Другие пользователи смотрели ещё

GoPro Hero 4 Black + GoPro Dual Charger (+2 akut)

GoPro Hero 4 Black + GoPro Dual Charger (+2 akut)

ID товара: 152078085 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 83.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Вс 21.02.2021 15:29:24
Окончание: Вс 07.03.2021 15:35:17
Просмотров: 374
Последний претендент: JouJaam
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Оплата: депозитный платеж
Продавец: Hannesn100% / 40 / Посмотреть другой товар

Täiesti töökorras kaamera!

Kaasa kõik mis on näha pildil: 

*GoPro Hero 4 kaamera.
*2x akut.
*akulaadija.
*turvaümbris kinnine ja veekindel.
*turvaümbris lahtise tagasosaga annab parema heli aga kaitseb kaamerat. 
*lahtine raam.

NB!
Esimesel ekraanil on mõned surnud pikslid!
Settings nupp ei tööta, (vb mustus vahel) kõike settinguid saab muuta tagumise ekraani pealt või APPist!
Läätse pealt on leitav mikroskoopiline kriim aga see ei ole vidoes näha, antud kaameraga filmitud video näidis: https://youtu.be/g1a36KIpWaU

 

Vaata ka GoPro Hero4 Silver Edition seikluskaamera "Karbist välja" artiklit/pildiseeriat Photopointi ajaveebis.

 

Profitasemel videosalvestus, puuteekraani mugavus
Talleta enda ümbritsevat maailma täiesti uuel viisil koos Hero4 Silver seikluskaameraga - esimese GoPro'ga, millel integreeritud puuteekraan. Juhi kaamerat, kadreeri võtet ning tee palju muud mugavalt kasutades integreeritud ekraani. Hero4 Silver talletab videoid 1080p formaadis kuni 50 kaadrit/sek ning 720p videoid kuni 100 kaadrit/sek. Lisaks talletab see 12MP fotosid kuni 30 kaadrit/sek - kiiremini kui ükski teine kaamera poeletil. Hero4 on saanud lisaks hulgim uusi funktsioonie - HiLight Tag erilise hetke märgistamiseks videol, QuickCapture mis paneb ühe nupulevajutusega kaamera filmima ka siis, kui see välja lülitatud. Hero4 Silver on veekindel kuni 40 m sügavusel, pakkudes sul võimalust kasutada kaamerat nii vee all kui vee peal.

Integreeritud puuteekraan
Hero4 Silver on esimene GoPro kaamera, mil integreeritud puuteekraan. Sa saad seda kasutada videote kadreerimiseks, talletatud seikluste vaatamiseks või kaamera seadistamiseks.

Profitasemel videokvaliteet
Tänu uuele, parendatud sensorile on võimalik Hero 4 Silver kaameraga salvestada FullHD (1920×1080) videoid kuni 50 kaadrit sekundis või hoopis 720p või 960p videoid 100 kaadrit/sekundis, et hiljem aeg-luubis taasesitada. Lisaks on kaameral 4K ning 2,7K video tugi, et talletada võtteid ka üliteravalt, suure lahutusvõimega.

Mitte ainult videokaamera
12 megapikslised fotod kuni 30 kaadrit/sek - Hero4 Silver talletab ka kõige kiiremad tegevused kvaliteetsete fotodena. Samas saab teha ka üksikfotosid või hoopis kasuta intervallvõtet. Kaamerat saab seadistada intervaliile 0,5 - 60 sek - niimoodi saad teha lummavaid videoid mäetipul või hoopis võtta lille kasvamine videoks.

Uued seaded pimedas filmimiseks
Pimedus ei ole valguse puudumine ning GoPro aitab sul seda mõista. Uue Night Photo või Night Lapse režiimiga saad ühte kaadrit säritada kuno 30 sekundit, püüdes pildile lummava Linnutee galaktika või teha pilte öösel telkides. Night Lapse omakorda võimaldab teha öiseid time lapse võtteid lihtsalt ja mugavalt ilma, et peaks suurt varustust kaasas vedama.

Juhi, vaata ja jaga - integreeritud WiFi ja Bluetooth
Ühenda oma GoPro Hero4 kaamera nutitelefoni või tahvelarvutiga ning nutiseade transformeerub suureks ekraaniks/distantspäästikuks, kust saad kaamerat täies mahus juhtida ning tehtud võtteid kohe teistegagi jagada. Kasutades Smart Remote funktsiooni, võid juhtida ka mitut GoPro kaamerat korraga kuni 180m kauguselt.

QuickCapture mugavus
Ole valmis talletama huvitavaid hetkeid ühe nupulevajutusega. Tänu uudsele QuickCapture funktsioonile saad ainult ühe nupulevajutusega hakata filmima videoid. Või siis pikalt nuppu vajutades hakata talletama time lapse fotosid - enam lihtsamaks minna ei saa.

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

 • Mis oleks kohese ostu hind?

  ответил 01.03.2021 11:19

  Kuna ma ei saa seda osta kohe hinda enam siin määrata siis seda polegi. Eelmine kord läks müügiks 80€.

 • Igaks juhuks küsin kas see mõni aeg tagasi mitte müügis ei olnud? Kas saan õigesti aru, et see mikroskoopiline kriim on esimesel pildil läätsel näha (kaarekujuline kriim) või on see peegeldus?

  ответил 26.02.2021 12:46

  Oli müügis jah aga siis uus ostja avastaski, et settings nupp ei tööta, millest ma polnud ise teadlik ja loobus ostust. Seda kriimu pildil ei näe, see on nii väike, et üldse raske näha, pildil on peegeldus.

 • oldbear спросил 21.02.2021 23:41

  Pealkirjas on viga: tegemist on Hero4 Silver kaameraga.

  ответил 23.02.2021 08:32

  Tõsi! On SILVER. Filmib 4K kuni 15 FPS.

 • 5 3