3M uksekaitse autole, must, 4tk komplektis, uus!

3M uksekaitse autole, must, 4tk komplektis, uus!

ID товара: 158873997 Состояние: новый Срок доставки: 7 дней
Предложение закончилось
Предложение закончилось
Окончательная цена: 5.00 EUR
Начало: Чт 01.07.2021 19:40:21
Окончание: Чт 29.07.2021 19:40:21
Просмотров: 21
Ageri küla, Järva vald, Järvamaa, Eesti
1
Состояние: новый
Расположение: Ageri küla, Järva vald, Järvamaa, Eesti
Koл-во: 1
Срок доставки: 7 дней
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Intan100% / 976 / Посмотреть другой товар

Toode on kummist, pehme ja painduv, kleebitakse ukse serva peale, kaitseb nii sinu auto ukse serva kui ka kõrval seisva auto külge mõlkimise eest. Vahel lapsed lükkavad ukse hooga lahti, vahel tugev tuul rebib ukse käest, antud toode kaitseb sellistel puhkudel mõlkide eest! 


Vaata ka minu teisi huvitavaid oksjone ja pakkumisi siit:

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=search.searchseller&q[seller]=Intan

Kui midagi head jääb silma, lisa see omale lemmikuks! Nii saad e-maili teel teavituse oksjoni lõppemise kohta ja sa ei maga head asja maha! 😏

Ostud postitan hiljemalt 10 päeva jooksul, mitte iga päev, sest lähim pakiautomaat on kaugel... Mitme eseme ostu korral võib kapi suurus muutuda, kuid ma proovin alati pakkida nii, et mahuks võimalikult väiksesse kappi.

NB!!! Klaasi, potselani jm õrnasid asju pakin ühte pakki mõistliku koguse! Kui võidad 10 oksjonit, siis palun ära ole rumal ja ära arva, et pakin mitukümmend õrna asja ühte pakki! Deposiitmakse korral palun kohe valida Omniva kapp, sest need ostud saadan ma kõik eraldi! 

Minu oksjonid ja pakkumised on avatud inimestele, kellel on kauba vastu reaalne huvi ning ka rahalisi vahendeid kauba välja ostmiseks. Makset e-kontole ootan 48h jooksul peale oksjoni lõppu. Kui ostja pole 7 päeva jooksul ei maksnud ega ka muul viisil reageerinud, siis läheb ese uuesti müüki või utiliseerimisele! 

Kui tundub, et kaup ei vasta kirjeldusele või on mõni muu puudus/defekt vms, mida ma ise ilmselt pole märganud, siis ma palun mitte tõtata pretensiooni esitama ega negatiivset kommentaari kirjutama! Lihtsalt helista või kirjuta mulle, kannan raha tagasi või leiame muu lahenduse, minu eesmärk ei ole kedagi petta ega tüssata! 

Kõikvõimalikud küsimused palun esitada oksjoni käigus ja enne pakkumist, vastan hea meelega ja vajadusel lisan pilte, hilisemaid pretensioone ei rahulda!

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет