Другие пользователи смотрели ещё

Bedsure elektriline soojendustekk (hall)

Bedsure elektriline soojendustekk (hall)

ID товара: 189093468 Состояние: новый Срок доставки: 1 дней

Предложение закончилось

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Предложение закончилось

Данная продажа закончилась без ставок. Если желаешь узнать в наличии ли ещё товар, то оставь оповещание продавцу, что желаешь купить товар. Пришлём Вам e-mail если продавец снова добавит товар на продажу.

Окончательная цена: 28.00 EUR
Начало: Чт 02.02.2023 07:01:13
Окончание: Чт 02.03.2023 07:01:13
Просмотров: 72
Tallinn, Harjumaa, Eesti
2
Продавец:
preon100%положительный отзыв
225 oбратная связь    19 подписчики
Состояние: новый
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 2
Срок доставки: 1 дней
Возврат: Согласен забрать товар в течение Abi
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: preon100%положительный отзыв Посмотреть другой товар

Uus pakitud Bedsure elektriline soojendustekk (hall, 100% polüester, 130x180 cm, EU pistik)

  • Vapustav välimus: Valmistatud tavalisest pehmest velvetist triibulisest fliisist ees ja kohevast šerpast taga. Bedsure elektritekk pakub äärmist pehmust ja nahasõbralikku kogemust. See mitte ainult ei näita atraktiivset välimust, vaid meie elektritekk kaitseb teid ka jaheda ilma eest.
  • Stabiilne küte: Kvaliteetsed PTC/NTC küttejuhtmed tagavad ühtlase ja suurema soojusjaotuse. Seetõttu kuumeneb soojatekk kuni 40 kraadini (maksimaalne temperatuur 45 kraadi 35 minutiga). Teie turvalisuse huvides on elektritekil ülekuumenemiskaitsega turvasüsteem, mis lülitub ülekuumenemise korral automaatselt välja. Optimaalse kasutuskogemuse tagamiseks seadke soojateki sisselülitamisel kuumutustasemeks 3–6.
  • Praktiline kontroller: Soojatekkide manuaalse lülitiga saate seadistada 6 kuumuseastet ning valida küttetemperatuuri vastavalt oma vajadustele. Elektritekk on praktilise taimeriga (reguleeritav 1-10 tundi) ja lülitub automaatselt välja 8 tunni möödudes. Kui kasutate meie elektritekki ja lülitate termostaadi välja, saate igal aastal säästa 68-90% oma küttearvetest (olenevalt elektriteki suurusest).
  • Ohutustestitud: Bedsure elektritekk hall pistikuga (VDE sertifikaadiga) omab ettenähtud CE, UKCA, GS ja RoHS sertifikaate ning vastab ka materjali poolest tootmisstandardile. Sertifikaadid tähendavad selle toote kõrget kvaliteeti ja kõrgeid ohutusstandardeid.
  • Soojuspidavus: Voodisoojustekk võib leevendada väsimust ja soodustada vereringet. Tänu ülilühikesele soojenemisajale ei pea rahustavat soojust kaua ootama. Külmal talvel pakub see kerge, pehme ja hingav elektritekk diivanil soojust ja mõnusat kehatunnet, et edendada heaolu pärast tegusat päeva.

Amazon'i e-poes: https://www.amazon.co.uk/Bedsure-Electric-Heated-Throw-Blanket/dp/B09XT6FY12

Lisainfo:

  1. Karp võib olla osaliselt katki.
  2. Kui on probleem või midagi, palun võtke ühendust esimesena, leiame lahenduse.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет