Ford Mondeo bensiin/manuaal 1997a. ostetud uuena Eestist.

Ford Mondeo bensiin/manuaal 1997a. ostetud uuena Eestist.

ID товара: 160030760 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 355.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 26.07.2021 20:00:00
Окончание: Сб 31.07.2021 20:01:06
Просмотров: 869
Последний претендент: quest97
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
HPG Group OÜ
Рег. код 14641501    Пользователь с 23.01.2020

R-invest 100% э-магазин
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: банковский перевод, наличными, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: R-invest100% / 29 / э-магазин продавца
Марка: Ford Модель: Mondeo
Год: 1997 Тип автомобиля:
Тип кузова: седан Топливо: бензин
Коробка передач: мануал Привод: передний привод
Мощность: 85 Объем двигателя:
Пробег: 240000 Цвет: красный
Дверей: Кондиционер: Нет

Oksjonile läheb vanalkooli Ford Mondeo. Ostetud uuena Eestist Fordi salongist 1997a. Olnud 1945a sünd. härra kasutuses ja seda uuest peast! Hoolitsetud ja tehtud nagu ikka vanakooli mehed autosid hoiavad - terve auto igatepidi määritud jms, kere on tugev (põhi väga hea, karbid tugevad).

Märkimist väärib vast ka see, et auto on vanusest hoolimata hooldatud tänaseni Fordi esinduses Info-Autos. Kõik on siiani nii nagu olema peab (originaalne katalüüsmuudur jne) ja kunagi tehasest välja veeres.

Sõidab vaikselt ning ei kolise ega logise. Kõik tulede klaasid ja aknad terved. Kesklukutus puldiga, elektriaknad jms.

Kerel leiab vanuse märke, kuid on hoitud siiski korras, roostelaikudele kantud roostesurm ja parandusvärv, üldpilt on kena nagu pildil.

Saksa masin, varuosad väga soodsad ja tehnika lihtne. Hea majandusauto - soodne ülal pidada ja ei ole mingeid keerukusi. Bensiinimootor, manuaal käigukast. Selliseid tänaseks päris vähe järgi. Normaalse hoolduse korral sõidab veel pikalt, sest läbisõit on aastate jooksul kogunenud ~240 000km ning see on originaal ning pigem vähe.

Tehnoülevaatustel käinud korrapäraselt A-Ülevaatus OÜ, kuid viimasel kontrollil sai parempoolse käsipiduri nõrkuse tõttu korduva ülevaatuse (parem pool vajab ülevaatamist, sest on nõrgem kui vasak).

10.04.2013 on osalenud väikses liikluse kõksus (www.lkf.ee/et/kahjukontroll), kuid ei olnud süüdlane ning kindlustus tegi iluvea korda - värvis stange üle.

Andmeid saab vaadata lisaks https://eteenindus.mnt.ee/public/soidukTaustakontroll.jsf?lang=et

Sõiduki omanikuvahetuse saab vormistada ka interentis www.mnt.ee e-teeninduses.

 

Kellel auto vastu huvi, siis olete oodatud autoga tutvuma, nii on kindel ja teada mille eest pakute :)

Asub Viimsis, kui tekib küsimusi, siis palun helistada 5356 2326

Head oksjonit:)

 

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab). Ära palun paku, kui pole ostu soovis kindel! Autot ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on.

NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu, küsimuste esitamist ei toimu, pretensioone ei võta arvesse.

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). ***

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет