Alisa Vasina poltkõrvarõngad "Arlekiinjänes"

Alisa Vasina poltkõrvarõngad "Arlekiinjänes"

ID товара: 134767248 Состояние: новый Срок доставки: 4 дней
Предложение закончилось
Предложение закончилось
10.00 EUR
Просмотров: 87
Tartu, Tartumaa, Eesti
ASILA OÜ
Рег. код 14432140    Пользователь с 09.10.2018

ASILA 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tartu, Tartumaa, Eesti
Срок доставки: 4 дней
Транспорт:
SmartPOST: От 2.59 EUR (XS)
Omniva: От 1.99 EUR (XS)
DPD Pickup автомат/торговые точки 1.94 EUR (XS)
По договорённости с продавцом Abi
Возврат: Соглашаюсь выкупить вещь обратно в течении 14 дней если вещь не подошла. Покупатель оплачивает все почтовые расходы. Вещь должна быть неиспользованной, с этикетками и в оригинанльной упаковке Abi
Оплата: банковский перевод, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: ASILA100% / 22 / э-магазин продавца

Alisa Vasina Kevadkollektsioon nimega "Pöörased märtsijänesed" esitleb poltkõrvarõngaid, mis on loodud sobituma kollektsiooni naiselike kikilipsudega. Poltkõrvarõngaid võib kanda lipsudest eraldi, igapäevaselt, sest nad on niivõrd kerged, et ei sega igapäeva tegevusi ning on stiilseks aksessuaariks kandja kõrvas. 

Kõrvarõnga diameeter: 14 mm.
Materjal: Värviga kaetud messing ja epoksiidvaik.
Toode saabub kinkekarbis.

Värviga kaetud ehe sobib metelli allergikutele seni kuni värv püsib tootel. Testitud parima sõbranna peal, kes on metallide suhtes väga tundlik, kui neid kõrvarõngaid saab ta muretult kanda. 

Tegemist on fragmendiga kunstiteoselt nimega Arlekiinjänes. Arlekiinjänes pärineb Alisa Vasina jäneste maalide seeriast, milles kunstnik uuris jäneste sümboleid ning kuidas see loom on inspireerinud visuaalkultuuri läbi aegade. Arlekiinjänes viitab mustkunstile ning selle, et Tänu kübaratrikile on jänes saanud mustkunsti sümboliks. Fragmendil on illusiooni ring, mida hoiab arlekiinjänes originaalteosel. 


Alisa Vasina on noor disainer, kes sündis ja tegutseb Eestis, Tartus. Kaasaja popkultuur on teda alati inspireerinud. Ta keskendub kaasaegsete karakterite portreteerimisele loomadel põhinevate tegelastena. Seda teeb ta läbi huumori prisma. Oma teosed maalib ta populistliku kunstiliikumise stiilis, mis kannab nime Pop sürrealism. Teda köidab selle stiili pildikeel ja huumorimeel - mis on vahel mõnus, mõnikord ebameeldiv ning kohati sarkastiline. Läbi Alisa Vasina loomingu sukeldud maailma, täis pööraseid ja vastuolulisi olendeid. Tema disaintoodete valikus leiad tema illustratsioonidel põhinevat disaini nii moe kui ka kodukujunduse valdkonnast.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет