Haruldane 18K valgest kullast Chopardi käekell

Haruldane 18K valgest kullast Chopardi käekell

ID товара: 149495679 Состояние: использованный
Aукцион закончился или неактивен.
Aукцион закончился или неактивен.
Окончательная цена: 1 500.00 EUR
Продление окончания: 5 минут
Начало: Пт 01.01.2021 16:12:09
Окончание: Пт 29.01.2021 16:12:09
Просмотров: 90
Последний претендент:
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
Состояние: использованный
Расположение: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Koл-во: 1
Транспорт:
SmartPOST: От 2.99 EUR (S)
Omniva: От 2.95 EUR (S)
По договорённости с продавцом Abi
Оплата: наличными, депозитный платеж
Продавец: ChrisMay100% / 19 / Посмотреть другой товар

Kuulsa Chopard firma puhtast 18K (proov 750) valgest kullast haruldane käekell erakollektsioonist. Kullaproov on kella tagaküljel (kapsli paremas sevas 3. fotol), vastav kirje on tagakaane siseküljel (4. foto). Kella kaal koos mehhanismiga on 28,4 g, kapsli mehhanismita (kulla) kaal on 20 g. Kella osutid ja tunde näitavad kriipsukesed on samuti valgest kullast, kellanupp tipneb musta kivikesega. Kellale on paigutatud uus kvartsmehhanism ja uus Sony patarei - seega töötab kell palju aastaid igasuguste probleemideta. Kellal on uus nahast Chopardi originaal kellarihm, mis sobib maksimaalselt 20 cm randme ümbermõõdule.

Korpuse laius koos nupuga on 35 mm, kraapimiskindel safiirklaas. Kell on ostetud USA-st ja olnud kogu kollektsiooni kastikeses ning pole edasiselt kantud. Kell sobib sobib oma suuruselt nii meestele kui ka naistele.

Kella on võimalik ka enne ostu näha - selleks kirjutage oma telefoninumber oksjonilehe "Küsimused müüjale" tekstikastikesse ning lepime kohtumise kokku. Kontakteeruge ka siis, kui soovite kella osta enne oksjoni lõppu või soovite väikest soodustust.

Kella korpus on nüüdseks üle poleeritud ja oluliste kriimudeta. Kella saate koos karbi ja dokumentidega. Tsertifikaat on erilisel paberil (8. foto) ning sellel olev number ühtib kella korpuse tagaküljel oleva numbriga (fotod 9. ja 10.).

Vaadake ka sama erakollektsiooni teiste kellade oksjone, uued kellad lisanduvad mõnepäevaste vaheaegadega. 

Вопросы продавцу

Пользователи могут видеть только отвеченные вопросы.

  • Заданных вопросов нет