Fredrik Backman. Mees nimega Ove. 2016

1/1

Fredrik Backman. Mees nimega Ove. 2016

ID товара: 159943824 Состояние: использованный Срок доставки: 10 дней
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 41.30 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пн 26.07.2021 22:00:00
Окончание: Чт 05.08.2021 22:00:00
Просмотров: 89
Последний претендент: sepasell
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Tartu, Tartumaa, Eesti
Koл-во: 1
Срок доставки: 10 дней
Оплата: депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Eva123100% / 1753 / Посмотреть другой товар
Heas korras raamat!

Ove on 59-aastane mees, kes sõidab Saabiga. Ta on pahurdaja, selline mees, kes näitab näpuga inimeste peale, kes talle ei meeldi, nagu oleksid nood murdvargad. Tal on vankumatud põhimõtted, kindel rutiin ja lühike närv. Inimesed kutsuvad teda «kibestunud naabritõpraks». Aga kas on Ove siis sellepärast kohe kibestunud, kui ta ei kõnni kogu aeg ringi, lai naeratus justkui näkku kleebitud?

Tema kareda pealispinna all on tegelikult pikk lugu ja palju kurbust. Nii et kui ühel novembrihommikul kolib naabermajja jutukas noor paar kahe väikese jutuka tütrega ning kogemata Ove postkasti lõhub, algab koomiline ja südantsoojendav lugu, milles võib kohata tüütut kassi, ootamatut sõprust ja haagisega tagurdamise iidset kunsti.

Fredrik Backman (snd 1981) on rootsi kirjanik, kes on seni kirjutanud kolm romaani. Eesti keeles on varem ilmunud tema teos «Mida minu poeg peaks maailmast teadma«, kuid tõelise läbimurde tegi ta raamatuga «Mees nimega Ove«, mille tõlkeõigused on praeguseks müüdud pea neljakümnesse keelde. Nutta ja naerda pakkuv lugu on saanud bestselleriks üle maailma ning selle hiljuti valminud filmiversioon on üks vaadatumaid rootsi filme läbi aegade – umbes 1,8 miljoni vaatajaga üksnes Rootsis.

 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет