Другие пользователи смотрели ещё

ATV 50cc bensiinikas

ATV 50cc bensiinikas

ID товара: 155750402 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 340.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Сб 01.05.2021 17:05:46
Окончание: Сб 29.05.2021 17:05:46
Просмотров: 827
Последний претендент: decora
Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: kaupleja30100% / 3456 / Посмотреть другой товар

pakkuda töökorras ja toimiv bensiinikas 

50cc

Tallinnas võin tuua koduukseni 10.- eest

asub Lool

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Kes soovib eelnevalt vaatama tulla, siis palun jäta oma kontaktid küsimustesse, võtan teiega ühendust. Hind kujuneb oksjoni käigus.

  Kes soovib eelnevalt vaatama tulla, siis palun jäta oma kontaktid küsimustesse, võtan teiega ühendust. Hind kujuneb oksjoni käigus.

 • decora спросил 02.05.2021 20:08

  No ma ei saa küll uskuda, et Te oksjoniga laulatatud saate olla. Kui ma varem asju, ostsin-müüsin, sain küll muuta esemw staatust. Tunnistan, hetkel ma reegleid ei tea. Aga ei saa ju olla võimalik, et müüja on pantinud oma eseme, kuuks ajaks ja ostja samamoodi, ei saa kaupa enne oksjoni ametlikku lõppemist. See ei tundu, kuidagi reaalne. Kauba omanik olete siiski Teie ja teete sellega, mis soovite. Osta.ee ei saa omastada teie kaupa, kui müüki panite.

  Need on osta reeglid, mina neid välja mõelnud ei ole. * Käimasolevat oksjonit saab tühistada vaid seni, kuni pole veel ühtegi pakkumist tehtud! * Alghind on hind, millega olete nõus oma kauba oksjonile panema ja millest algab hinna pakkumine oksjonil. Näiteks: müüja paneb alghinnaks 2,50 €, siis on ostjatel õigus pakkuda hinda alates 2,50 €-st. * OstaKohe hind on fikseeritud hind, millega on võimalik kaup koheselt ära osta. Kui keegi pakub koheselt OstaKohe hinna, siis on kaup müüdud ja oksjon läbi. OstaKohe hind kaob automaatselt ära kui oksjonile tehtud pakkumised on jõudnud kahe sammu kaugusele OstaKohe hinnast (muudatus süsteemis jõustub 20.03.2012) ning seejärel jätkub oksjon oma tavalist rada pidi. NB! Kui soovite eset omandada OstaKohe hinnaga, jälgige, et teete oma pakkumise oksjoni all selleks mõeldud "Osta Kohe"-nupule klikkides. Kui sisestate Osta Kohe summa tavapakkumisena, kestab oksjon edasi. Mina kahjuks oksjonit tühistada ei saa, sest pakkumine on tehtud. Kuna mul oli lisatud ka osta kohe hind, aga tegite pakkumise alghinnale, siis oksjon kestab edasi. Et jah, reeglid on sellised ja minu käed on kahjuks seotud. (oksjoniväliselt ma eset müüa ei tohi, kuna võin selle eest ise trahvi saada)

 • decora спросил 02.05.2021 19:42

  Assa kurja…. :( Ma pakun nõutud “osta-kohe” hinna ja paneme kuulutuse kinni. Nii saab ehk?

  Mina kahjuks seda teha ei saa. (osta kohe hinda määrata, ega ka oksjonit sulgeda). Võimalus on kirjutada osta.ee-sse ja seletada neile, et pakkumine läks natuke valesti :) vb nemad tulevad appi ja saavad seda muuta.

 • decora спросил 02.05.2021 19:24

  Viisakas vastus, oleks, loomulikult teretulnud. Minu küsimus on konkreetne, ma soovin osta. Milline on hind, milles kokku lepime ja tehinguit rahuldav. Ma ei näe, “osta kohe hinda” . Määrake see palun ära ja sobival pakkumisel, lööme käed.

  Tere, vastasin sellepärast sedasi, et mul oli ka Osta Kohe hind oksjonil olemas. Vaatasin nüüd oksjonit ja nägin, et olete pakkumise teinud alghinnale, aga mul oli märgitud ka osta kohe hind, milleks oli 265.- Kuna te olete teinud pakkumise nn alghinnale 250.-le eurole, siis minul näitab, et osta kohe hind on maha tõmmatud. Sellepärast vastasingi, et palun väga, kes teid osta keelab :) (kuna mul oli ka osta kohe hind olemas, mida hetkel mul enam ei näita) Hetkel, kuna tegite pakkumise alghinnale, ei teinud pakkumist osta kohe hinnaga, siis nüüd mina enam osta kohe hinda määrata ei saa ning oksjon lõpeb 28 päeva pärast. (oksjoniväliselt ma kahjuks eset müüa ei saa).

 • decora спросил 02.05.2021 16:06

  Tere. Ostan ära.

  Palun väga, kes teid keelab!

 • kertuzh спросил 02.05.2021 13:55

  Tere, Kas võimalik on ka ATV kohta rohkem infot saada ning kas on võimalik ka vaatama tulla?

  ATV on töökorras ja sõidab. 50cc bensiinikas. Mida täpsemalt veel teada soovite? Saab ka vaatama tulla Loole, selleks palun jätke küsimustesse enda meili aadress, saadan sinna aadressi.

 • 5 6