Georges Perec. Asjad. Üks kuuekümnendate aastate lugu

1/1

Georges Perec. Asjad. Üks kuuekümnendate aastate lugu

ID товара: 194804438 Состояние: Использованный Срок доставки: 3 дней
Цена: 3.75 EUR
Koл-во: 1
Итого: 3.75 EUR

Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee

NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.

Ежемесячная плата от 0.00 в месяц Читайте о сервисе
КупитьСразу 3.75 €
Koл-во:
1
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.
Ежемесячная плата от 0.00 в месяц Читайте о сервисе
Просмотров: 17
Haapsalu, Läänemaa, Eesti
1
Компания|Пользователь с 2019
2160 успешные продажи
100% надежный продавец
Обычно отправляет за 1 день
Защита покупателя бесплатно на каждую покупку
  • Защищенные платежи
  • Проверенные продавцы
  • Быстрая поддержка клиентов
  • Выгодный транспорт
Состояние: Использованный
Расположение: Haapsalu, Läänemaa, Eesti
Koл-во: 1
Срок доставки: 3 дней
Транспорт:
SmartPOST: От 2.64 EUR (XS)
Omniva: От 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup автомат/торговые точки: 1.41 EUR (XS)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Самовывоз
По договорённости с продавцом: Abi
Возврат: Возврат товара в соответствии с законом.
Оплата: банковский перевод, депозитный платеж, оплата э-счетом Оsta.ee
Продавец: Luge100%положительный отзыв э-магазин продавца

Georges Perec. Asjad. Üks kuuekümnendate aastate lugu

Kõigepealt köidaks pilku hall vaip pika, kitsa ja kõrge koridori põrandal. Seinu kataksid heledast puust seinakapid säravas vaskses raamistuses. Kolm gravüüri, millest üks kujutaks Epsoni derby võitjat Thunderbirdi, teine koidukiirtes laeva "Ville-de-Montereau" ja kolmas Stephensoni vedurit, viiksid suurte soonilise süüga tumedast puust rõngaste küljes rippuva, ühe käeliigutusega kõrvalelükatava nahkportjääri juurde. Edasi annaks hall vaip maad peaaegu kuldkollasele parketile. mida osaliselt ka taksid kolm tuhmides toonides põrandariiet. See oleks elutuba - umbes seitse korda kolm meetrit. Vasakul orvas seisaks suur must veidi kulunud nahkdiivan ja kahel pool diivanit heledast kirsist raamatukapid, kust paistaksid käepärases segaduses köited. Diivani kohal kataks tervet paneeli vanaaegne merekaart. Edasi tuleks nahkportjääriga harmoneeruv kolme suure vaskse naelaga seinale pandud paksust siidist palvevaibake ja selle all väike madal laud; teise helepruuni sarnetdiivani kõrval, mis oleks esimesega risti, seisaks tumepunaseks lakitud etazeer iluasjade jaoks täis nuusktubakatoose, bonbon­niere ja ahhaatkuule, kivimune ja nefriittuhatoose.
Autorile kuulsuse ja Renaudot` auhinna toonud «Asju» on nimetatud küll (kuuekümnendate) „uueks romaaniks” ja „uue romaani” antipoodiks, küll ilma karakteriteta romaaniks ja tüüpiliste karakteritega romaaniks, küll kiretuks kirjelduseks ja kirglikuks süüdistuseks. Igal juhul on see «üks kuuekümnendate aastate lugu», nagu autor alapealkirjas ise ütleb.
Kahtlust ei ole ka selles, et teoses on tunda autori sotsioloogipilku.
Lisada võiks veel niipalju, et «Asjades» ilmnev anglitsismide ja amerikanismide armastus ei iseloomusta mitte autori stiili üldse, vaid just”Asjade” tegelasi, miljööd, kus prantsuse keelemeeste kurtmist mööda publicity kõlab sugestiivsemalt kui reklaam, western vägevamalt kui Metsiku Lääne ehk kauboifilm jne., ühesõnaga seda (pool)haritlaste ringkonda, mida see sotsioloogiline romaan kujutab.Tõlk

1968 | 84 lk | 130 x 200 mm | Pehmekaaneline | Kirjastus: Perioodika | ISBN:

Seisukord: Hea


TASUMINE JA SAATMINE: 

• Valides DPD, tasute pakiteenuse eest ettemaksuna ostu sooritamise hetkel.
• Kauba käest-kätte üleandmine ei ole kahjuks võimalik.
• Mitme ostu korral võib transpordikulu suureneda. 
  Mitu ostu ühe saadetisena vaid siis, kui ostja ei kasuta tasumisel deposiitmakset.
• Kui ostja soovib seadusest tulenevalt tagastada toote(d), siis tasub tagastusega seotud kulud ostja.

 

SEISUKORD:

  • Väga hea (minimaalsete kulumisjälgedega)
  • Hea (mõõdukalt kulunud). Raamatul võib esineda lehtede ja/või kaante rebendeid ning muljumisi, väiksemaid köitekahjustusi, plekke, sissekirjutusi/joonimisi
  • Rahuldav (kulunud ent lugemiskõlblik). Kaantel ja lehekülgedel võib esineda rebendeid või muljumisi, plekke, mis võivad kohati  takistada lugemist, köitekahjustusi, märkmeid, joonimisi. Leheküljed on alles ja köide püsib koos.
  • Märkused seisukorra kohta on seisukorra juures (juhul kui on põhjust midagi eraldi ära märkida).
  • Raamat seisukorraga "Hea" või "Rahuldav" ei pruugi olla piisavalt esinduslik kinkimiseks.
  • Kaanepilt vastab müüdavale tootele, kuid ei anna tervikülevaadet toote seisukorrast.
    Kui vajate täpsemat ülevaadet seisukorrast, siis palun küsige.
  • Kui raamat jõudis Teieni halvemas seisukorras kui eeldasite, siis palume, et võtaksite meiega ühendust. 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.
NB! Если вы сообщите свои контактные данные, Osta.ee не сможет защитить вас от мошенников.

  • Заданных вопросов нет
КупитьСразу 3.75 €
Koл-во:
1
Этот товар можете купить и в случае если у вас ещё нет аккаунта на Osta.ee
NB! Если Вы не из Эстонии, то перед тем как делать ставку задайте продавцу вопрос согласен ли он с отправкой за границу.