, kahest toast ja duširuum/WC-st. Korteri juurde kuulub keldris panipaik ja parkimiskoht.

HOONE

Ehitisregistri andmetel on hoone kasutusele võetud 2000. aastal, kuid tõenäoliselt on kasutuses olnud juba 1998. aastast. Hoone seinad on tellisest, mis on kaetud fassaadikattega; vahelaed on monteeritavast raudbetoonist; katusekatte materjal - plekk. Hoone kütmiseks kasutatakse lokaalset gaasikatlamaja. Gaasipaigaldisele hiljuti teostatud remont.

ÜMBRUS

Läheduses olemas kõik eluks vajalik. Üle tee paikneb uus Kopli kaubanduskeskus, kus olemas nii toidupood kui apteek. Läheduses paiknevad erinevad teenindusasutused, Kopli polikliinik, Pelguranna raamatukogu, spordikeskused ja pangakontorid. Piirkonnas tegutsevad erinevad koolid ja lastaiad.

Stroomi rand ca 20 minutilise jalutuskäigu kaugusel, kus lisaks erinvad sportimisvõimalused.

TRANSPORT

Maja ees olemas trammipeatus (nr 1 ja nr 2), millega mugav ja kiire ühendus kesklinnaga, bussiliinide

nr 32, 33 ja 72 ja trollibussiliinide nr 4 ja 9 peatused, milledega hea ühendus Kristiine, Mustamäe ja

Nõmme linnaosadega.

Asjaõiguslikud koormatised: puuduvad

Võlaõiguslikud koormatised: puuduvad

Ehitised: Ehitisregistri andmetel asub kinnistul:

 1. Korterelamu (ehitisregistri kood 101030415) suletud netopinnaga 10 614,6 m2; NB! Korterelamu ja korteriomandi kohta Ehitisregistris avaldatud andmed ei vasta kogu ulatuses tegelikkusele. Korteriomandi number Ehitisregistris on 47 (osa endisest eluruumist nr 47, mis on täna jagatud kaheks korteriomandiks – nr 77 ja nr 78) ja korterelamu neljanda korruse andmed ei vasta tegelikkusele.

 2. KOMPLEKTALAJAAM „HEKA-2“ (ehitisregistri kood 120228794) suletud netopinnaga 7 m2.

Korteri seisukord

Korter vajab remonti. Seintes ja lagedes esineb pragusid. Köök-toas elektripliit ja õhupuhasti, mille töökorras oleku kohta puudub info ning kraanikausikapp koos kraanikausiga. Elutoas tugitool, voodi koos madratsiga, madal laud ja madal riiul. Korteris olev mööbel ja tehnika jäävad korterisse ning müüja poolt äravedamisele või utiliseerimisele ei kuulu. Radiaatorite regulaatorid võivad vajada vahetamist. Korteri õhutusklappide seisukord ei ole teada ja võivad vajada väljavahetamist.

Keldriboksil (panipaigal) ei ole ust ja müüja ei kohustu seda ka paigaldama.

Korteris on olemas veemõõtjad.

 

Maja korterite seintes ja lagedes esineb pragusid. Korteriühistu on probleemist teadlik, kuid hoone seisukorra kohta ekspertiisi pole tehingu hetkeks teostatud. Kortermajas võib esineda hallitust.

Korteriühistu nimi ja registrikood: KÜ Tallinn, Maleva 1 (registrikood 80556823).

KÜ-l laenukohustus puudub.

KÜl on kehtiv majanduskava, mis on kinnitatud 2020/21. aastaks.

Remondifondi kogutakse vastavalt kütteperioodile: oktoobrist kuni aprillini 0,6 eur/m2 ning maist kuni septembrini 1 eur/m2 korteri kohta.

2020.a. sügisel on kokku lepitud teostada hooneümbruse kivisillutise ning hoone sokli, trepikäigu ja trepiastmete remonttööd. Tööd on lõpetamisel.

Remondi prioriteedid vastavalt 2019. majanduskavale: 1) gaasipaigaldis, 2) kanalisatsioon, 3) katuseparkla. Teostatud on gaasipaigaldise remont. Prioriteete 2020/21 majanduskavaga ei muudetud.

 

Katuseparklas on mõningad parkimiskohad ümberjoonitud ja sellest tulenevalt on muutunud osaliselt parkimiskohtade asetus, mis oli notariaalses erikasutusse andmise kokkuleppes. Asetused muutusid katuseparklas parkimiskohtadel nr-ga 70-78 ja 96. Antud korteriomandit parkimiskohtade asetuse muutus ei puuduta.

Liitumised ja kolmandate isikute tehnovõrgud- ja rajatised:

Tehnovõrgud

Olemasolu

Liitumine

Märkus

Elekter

Jah

Jah

Leping KÜ kaudu

Vesi

Jah

Jah

Leping KÜ kaudu

Kanalisatsioon

Jah

Jah

Leping KÜ kaudu

Küte

Jah

Jah

Leping KÜ kaudu. Hoones lokaalne gaasiküte.

Teenuslepingud: Puuduvad

Tarbimislepingud: Puuduvad

Kinnistu Tallinna linn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva tn 1 suhtes kehtivad piirangud/kitsendused (seisuga 09.12.2020.a.):

Kinnistu jääb elektripaigaldiste kaitsevöönditesse, ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni vöönditesse, sideehitiste kaitsevöönditesse, gaasipaigaldiste kaitsevöönditesse ning raudtee kaitsevööndisse.

----------------

Avaliku kirjaliku enampakkumise tingimused

Kinnitatud juhatuse otsusega YLD-3/2020-2423

 1. Riigi Kinnisvara AS müüb elektroonse enampakkumise teel veebikeskkonnas Osta.ee Harju maakonnas Tallinna linnas Põhja-Tallinna linnaosas Maleva tn 1-77 asuva korteriomandi alghinnaga 78 300 (seitsekümmend kaheksa tuhat kolmsada) eurot.

Korteriomandi täpsemad andmed on toodud käesoleva enampakkumise tingimuste Lisas 1.

 1. Pakkumused esitatakse ja fikseeritakse Osta.ee keskkonnas vastavalt portaalis kehtivatele reeglitele. Pakkumuste esitamise tähtaeg on 19.01.2020. a kell 19:00.

 2. Pakkumused tehakse tavalisel oksjonil (Inglise oksjon) mis on pikeneva lõpuga (5 minutit). Pakkumuste samm on muutuv vastavalt saavutatud hinnatasemele. Esialgne samm on 250 eurot.

 3. Enampakkumise tagatisraha suurus on 1 000 (üks tuhat) eurot.

 4. Pakkumuse tagatisraha tasuda Osta.ee keskkonnas vastavalt keskkonnas toodud juhistele ja korrale.

 5. Tagatisraha ei tagastata, kui enampakkumise võitjast tulenevatel asjaoludel ei ole kinnistu müügilepingut sõlmitud enampakkumise tingimustes sätestatud tähtaja jooksul. Enampakkumise võitja poolt deponeeritud tagatisraha võetakse arvesse tasaarveldusel müügihinna tasumisel.

 6. Riigi Kinnisvara ASi juhatus (edaspidi juhatus) kinnitab enampakkumise tulemused 5 (viie) tööpäeva jooksul arvates Osta.ee poolt väljastatud enampakkumise protokolli kättesaamisest. Nõustumus müügilepingu sõlmimiseks antakse pakkumusele, mis on kõige kõrgem. Kõrgeima pakkumuse esitaja nimi ja summa avalikustatakse.

 7. Pakkujatele, kelle pakkumus ei osutunud kõrgeimaks, tagastab Osta.ee süsteem tagatisraha täies ulatuses koheselt peale enampakkumise lõppu.

 8. Notariaalne müügileping ja asjaõigusleping sõlmitakse enampakkumise võitjaga Riigi Kinnisvara AS poolt valitud notari juures 30 (kolmekümne) päeva jooksul alates enampakkumise tulemuste kinnitamisest. Kõik notariaalse müügilepingu sõlmimisega seotud kulud tasub ostja. Kogu ostuhind tuleb tasuda notariaalse müügilepingu sõlmimise päevaks (arvestusega, et ostuhinna laekumine on toimunud enne müügilepingu sõlmimist) kas Riigi Kinnisvara ASi arveldusarvele nr EE742200221027006138 Swedbankis või notari deposiitarvele.

Juhul, kui ostja kasutab krediidiasutuse teenuseid ostuhinna tasumiseks, peab ostja hiljemalt notariaalse müügilepingu sõlmimise ajaks esitama Riigi Kinnisvara ASile:

  1. kinnituse vastava kokkuleppe sõlmimisest ostja ja krediidiasutuse vahel, mille alusel Riigi Kinnisvara AS võib kindel olla, et ostja täidab ostuhinna tasumise kohustuse täies ulatuses ja

  2. kinnituse, et ostja on andnud krediidiasutusele täitmiseks maksekorralduse ostuhinna ulatuses (või ulatuses, mis ei ole kaetud ostja omafinantseeringuga), mille alusel krediidiasutus teostab vastava ülekande Riigi Kinnisvara ASile 3 (kolme) pangapäeva jooksul notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevast.

 1. Kui pakkuja, kelle pakkumusele on antud nõustumus müügilepingu sõlmimiseks, ei ole sõlminud kinnistu müügi- ja asjaõiguslepingut 30 (kolmekümne) päeva jooksul arvates enampakkumise tulemuste kinnitamisest või võtab ostupakkumise tagasi selle jõusoleku ajal, on juhatusel õigus enampakkumine nurjunuks tunnistada.

 --------------------

MUU INFO KORTERIOMANDI JA LEPINGUTINGIMUSTE KOHTA

 1. Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (Müüja) ei vastuta lepingu esemel (sh selle olulised osad) esinevate võimalike varjatud puuduste eest, millest Müüja ei olnud ega pidanud olema teadlik müügilepingu sõlmimise hetkel, ning tulenevalt eeltoodust, ei ole ostjal õigust esitada Müüja vastu nõudeid müüdava vara puudustega seoses ning kasutada mistahes õiguskaitsevahendeid. Müüja müüb lepingu eseme seisuskorras „nagu on“ („as is“).

 2. Ostja on kohustatud kinnistu, sellel paikneva ehitise ja korteriomandi üle vaatama ja ostupakkumisega kinnitama, et ta on teadlik kinnistu, ehitise ja korteriomandi seisukorrast, on teadlik müüja poolt teavitatud asja puudustest ega oma selles osas Müüja vastu mingeid pretensioone. Ostja kohustub eelpoolnimetatud nõudeid ja pretensioone ka tulevikus mitte esitama.

 3. Müüja ei vastuta ehitisregistri elektroonilises andmebaasis avaldatud andmete õigsuse ega tegelikkusele mittevastavuse eest ega ehitisregistris andmete puudumise eest ning kahju eest, mis võib kaasneda ostjale seoses nimetatud andmete ebaõigsusega, puudumisega ja tegelikkusele mittevastavusega.

 4. Hoonele, milles paikneb müügiobjektiks olev korteriomand, on väljastatud energiamärgis energiaklassiga E.

 5. Korteriomandi otsene valdus antakse ostjale üle hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul arvates müügilepingu sõlmimisest, kui müügilepinguga ei lepita kokku muud tähtaega. Müüja kannab kõik korteriomandiga seotud kulud kuni valduse üleandmiseni, tasudes need hiljemalt ühe kuu jooksul arvates valduse üleandmisest.

Müüja võimaldab kõikidel huvitatud isikutel tutvuda müüdava varaga, sh teostada vaatlusi ning juhul kui omandamisest huvitatud isik peab vajalikuks teostada omal kulul täiendavaid analüüse, ekspertiise vm, ei tee Müüja huvitatud isikutele takistusi selliste toimingute teostamiseks. Objekti vaatluseks ja vajalike toimingute teostamiseks palume eelnevalt kontaktisikuga aeg kokku leppida.

Käesolevas kirjelduses nimetatud dokumentide täistekstidega ja muude korteriomandit puudutavate andmetega (dokumentidega) on võimalik tutvuda eelregistreerimisel.

Kontaktisikuks on Riigi Kinnisvara AS müügijuht Marko Künnapas, e-post marko.kunnapas@rkas.ee, telefon 5367 6653.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Заданных вопросов нет

Другие аукционы продавца