Ämblikkiik Classic 100cm ja max 150kg.,sinine.

Ämblikkiik Classic 100cm ja max 150kg.,sinine.

ID товара: 157636576 Состояние: новый Срок доставки: 3 дней
Цена ранее: 69 EUR
Цена: 29.90 EUR
Koл-во:
В наличии 7 шт
Итого: 29.90 EUR

Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee

КупитьСразу 29.90 € 69 €
Koл-во:
В наличии 7 шт
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
Курьер: 5 EUR Самовывоз
Просмотров: 200
Tallinn, Harjumaa, Eesti
7
Polder OÜ
Рег. код 12752633    Пользователь с 16.11.2020

Perekaubad 100% э-магазин
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 7
Срок доставки: 3 дней
Транспорт: Курьер: 5 EUR
Самовывоз
Оплата: банковский перевод, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Perekaubad100% / 215 / э-магазин продавца

Kiige rõnga läbimõõt 100 cm. Reguleeritavate riputusnööride pikkus 150-180 cm ja kandevõime max. 150 kg. Kiige rõngas on 4 osast kokkupandav ja riputusnöörid kinnituvad tugevate poltühendusega rõnga külge. Ämblikkiige rõngas on tugevast terasest (¢25*1.0mm), mis on kaetud pehmendusega. . Kiige istumisalune võrk on sinine ja 5 mm paksusest ilmastikule vastupidavast materjalist ja riputusnööride paksus 10 mm.

Millisele lapsele ei meeldi hullata mänguväljakul? Kuid tänapäeval on raske lapsi eemale meelitada ekraanidest ning motiveerida aega veetma värskes õhus. Sellegi poolest on kiik alati olnud universaalne atraktsioon, mis äratab laste tähelepanu.
Tänu oma praktilistele ja kasutajasõbralikule konstruktsioonile saate te hõlpsasti riputada selle pesakiige oma maja või suvila hoovi. Kuna see on peamiselt valmistatud nööridest ja pehmest materjalist siis on see laste jaoks maksimaalselt ohutu.
Selle kiige veel üheks suureks eeliseks on see, et sellel võib kiikuda üheaegselt mitu last või kogu pere,sest selle kiige kandevõime on kuni 120kg!
Kui teil on perekonnas rohkem kui üks laps või teie lapsel on sõbrad naabruses, saab see kiik suurepäraseks meelelahutuseks kohe mitme lapse jaoks. Rõõmustage oma lapsi ning täiendage oma maja hoovi selle ereda aksessuaariga!Ämblikkiik on huvitav ja ebatavaline meelelahutus, mis meeldib nii lastele, kui ka täiskasvanutele.
KIIR PAIGALDUS – kurepesa on lihtne ja kiire paigaldada. Komplekt sisaldab riputusköite otsas spetsiaalseid rõngaid, mis seda protsessi oluliselt parandavad. Komplekti kuulub kõik, mis on vajalik kiige probleemideta monteerimiseks.
KÕRGUSE REGULEERIMINE – kiigel on võimalus riputusköit reguleerida 150- 180 cm . Tänu sellele sobib kiik suurepäraselt nii väiksematele kui suurtele lastele, aga ka täiskasvanutele. Tugevad, 10 mm paksused põimitud köied tähendavad seda, et kiigel mängides ei pea te oma laste pärast muretsema.
ILMADE TINGIMUSTELE – kiik on valmistatud ilmastikutingimustele vastupidavast ja kiiresti kuivavast materjalist. Tänu sellele saate selle ohutult välja jätta ka ebasoodsate ilmastikutingimuste korral. See tagab, et isegi vihmasajus ei pea te kiiget kohe eemaldama.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет
Чтобы задать вопрос просим войти
КупитьСразу 29.90 € 69 €
Koл-во:
В наличии 7 шт
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee

Товары, которые вам могут быть интересны