Akutõstuk Belet AV20T + laadija

Akutõstuk Belet AV20T + laadija

ID товара: 177276229 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 2 999.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Ср 22.06.2022 11:00:00
Окончание: Ср 06.07.2022 11:04:47
Просмотров: 838
Последний претендент: btd
Narva, Ida-Virumaa, Eesti
1
Продавец:
Maksu- ja Tolliamet100%положительный отзыв
78 oбратная связь    36 подписчики
Maksu- ja Tolliamet   Пользователь с 30.01.2003
Рег. код 70000349
Состояние: использованный
Расположение: Narva, Ida-Virumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: банковский перевод
Продавец: Maksu- ja Tolliamet100%положительный отзыв Посмотреть другой товар

Akutõstuk Belet AV20T + laadija

Tootmisaasta: 2003

Tõstevõime: 2000 kg

Tõstuk vähe töötanud, hooldaja andmeil aku vahetatud aastal 2011, viimati töötunde 1018, 2014 vahetatud 1 rehv, hooldatud regulaarselt 2 korda aastas. Tõstuk töökorras.

Müügivara asub Narva linnas.

Alghind 2000.00 eurot.

Müüakse lõpphinnaga, millelt ei saa maha arvata sisendkäibemaksu.

Vara antakse üle pärast ostusumma laekumist.

Täiendava info saamiseks või varaga tutvumiseks palume võtta ühendust e-posti teel [email protected]


NB!

Müüjal on kõik õigused sõlmida leping vastavalt selles toodud tingimustele ja ühelgi kolmandal isikul ei ole lepinguobjekti suhtes mingeid õigusi, sealhulgas omandiõigust, õigust valdamiseks, kasutamiseks ega käsutamiseks ega seadusest või kokkulepetest tulenevat õigust selliste õiguste taotlemiseks.

Ostuhinna tasumine: Müüja esitab ostjale 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimisest arve, mille ostja on kohustatud tasuma 10 (kümne) päeva jooksul müüja poolt esitatud kontole. Lepinguobjekti valduse üleminek müüjalt ostjale
vormistatakse üleandmisaktiga. Täpne üleandmise aeg lepitakse lepinguosaliste vahel eraldi kokku e-kirja või telefonitsi helistamise teel. Üleandmine peab toimuma 1 (ühe) kuu jooksul lepingu sõlmimisest arvates, kuid mitte enne ostuarve täielikku tasumist. Lepinguobjekti omandiõiguse üleminek loetakse toimunuks lepinguobjekti üleandmisega. Juhul, kui ostja ei ole hinna tasumise kohustust täitnud, on müüjal õigus tehingust taganeda.

Juhul, kui ostja ei tasu pakkumusel tehtud hinda tähtaegselt on müüjal õigus nõuda viivist 0,015% kauba hinnast iga tasumisega viivitatud päeva eest. Kui müüjast tingitud põhjustel ei anta oksjonil ostetud kaupa ostjale üle kokkulepitud tähtaja jooksul on ostjal õigus ostu-müügitehingust taganeda. Taganemisavaldus esitatakse müüjale kirjalikult. Sellisel juhul on müüja kohustatud tagastama ostjale
ostja poolt tasutud hinna 10 (kümne) päeva jooksul arvates Taganemisavalduse kättesaamisest. Tehingust tulenevad vaidlused püüavad osapooled lahendada läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu osalistel lahendada läbirääkimiste teel pöördutakse vaidluse lahendamiseks Harju Maakohtusse.

Müügileping sõlmitakse ja vara vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele! (Kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele. Kui võitjaks on juriidiline isik/ettevõte, siis vastava juriidilise isiku nimele). Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto Osta.ee keskkonda ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha.

Kui oksjonivõitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee Kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast, minimaalselt aga 15,00€.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • julius спросил 23.06.2022 11:21

    Tere Kas tõstukil on roolivõimendus? Kas esikahvli liigutamine vasakule-paremale ka võimalik?

    Tere. Roolivõimendi kohta 100% kindlat vastust ei oska anda, kuid ilmselt on olemas. Kahvli liigutamine vasakule-paremale on võimalik.

  • 5 1

Другие аукционы продавца